"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

zehracım klomen tedavisine başladın sanırım... hap bitince 2 gün sonra vajinal ultrasonla dr un bakıcak eğer 18 mm'den üstteyse iğne vurmadan iğnesiz hamile kalabilirsin inşallahhh eğerki mmlerin düşükse iğne vurulacaksın arkadaşım...
ben bu ayın başında klomen başladım ve bu ay okadar ümiyliydim ki ahhhh :KK43:( benim yumoşlar 20-25 mm olmuştu çatlamak üzereydi vegünlerimiona göre değerlendirmeme rağmen olmadı :KK43: kırmızıyı gördüm yinede ve adetim hiç şaşmazken geçikmişti 3 gün.. dün adetlendim bugün dr uma gittim yarın yine gidicem bakalım nasıl bir tedavi verecek...
bende ilk ay etkili olmadı klomen İNŞALLAHHHH senin hamiş hbrini alırız canımmmm :KK66:

inşallah canım ya sana üzüldüm şimdi.peki neden olmamış olabilir gününde de yaptıysanız?

.. Benim de olursa eğer 5-7 Ekim arası olması lazım :) bakalım ne olucak. Hayırlısı :KK66:

inşallah canım ya sana üzüldüm şimdi.peki neden olmamış olabilir gününde de yaptıysanız?

klomen bitti 2 gün sonra drum çağırdı gittik vajinal yolla ultrasonla baktı biri 18 mm biri 25 mm di yumurtaların ve beklediğimizden bayağı olgunlaşmış çatlamak üzereydi oyüzden iğne vermedi drum günlerimizi bir dolu bir boş olmak üzere dolu geçirdik ve yumurtlama zamanlarımıda dolu geçirmiş olduk hatta yumurtlama günlerimden sonra yani beklediğim adetime 1 hafta kala sol kasığım accayip derecede ağrıyordu buda yumurtamın çatladığını göstermişti yani herşey yolunda gidiyordu ama takdiri ilahi diyelim olmadı RABBİM VERMEDİ nasip değilmiş:\
dün adet oldum bugün dra gittim yarın yine gidicem bakalım artık bu ayın sonu inşallahhh hayırlı olur ama artık acaba oldumu olmadımı demicem olursa olur olmazsaolmaz derim çünkü bu ay çok yıkıldım zehra çöktüm resmen :KK43:(

klomen bitti 2 gün sonra drum çağırdı gittik vajinal yolla ultrasonla baktı biri 18 mm biri 25 mm di yumurtaların ve beklediğimizden bayağı olgunlaşmış çatlamak üzereydi oyüzden iğne vermedi drum günlerimizi bir dolu bir boş olmak üzere dolu geçirdik ve yumurtlama zamanlarımıda dolu geçirmiş olduk hatta yumurtlama günlerimden sonra yani beklediğim adetime 1 hafta kala sol kasığım accayip derecede ağrıyordu buda yumurtamın çatladığını göstermişti yani herşey yolunda gidiyordu ama takdiri ilahi diyelim olmadı RABBİM VERMEDİ nasip değilmiş:\
dün adet oldum bugün dra gittim yarın yine gidicem bakalım artık bu ayın sonu inşallahhh hayırlı olur ama artık acaba oldumu olmadımı demicem olursa olur olmazsaolmaz derim çünkü bu ay çok yıkıldım zehra çöktüm resmen :KK43:(

hayırlısı olsun canım üzme kendini.gerçekten çok zor ama olmuyorsada rabbim hayırlısını bilir.sonuçta elimizden geleni yapıyoruz.ama yumurtanın olgunlaşıp çatlamasıda güzel bişey bence öbür aya olacakkk:))bol bol dua et

hayırlısı olsun canım üzme kendini.gerçekten çok zor ama olmuyorsada rabbim hayırlısını bilir.sonuçta elimizden geleni yapıyoruz.ama yumurtanın olgunlaşıp çatlamasıda güzel bişey bence öbür aya olacakkk:))bol bol dua et

zaten her yolun başı dua zehracım... birbirimize dualarda bulunalım arkadaşımmmmm
RABBİM NEEEEEERDE VARSA EVLAT HASRETİ ÇEKEN BÜTÜN HERKESE BİZLEREDE ANNELİĞİ YAŞATSIN İNŞALLAHHHH amin ....
bu arada YA VARİS(ALLAHIN 99 isminden biri) dilinden düştüğü kadar oku ! :KK66: hayırlı sağlıklı evlat için inşallah ..

Son düzenleme:
zaten yolun başı dua zehracım... birbirimize dualarda bulunalım arkadaşımmmmm
RABBİM NEEEEEERDE VARSA EVLAT HASRETİ ÇEKEN BÜTÜN HERKESE BİZLEREDE ANNELİĞİ YAŞATSIN İNŞALLAHHHH amin ....
bu arada YA VARİS(ALLAHIN 99 isminden biri) dilinden düştüğü kadar oku ! :KK66: hayırlı sağlıklı evlat için inşallah ..

amin canım inşallah.ederim tabi bol bol.en iyi biz anlarız birbirimizi.1 senedir bende her ay yıkılıyorum:))negatif testttten

amin canım inşallah.ederim tabi bol bol.en iyi biz anlarız birbirimizi.1 senedir bende her ay yıkılıyorum:))negatif testttten

ahhh ahh bende öyle canım:=) ama bu ay çöktüm içimd eçok umut vardı tükendim resmen :\ hayırlısı ya artık ne diyelim RABBİM bizi mahrum etmicek inşallah annelikten

ahhh ahh bende öyle canım:=) ama bu ay çöktüm içimd eçok umut vardı tükendim resmen :\ hayırlısı ya artık ne diyelim RABBİM bizi mahrum etmicek inşallah annelikten

inşallah canım ya.bide bişey sorcam benim hapım yarın bitiyor dr 1 gün ara ver gel dedi.yani pazar gününe denk geliyo acaba cumartesi gitsem büyümüş olurmu yumurtam.

kızlar bu arada bende hiç belirti yok sadece göğüslerim şişti... onu da adetin yaklaşmasına yoruyorum:KK43:

aynen cnm benimde öyle..hiçbir belirti yok göğüslerim şiş okadar oda dedğim gibi adetin yaklaşmasına bağlıyorm her ay aynı oluyorm çünkü...:KK43:(((((((((((((((((((((

Mervecim. Nasılsın tatlım? Evet poppun ve benim biraz morallerimiz düştü.benimkinin sebebi; ovulasyon gunünü ertesini degerlendiremedim (aynı gunü değerlendirmiştim ama.....??) Sonra bide kızlar diyolarya meleğimin benimle olduğunu hissediyorum diye bende öle bisey yok...hiç melek hissetmiyorum

Bu arada herkese günaydın kızlar... Ben hala burnumla ugrasiyorum faranjite çevirmesi yakındır....
Nilrucum dün tam yazıyorum sonra vazgeçtim kanaman arttimi dicektim....:KK43:
Üzülme arkadasım bizimde sıramız gelir elbet

Günaydın kızlarr
3 gündür çift çizgi çıkan ovülasyon testlerim var elimde :KK53:
Napıcam ben şimdi dünü değerlendirdik,bugünü de değerlendiricez bugünkü de pozitif :KK52:
Yarın da pozitif çıkarsa bi bozukluk var bende galiba

Mervecim. Nasılsın tatlım? Evet poppun ve benim biraz morallerimiz düştü.benimkinin sebebi; ovulasyon gunünü ertesini degerlendiremedim (aynı gunü değerlendirmiştim ama.....??) Sonra bide kızlar diyolarya meleğimin benimle olduğunu hissediyorum diye bende öle bisey yok...hiç melek hissetmiyorum

iyiyim tatlım, sende iyi ol lütfen bir gün öncesini değerlendirmişsin zaten spermler 3 gün canlı kalabiliyormuş, belki de olmuştur. Gerçi olmadıysa da umudumuzu kaybetmek yok motivasyonunuz düşmesin lütfen. Hayırlı vakti zamanını bekliyoruz.Allah ol diyecek ve olacak inş. sizin hepimizin bebişlerine bu ay ol der :)))))

Günaydın kızlarr
3 gündür çift çizgi çıkan ovülasyon testlerim var elimde :KK53:
Napıcam ben şimdi dünü değerlendirdik,bugünü de değerlendiricez bugünkü de pozitif :KK52:
Yarın da pozitif çıkarsa bi bozukluk var bende galiba

çizginin koyuluğu önemliymiş canım ovulasyon testlerinde aynı koyulukta hatta bazılarında daha koyu bile görünebiliyor, ona dikkat et bakalım :KK28:

Dün test yaptım 14. günde çizgi daha koyu çıktı , regli dönümü 28 günde bir bugün 15. gün ama halen kaygan yapışkan hiçbir akıntı gelmiyor hafif bir ağrı var acaba halen çatlamadı mı?

X