"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlarrr kahveyi çalışma yapmadan 2 saat önce kocişlerinize içirin... spermcikleri hareketlendiriyormuş:))))))

pooopppp düşünsene benim yumoşların hareketlendiğini acaba spermler zıplayan yumoşlarımı yakalayamıyoda ondan mı olmadı bu zamana kadar

canım folic acid ben de kullanıyorum kafama da takmamaya çalışıyorum... ama bol su içmiyodum zaten o yüzden idrar yolları iltihabım da var.. içmeye gayret edicem. kullan bence de..

Son düzenleme:
beni de ekler misin bat 8 ekim 2 yıldır istiyoruz bir gebelik yaşadım haziran da düşük oldu hayırlısı bakalım Rabbim bizi evlat sevgisinden mahrum bırakmasın

beni de ekler misin bat 8 ekim 2 yıldır istiyoruz bir gebelik yaşadım haziran da düşük oldu hayırlısı bakalım Rabbim bizi evlat sevgisinden mahrum bırakmasın
tabii ki canım, hoşgeldinnn... inş uğurlu geliriz...

Son düzenleme:
Hep kadınlar mı çekecek sıkıntıyı biraz da erkekler çeksin değil mi ama

ee bak bize yumoşum çatladımı yok beişim tutundumu yok bitkisel kürler yok su yok bu yalanmı onlarda azıcık düşünsün spermiciklerim hareketlimi diye içeçeği
bi kahve yiyeceğikeçi boynuzu dimi ama çok feneyım ben yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…