"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canım ben de eve tıkıldım dışarı hiç çıkmak dahi istemiyorum hiç halim de yok bi yorgunluk bi yorgunluk sadece ev ve okul o kadar:KK43: haa arada da ekmek falan almaya gidiyorum arabayla:KK52::KK9:[/QUOTEi
ilahı popp ya :KK9::KK9::KK9: arabayla ekmek almaya mı... süpersin tatlım...
ben bazen arabayı bırakıp işe yürüyerek gidiyorum , tabi canım çıkmadıysa bi gün önce :KK53:
eşim azimli bu konuda işe bisikletle gidiyo bazen...bana da aldı bisiklet bu ağustosda beraber kullanırız diye ama ben trafikde kullanamıyorum ( korkağım da biraz:26:)

canım ben de eve tıkıldım dışarı hiç çıkmak dahi istemiyorum hiç halim de yok bi yorgunluk bi yorgunluk sadece ev ve okul o kadar:KK43: haa arada da ekmek falan almaya gidiyorum arabayla:KK52::KK9:[/QUOTEi
ilahı popp ya :KK9::KK9::KK9: arabayla ekmek almaya mı... süpersin tatlım...
ben bazen arabayı bırakıp işe yürüyerek gidiyorum , tabi canım çıkmadıysa bi gün önce :KK53:
eşim azimli bu konuda işe bisikletle gidiyo bazen...bana da aldı bisiklet bu ağustosda beraber kullanırız diye ama ben trafikde kullanamıyorum ( korkağım da biraz:26:)
ah canım ya valla tembelleştim bu aralar... bilmiyorum bazen adım atacak bile halim olmuyo allahtan eşim her işi yapıyo yardım ediyo bana da rahatım.. :KK34:

bunu hiç duymamıştım , rahatsız ediyosa gerçekten değiştir canım hepsi aynı işe yarıyo sonuçta

değiştiricem canım ama ilaçtan olduğunu da sanmıyorum şimdi biraz araştırma yaptım folic şişkinlik yapıyomuş zaten

değiştiricem canım ama ilaçtan olduğunu da sanmıyorum şimdi biraz araştırma yaptım folic şişkinlik yapıyomuş zaten

off offf ne zor işimiz yaaaa göbüşümüzde sağlıklı şişkinlik :KK49::KK49::KK49: olsun diye her çeşit şişkinliğe maruz kalıyoruz yani desene :KK14::KK14: asıl kocişlere içirmek lazım bunları bizden önce durumu ölçsünler tartsınlar bize ona göre davransınlar diyeee :KK52:

off offf ne zor işimiz yaaaa göbüşümüzde sağlıklı şişkinlik :KK49::KK49::KK49: olsun diye her çeşit şişkinliğe maruz kalıyoruz yani desene :KK14::KK14: asıl kocişlere içirmek lazım bunları bizden önce durumu ölçsünler tartsınlar bize ona göre davransınlar diyeee :KK52:

Sadece şişkinlik olsa daha neler oluyor çekmemiz gereken:KK1:

şekerler ben çıkıyorum...
biricik,tatlı mı tatlı ,dünyalar iyisi, hep beni düşünen kocam bana kendinde özenle hazırladığı grip virüsünü sonunda bulaştırdı.:KK25:
( ben öpme dedikçe öperse böyle olacağı belliydi aslında:KK19: ...) sabahdan beri yok saymaya çalışsamda artık burnuma engel olamıyorum :KK25::KK25::KK25::KK25: biraz dinleniyim ben belki yarına kadar toparlarım :KK12: kendinize iyi bakın bende sizi öpüyoruummmmmm :KK9::KK9::KK9:

kızlar sizce doğum yaptıktan sonra eşlerimiz yardım eder mi? zorluk çek doğur vs bu kadar şeyin bi de üstüne bebeğe tek başına bak:KK5:

Eşe göre değişir.Genelde yardımcı olmadıklarını duyuyorum erkeklerin hanımlarına.

biricik,tatlı mı tatlı ,dünyalar iyisi, hep beni düşünen kocam bana kendinde özenle hazırladığı grip virüsünü sonunda bulaştırdı.:KK25:
( ben öpme dedikçe öperse böyle olacağı belliydi aslında:KK19: ...) sabahdan beri yok saymaya çalışsamda artık burnuma engel olamıyorum :KK25::KK25::KK25::KK25: biraz dinleniyim ben belki yarına kadar toparlarım :KK12: kendinize iyi bakın bende sizi öpüyoruummmmmm :KK9::KK9::KK9:
ay alemsin dicecim valla... :KK9: geçmiş olsun canım... öp tabii ki bizi de :KK9: iyi geceler tatlımmm...:KK16:

Son düzenleme:

İyi geceler canım.İyi dinlen iyileş biran önce..

evet gittim canım sol yumurtalığımda bir tane 17mm yumartam olmuş çatlatma iğnesi verdivuruldum 12 gün oldu 1 ekimde gitcem test yapcak doktor gebeyim diye inşallah pozitif çıkarr yaaa o 10 gündür de kasıklarımda ağrı var regli olcakmışım gibi ama bakalım inşallah

inşallah canım ya bnde klomen kullanıyorumda sen nasıl gittin doktora hap bitince bi gün ara mı verdin.

inşallah canım ya bnde klomen kullanıyorumda sen nasıl gittin doktora hap bitince bi gün ara mı verdin.

zehracım klomen tedavisine başladın sanırım... hap bitince 2 gün sonra vajinal ultrasonla dr un bakıcak eğer 18 mm'den üstteyse iğne vurmadan iğnesiz hamile kalabilirsin inşallahhh eğerki mmlerin düşükse iğne vurulacaksın arkadaşım...
ben bu ayın başında klomen başladım ve bu ay okadar ümiyliydim ki ahhhh :KK43:( benim yumoşlar 20-25 mm olmuştu çatlamak üzereydi vegünlerimiona göre değerlendirmeme rağmen olmadı :KK43: kırmızıyı gördüm yinede ve adetim hiç şaşmazken geçikmişti 3 gün.. dün adetlendim bugün dr uma gittim yarın yine gidicem bakalım nasıl bir tedavi verecek...
bende ilk ay etkili olmadı klomen İNŞALLAHHHH senin hamiş hbrini alırız canımmmm :KK66:

Son düzenleme:
X