"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Günaydın kızlarr
3 gündür çift çizgi çıkan ovülasyon testlerim var elimde :KK53:
Napıcam ben şimdi dünü değerlendirdik,bugünü de değerlendiricez bugünkü de pozitif :KK52:
Yarın da pozitif çıkarsa bi bozukluk var bende galiba

yok cnm bir bozukluk olduğunu düşünme
benim 4 gün üst üste öle çıktı sonra silikleşti.
gün aşırı değerlendir cnm..
inş bebişin gelecek..hepimizin ki inş:KK49:

Dün test yaptım 14. günde çizgi daha koyu çıktı , regli dönümü 28 günde bir bugün 15. gün ama halen kaygan yapışkan hiçbir akıntı gelmiyor hafif bir ağrı var acaba halen çatlamadı mı?

cnm sonradan yaptın mı testi tekrar..benim 4 gün üst üste koyu çıktı testler.
eğer yapışkan uzayan akıntıysa çatlamadı..su şeklinde yapışkansa çatladı cnm..
ağrıda olduğuna göre çatladı sen bu akşamı değerlendir :KK1: :KK1: :KK1:

inşallah canım ya bnde klomen kullanıyorumda sen nasıl gittin doktora hap bitince bi gün ara mı verdin.

yok tatlım hap bitti 4.gün gel dedi doktor 4.gün gittim o gün akşamına vurulmam içinde bir çatlatma iğnesi verdi birgün sonra bir araya gel eşinle dedi öle şimdi pazartesi günüde gebelik testi için gitcem ALLAHIM hepimize nasip etsin anneliği evlat hasretliğiyle sınamasın bizi ALLAHIM inşallahhh..

cnm sonradan yaptın mı testi tekrar..benim 4 gün üst üste koyu çıktı testler.
eğer yapışkan uzayan akıntıysa çatlamadı..su şeklinde yapışkansa çatladı cnm..
ağrıda olduğuna göre çatladı sen bu akşamı değerlendir :KK1: :KK1: :KK1:

Hiçbirşey gelmiyor anlamadımki normalde de çok akıntım olurdu stres yapmış olabilir miyim ne kadar ilginç

Hiçbirşey gelmiyor anlamadımki normalde de çok akıntım olurdu stres yapmış olabilir miyim ne kadar ilginç

cnm stres yapma boşver çok yıpranıyo insan kendimden biliyorm
stres yapan bir arkadaşım bütün belirtileri yaşadı
bize kalsa kesin hamilydi..fakat olmadı
düşün stres ne kadar etkili..
zaten koyu çizgiyi görmüşün diycen akıntı takibide yapıyrm olsaun yap o zamnda dene ne olck ama stres yapma ozaman çok kötü oluyor insan..

cnm stres yapma boşver çok yıpranıyo insan kendimden biliyorm
stres yapan bir arkadaşım bütün belirtileri yaşadı
bize kalsa kesin hamilydi..fakat olmadı
düşün stres ne kadar etkili..
zaten koyu çizgiyi görmüşün diycen akıntı takibide yapıyrm olsaun yap o zamnda dene ne olck ama stres yapma ozaman çok kötü oluyor insan..

Yumurta çatlamadan ben çatlıcam, aslında ilk denemem olduğu için stresli değilde meraklıyım galiba, belkide bilinçaltımda stres yapıyorum.Neyse hayırlısı artık :)

kızlar herkese merhabalar... dün akşam hastalık muhabbeti yapıp gırgır yaparken bugün gerçekten hastalandım.. boğazım felaket yanıyoo burnum tıkalıı ve burnumdan zerre nefes alamıyorum.. dolayısıyla nefes alamayınca başıma vurdu ağrı... sprey sıkıcam ama ya bebişim varsa die korkuyorum.. ağrı kesici ilaç kullansam mı acaba.. :26: pffffffff :KK43:(((

Son düzenleme:
Merhaba canım.Öncelikle geçmiş olsun .Birçok ağrı kesici hamilelikte sakıncalı,kullanma bence.Sadece parol kullanılabiliyorr dye biliyorum o da yarım.Çok kötü isen bir doktora git bence.

Son düzenleme:
Merhaba canım.Öncelikle geçmiş olsun .Birçok ağrı kesici hamilelikte sakıncalı,kullanma bence.Sadece parol kullanılabiliyorr dye biliyorum o da yarım.Çok kötü isen bir doktora git bence.
canım doğru söylüyorsun, sprey sıkıcam ama dayanamıyorum:KK43:(

hayırlısı olsun.ne zamandır istiyon

.. Teşekkür ederim :) Biz geçen seneden beri istiyoruz. Bir hamilelik dönemi geçirdim. 18 haftalık hamileliğim Trizomi 18 nedeniyle sonlandirildi :KK43: Bu işlem Nisan ayının 28inde gerçekleştirildi. Korunma sürecini geçtik. 2 aydır düşünüyoruz ama yumurtlama dönemlerimde eşimle uzaktık:)) Birinde babam ameliyat oldu, birinde kardeşim doğum yaptı. Kıbrıs'tan geldi vs vs :) Ama bu ay kararlıyım :) Belimin altına yastıklar koyucam :) 3 aydır zaten folik asit içiyorum :) Bu arada herkes folik asit içiyor değil mi?! Bu çok önemli biliyorsunuz. Ben onunla birlikte Elevit'te içiyorum. Doktorum önermişti. Çünkü ne kadar herseyden yersek yiyelim her vitamini alamiyabiliyoruz.

yok tatlım hap bitti 4.gün gel dedi doktor 4.gün gittim o gün akşamına vurulmam içinde bir çatlatma iğnesi verdi birgün sonra bir araya gel eşinle dedi öle şimdi pazartesi günüde gebelik testi için gitcem ALLAHIM hepimize nasip etsin anneliği evlat hasretliğiyle sınamasın bizi ALLAHIM inşallahhh..

bana doktor ilaç vermeden direk iğne verdi 3. günü gel dedi iğneyi kendiniz mi yaptınız nasıl oluyor bilmiyorum iğne baya pahalı

bana doktor ilaç vermeden direk iğne verdi 3. günü gel dedi iğneyi kendiniz mi yaptınız nasıl oluyor bilmiyorum iğne baya pahalı

hımm belki senin yumurtlama sorunun yoktur tatlım ben iğneyi hastanede yaptırdım kendim cesaret edemedim açıkcası koldan yapıyolar pahalı ama çocuk için herşeye değer tatlım ilk sefer olur inşallahhh....

hımm belki senin yumurtlama sorunun yoktur tatlım ben iğneyi hastanede yaptırdım kendim cesaret edemedim açıkcası koldan yapıyolar pahalı ama çocuk için herşeye değer tatlım ilk sefer olur inşallahhh....

inşallah canım inşallahh değer tabi hasta olsam bi bugün yarın olurum diye bekliyorum senin içinde inşallah olumlu sonuçla dönersin

kızlar belirtilerimiz varsa paylaşalım mı?

mesela bende kasık ağrısı başladı bugün adet mi olucam nedir? zaten göğüslerim şişmişti.. offf ümitlenmek istemiyorum.. kaldı 6 gün...:KK52: şu testlerden yapsam mı acaba karbonat iğne vs... :KK52:

X