"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

merhaba arkadaşlar bugun 12. günüm sabah ovulasyon testimi yaptım size resmini göstereyim yorumlar mısınız ilk defa kullanıyorum da:))

evet canım banada biraz silik geldi yarın tekrar yapayım.birde birşey sorucam bugun eşim röntgen çektirmiş bi sıkıntı olur mu sizce

evet canım banada biraz silik geldi yarın tekrar yapayım.birde birşey sorucam bugun eşim röntgen çektirmiş bi sıkıntı olur mu sizce
bence de yarın bi daha yap ama bu geceyi de boş geçirme. adet döngün kaç gün?

hep düzenli olarak 28 günde bir olur sadece geçen ay 30 günde oldu...

canım sen yine 28 olarak hesapla bence bazen hepimizde oluyo gecikme vs... şu an 12. günse önümüzdeki 3 günün çok önemli...

Son düzenleme:
zerbas sağol bizimle paylaştığın için, bunu hiç duymamıştım iyi oldu bunu öğrendiğim .... sıvı olarak sadece kahve tüketen biri olarak napalım artık ...

ayyyy maşallah bize ... kızlar bi kreşlik bebiş çıkar burdan ayyyyyyy gözümde canlandı birden. ..(gözümden kalpler çıktı )
ahh ahhhhh bi de aralarda ikiz falan olduğunu düşünürsek iki kreşlik bile çıkabilir...

Son düzenleme:
zerbas sağol bizimle paylaştığın için, bunu hiç duymamıştım iyi oldu bunu öğrendiğim .... sıvı olarak sadece kahve tüketen biri olarak napalım artık ...
dicemm kahve çay ve sigara fazla içme canım tutunmayı engelliyomuş... :S

Son düzenleme:
kızlarrr kahveyi çalışma yapmadan 2 saat önce kocişlerinize içirin... spermcikleri hareketlendiriyormuş:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…