"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

inşallah cnm bu ay tutturamazsam önümüzdeki ay alıcam bnde..:)

bu ay ben de alcaktım eşim boşver dedi.olmazsa gelecek ay ondan gizli alıcam:KK1:ama artık olsun yaaa, yoksa sonum kist tedavisi vs. gibi görünüo:KK14:

daha olmaz ama oladabilir crocuscum evde bi testim var yapsam mı acep ki?:KK52:

İdrar testi yapma canım daha çıkmaz çünkü ancak kanda çıkabilir boşa harcama bence.Ben geçen ay 6 gün kala kan testine baktrmıştım negatif çıkmıştı.Ama benim siklus 30 günde bir.ovulasyonda 7-10 gün içinde yerleşme oluyor ve beta hcg salgılamaya başlıyor.ovulasyondan 12 gün sonra net olarak kanda anlaşılır.tabi geç döllenme yoksa.

ben de geçen ay yarım yamalak uygulamaya çalıştım ama olmadı işte:KK50:
ya bazen de düşünüom böle görev gibi yapınca da işin zevki çıkmıo ne biliim o yüzden mi olmuo acaba diom
ay aklıma garip garip şeyler takılıo ne biliim:KK1:

aynen öle cnm hayırlı zamanını bekliyoruz artık hepimiz:KK31:
görev gibi yapıyoruz çoğumuz... işin içine maalesef ki duygusallık giremiyo.. çünkü hep bir kaygı içindeyiz.. acaba sperm yumurtaya gittimi, dur yatayım yok bacağımı dikeyim ay kalkmayayım.. vs.. biz rahat olmadıkça herşey doğasına uygun yapılmadıkça işimiz daha da zorlaşıyor.

kızlar ben 1 yıllık evliyim bu 4. ayım siz ne zamandır bebek için uğraşıyorsunuz? bu işler çok zormuş:KK43:

Evet tatlımmmmmm aynen öleee oldumu oldadımı?????????
Olmazsa aylar günler torbaya girmedi yaa yine denerizzzzzzzzz

durmak yok yola devvam =) hehe

kist tedavisi derken canım, hayırdır?
canım bende çikolata kisti var 10cm falan,ilk hamileliğimde öğrenmiş ve şok olmuştum:KK53:ilk seferde kistim varken hamile kalabildim ama bu demek diil ki kistle bi daha hamile kalabilirim,belki bu sefer olmayacak:26:
görev gibi yapıyoruz çoğumuz... işin içine maalesef ki duygusallık giremiyo.. çünkü hep bir kaygı içindeyiz.. acaba sperm yumurtaya gittimi, dur yatayım yok bacağımı dikeyim ay kalkmayayım.. vs.. biz rahat olmadıkça herşey doğasına uygun yapılmadıkça işimiz daha da zorlaşıyor.

sorma işte,ben de tam bunu demek istedim.bu kaygılarımız stresimiz yüzünden belki de zorlanıoz hamile kalmakta.işi akışına bırakmak gerek ama bu da o kadar zor ki:KK31:

Zorlanıyoruzzz çünküü hepimiz minik minik elleri, tatlı tatlı yanakları olan birrrr yavrucak istiyoruzzzzz
olucak inanıyorum kızlarrrrrrrrr
hepiniz için dua edicemmmm kendim iiçinde sizlerden dua bekliorummm
birbirimize destek olalımmmmm

canım bende çikolata kisti var 10cm falan,ilk hamileliğimde öğrenmiş ve şok olmuştum:KK53:ilk seferde kistim varken hamile kalabildim ama bu demek diil ki kistle bi daha hamile kalabilirim,belki bu sefer olmayacak:26:

sorma işte,ben de tam bunu demek istedim.bu kaygılarımız stresimiz yüzünden belki de zorlanıoz hamile kalmakta.işi akışına bırakmak gerek ama bu da o kadar zor ki:KK31:

Düzensizlik gibi belirtilerin var mıydı canım.Yoksa hiç belirti yokken mi öğrendin çikolata kisti olduğunu?

canım bende çikolata kisti var 10cm falan,ilk hamileliğimde öğrenmiş ve şok olmuştum:KK53:ilk seferde kistim varken hamile kalabildim ama bu demek diil ki kistle bi daha hamile kalabilirim,belki bu sefer olmayacak:26:canım 1 kez kalmışsın neden birdaha kalamayasın benim arkadaşımda da vardı benden önce hamile kaldı şimdi hamişş:) güya ben sağlamdım,kısmet:)

off söz dinelemeyen beyinleriz işte, kontrol mekanizmamız iyi çalışıyo:)

Zorlanıyoruzzz çünküü hepimiz minik minik elleri, tatlı tatlı yanakları olan birrrr yavrucak istiyoruzzzzz
olucak inanıyorum kızlarrrrrrrrr
hepiniz için dua edicemmmm kendim iiçinde sizlerden dua bekliorummm
birbirimize destek olalımmmmm
ay canım ya içim bi tuhaf oldu :KK14:

kızlar ben 1 yıllık evliyim bu 4. ayım siz ne zamandır bebek için uğraşıyorsunuz? bu işler çok zormuş:KK43:
ben 2 yıllık evliyim. ımm bi düşüniim ilk ne zaman denedik:44:
şubat gibi falandı, martta hamile kaldım mayısta bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum, ondan sonra biraz ara verdim, şu anda da 2-3 aydır falan deniom:KK31:
Düzensizlik gibi belirtilerin var mıydı canım.Yoksa hiç belirti yokken mi öğrendin çikolata kisti olduğunu?

aksine çok düzenliydi 25.gün dedin mi gelirdi ama reglim sancılı geçerdi.gerçi sancı da her zaman kist anlamına gelmeyebilio ki.
ben hamile olduğumda özel doktora gittim işte,ultrasonda bakıo kadın,mesane gözüküo idrarını yap gel dedi.yaptım e hala görünüo tam boşaltamamışsın demek ki dedi neyse o öle geçti.ben bi de tıpta takip ediodum kendim orda bi asistan gördü özeldeki doktorun mesane dediği meğerse kistmiş.sonra tekrar o kadına gittim ben bu kadar büyük bi kistin olabileceğini tahmin etmemiştim dedi:KK53: böyle öğrendim işte kisti:KK31:

ben 2 yıllık evliyim. ımm bi düşüniim ilk ne zaman denedik:44:
şubat gibi falandı, martta hamile kaldım mayısta bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum, ondan sonra biraz ara verdim, şu anda da 2-3 aydır falan deniom:KK31:

aksine çok düzenliydi 25.gün dedin mi gelirdi ama reglim sancılı geçerdi.gerçi sancı da her zaman kist anlamına gelmeyebilio ki.
ben hamile olduğumda özel doktora gittim işte,ultrasonda bakıo kadın,mesane gözüküo idrarını yap gel dedi.yaptım e hala görünüo tam boşaltamamışsın demek ki dedi neyse o öle geçti.ben bi de tıpta takip ediodum kendim orda bi asistan gördü özeldeki doktorun mesane dediği meğerse kistmiş.sonra tekrar o kadına gittim ben bu kadar büyük bi kistin olabileceğini tahmin etmemiştim dedi:KK53: böyle öğrendim işte kisti:KK31:

Demek başta bir kontrol olmakta fayda var anlaşılmayabiliyor bazen demek ki sana da geçmiş olsun canım.İlk hamilelik nasıl olduysa ikinciye de şans var demektir.

Demek başta bir kontrol olmakta fayda var anlaşılmayabiliyor bazen demek ki sana da geçmiş olsun canım.İlk hamilelik nasıl olduysa ikinciye de şans var demektir.

sanırım hayatımdaki en büyük pişmanlığım o, güzelce bi kontrole gitmedim:KK50:
devlette bi kadın doğumcuya gtmiştim bi kere reglim sancılı oluo die,kadın muayene bile etmeden dedi ki normaldir ağrılı regl iidir yumurtlamanın sağlıklı olduğunu gösterir demiş bi ilaç yazmış ve beni yollamıştı:KK53:

herkese tavsiyem, mutlaka doktora bi görünmekte fayda var çocuk düşünüolarsa
allahım hepimize hayırlı zamanda nasip eder inş.yeter ki olsun,bekleriz napalım...:KK31:

sanırım hayatımdaki en büyük pişmanlığım o, güzelce bi kontrole gitmedim:KK50:
devlette bi kadın doğumcuya gtmiştim bi kere reglim sancılı oluo die,kadın muayene bile etmeden dedi ki normaldir ağrılı regl iidir yumurtlamanın sağlıklı olduğunu gösterir demiş bi ilaç yazmış ve beni yollamıştı:KK53:

herkese tavsiyem, mutlaka doktora bi görünmekte fayda var çocuk düşünüolarsa
allahım hepimize hayırlı zamanda nasip eder inş.yeter ki olsun,bekleriz napalım...:KK31:
inşallah canım.........:KK16:

Hafta içi bir gün kontrol için gitmeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım..

Hafta içi bir gün kontrol için gitmeyi düşünüyorum hayırlısı bakalım..

gidebilirsen çok ii olur cnm en azından kafandaki soru işaretlerini silersin.

şimdi azcık araştırdım da evet adet sancısı o ay yumurtlamanın olduğuna işaretmiş gerçekten. bu da ii haber dimi yumurtlayabiliorum yani:KK37:

gidebilirsen çok ii olur cnm en azından kafandaki soru işaretlerini silersin.

şimdi azcık araştırdım da evet adet sancısı o ay yumurtlamanın olduğuna işaretmiş gerçekten. bu da ii haber dimi yumurtlayabiliorum yani:KK37:

Öyle canım yumurtlama zamanı adet sancısı gibi ağrı oluyor.Ben de öyle anlıorum.Ama geçen ay nrdeyse 15 gün kasık ve bel ağrılarım çok olmuştu. O yüzden pek anlayamadım zamanını.

X