"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Aaa ne güselll benden 1 gün snrasın..Canımm inşallahh hepimiz hamileyimmmmmmm derizzzzzz bu ay =)

Belirti var göğüslerimde hassas çok acıyo.Birde bel ağrısı var şuanlık

ii akşamlar kızlar,ay bi kere girdim sonradan bi türlü fırst bulamadım buraya uğramaya:KK50:
Mervecim. Nasılsın tatlım? Evet poppun ve benim biraz morallerimiz düştü.benimkinin sebebi; ovulasyon gunünü ertesini degerlendiremedim (aynı gunü değerlendirmiştim ama.....??) Sonra bide kızlar diyolarya meleğimin benimle olduğunu hissediyorum diye bende öle bisey yok...hiç melek hissetmiyorum
ben hamileyken de hissetmemiştim ki bi meleğimin olduğunu karnımda.herkes hissedemez bence.olumsuz düşünme cnm,ayrıca illa ovülasyon gününde hamile kalıcaksın die bi şey de yok yani sadece şansı daha yüksek içini ferah tut:KK31:
kızlar herkese merhabalar... dün akşam hastalık muhabbeti yapıp gırgır yaparken bugün gerçekten hastalandım.. boğazım felaket yanıyoo burnum tıkalıı ve burnumdan zerre nefes alamıyorum.. dolayısıyla nefes alamayınca başıma vurdu ağrı... sprey sıkıcam ama ya bebişim varsa die korkuyorum.. ağrı kesici ilaç kullansam mı acaba.. :26: pffffffff :KK43:(((
çok geçmiş olsun.burnuna tuzlu su yap,sıcak su buharına tut sıcak şeyler içmeye çalış bol bol,ilaç almadan rahatlamaya çalış öncelikle
.. Teşekkür ederim :) Biz geçen seneden beri istiyoruz. Bir hamilelik dönemi geçirdim. 18 haftalık hamileliğim Trizomi 18 nedeniyle sonlandirildi :KK43: Bu işlem Nisan ayının 28inde gerçekleştirildi. Korunma sürecini geçtik. 2 aydır düşünüyoruz ama yumurtlama dönemlerimde eşimle uzaktık:)) Birinde babam ameliyat oldu, birinde kardeşim doğum yaptı. Kıbrıs'tan geldi vs vs :) Ama bu ay kararlıyım :) Belimin altına yastıklar koyucam :) 3 aydır zaten folik asit içiyorum :) Bu arada herkes folik asit içiyor değil mi?! Bu çok önemli biliyorsunuz. Ben onunla birlikte Elevit'te içiyorum. Doktorum önermişti. Çünkü ne kadar herseyden yersek yiyelim her vitamini alamiyabiliyoruz.
inş. en kısa zamanda kavuşursun bebişine.ben de bayadır kullanıom folik, kaç ay oldu kimbilir:44:
kızlar belirtilerimiz varsa paylaşalım mı?

mesela bende kasık ağrısı başladı bugün adet mi olucam nedir? zaten göğüslerim şişmişti.. offf ümitlenmek istemiyorum.. kaldı 6 gün...:KK52: şu testlerden yapsam mı acaba karbonat iğne vs... :KK52:

selam canımmm
ben henüz reglim hala,son günü yani bugün. Yarından sonra çalışmalara tam gaz devam:KK9::KK9:

bence boşver testi falan biraz daha sabret:KK34:

Aaa ne güselll benden 1 gün snrasın..Canımm inşallahh hepimiz hamileyimmmmmmm derizzzzzz bu ay =)

Belirti var göğüslerimde hassas çok acıyo.Birde bel ağrısı var şuanlık
amin canım yaa ümitsizim ama yine de belirtilere takılmadan edemiyorum.. inşallah bir gün arayla ya da aynı gün belki de haber veririz:KK34:

Son düzenleme:
Evettt OLUMSUZDA OLSA YAZICAMMM BURAYA CANIMMMMMMM....AMA VARYA BEN HATA ETTİM GALİBA İNTERNETTEKİ OVULASYON GÜNLERNDE DENEDİKKK......BİLEMİYORUMMM

Evettt OLUMSUZDA OLSA YAZICAMMM BURAYA CANIMMMMMMM....AMA VARYA BEN HATA ETTİM GALİBA İNTERNETTEKİ OVULASYON GÜNLERNDE DENEDİKKK......BİLEMİYORUMMM
inş canım:))) niye ki... ben de öyle yaptım ama...

Son düzenleme:

neye göre takip yapmak lazım ki acaba?ben ortalama 25 günde bi regl oluom bi yerde doktorun biri adetinizden sonraki 8.-10.-12.-14.günlerde deneyin yazmış.bunu uygulıcam bu ay ben.

neye göre takip yapmak lazım ki acaba?ben ortalama 25 günde bi regl oluom bi yerde doktorun biri adetinizden sonraki 8.-10.-12.-14.günlerde deneyin yazmış.bunu uygulıcam bu ay ben.
canım ben de 25 te bir oluyorum ben uyguladım o dediğin yöntemi ama kaç aydır tutmadı.. kısmet nasipn meselesi galiba bu işler.. rabbimiz istese olucak inş hayırlı bir zamanda.. inş sende işe yarar:KK16:

bizde çalışmalara başladık ovulasyon testide yapıyorum baklaım sonuç ne olucak hepimizn:KK49: istiyorum bebişimin sanal kardeşleri :KK1:

Kızlar bünyeye göre değişiklik gösterebiliyormuş ya o yüzden söledimm doğru sonuç vermeyebilir die...ama ne biliyimm ben önceki 2 hamileliğimde de öle denemiştimm ilk defa geçen ay kalamadımm...şimdide korkmaya başladımmmm neden hamile kalamadım die ama ilaç kullanıorumm o engell olur mu acep

kızlar ben 6 aydır şöle adet oluorummm

18 nisan
16 mayıs
14 haziran
13 temmuz
9 ağustos
6 eylül

bu ay 3 ekimmmm

???????????????????????????????????????????

canım ben de 25 te bir oluyorum ben uyguladım o dediğin yöntemi ama kaç aydır tutmadı.. kısmet nasipn meselesi galiba bu işler.. rabbimiz istese olucak inş hayırlı bir zamanda.. inş sende işe yarar:KK16:

ben de geçen ay yarım yamalak uygulamaya çalıştım ama olmadı işte:KK50:
ya bazen de düşünüom böle görev gibi yapınca da işin zevki çıkmıo ne biliim o yüzden mi olmuo acaba diom
ay aklıma garip garip şeyler takılıo ne biliim:KK1:

aynen öle cnm hayırlı zamanını bekliyoruz artık hepimiz:KK31:

Acaba hamilelik belli olur mu kanda diye sordum ama üstünden en az 10 gün geçmesi gerekiyor

Kızlar bünyeye göre değişiklik gösterebiliyormuş ya o yüzden söledimm doğru sonuç vermeyebilir die...ama ne biliyimm ben önceki 2 hamileliğimde de öle denemiştimm ilk defa geçen ay kalamadımm...şimdide korkmaya başladımmmm neden hamile kalamadım die ama ilaç kullanıorumm o engell olur mu acep

18 nisan
16 mayıs
14 haziran
13 temmuz
9 ağustos
6 eylül

bu ay 3 ekimmmm

senin adetlerin de düzenli gibi.hayırlısı cnm çok az kalmış bat'a ii haberlerini bekliozzz:KK76:

Bakalımmmmm inşallahhhhhhhhhh hamileyizdirrrrrr hepimiz için dua edicemmmm başım döndü şuan

18 nisan
16 mayıs
14 haziran
13 temmuz
9 ağustos
6 eylül

bu ay 3 ekimmmm

cnm gayet normall.. yani istikrarlı gitmişsin:)

cnm ben senden hamileymişsin gibi etki alıyorum, bunu her zmn hissetmiyorum ama:)

X