"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

ovülasyon testi ne kızlar. Ben onuda bilmiyorum. Nasıl anlıyosunuz?
Bat tarihim büyük ihtimal 26 ekim

gebelik testine benzer.yalnız bu test yumurtanın çatladığı günü belirtiyor idrardaki Lh değerini ölçerek

Son düzenleme:
inş canım sen de söylemiş miydin bat tarihini yazayım canımm... bu arada ben kullanmadım sadece bu ay alıp kullanmayı düşünüyorum canım siz benden tecrübeli olacaksınız yani:)) canım o testte yani labo... da bu tarz şikayetler okudum ama bilemiyorum tam :KK43:

inş gerek kalmaz ovulasyon testine felan cnm bu ay hamile kalırsın... bat 5 ekim... ilk yaptığımda ikinci çizgi bayağı silikti gittikçe koyulaştı 4 gündür koyuya yakın sonradan silikleşiyo..labo...markayı kullanıp hamile kalan arkadaşlarım olduğundn aldım...gün aşırı çalışıyorm çokta teste bağlı değilim ama yumurtla ne zaman oluyo tam öğrenmek istediğim için alıp kullanıyrm...hayırlısı ol de Rabbim herkesin bebişi gelsin:KK49:

inş gerek kalmaz ovulasyon testine felan cnm bu ay hamile kalırsın... bat 5 ekim... ilk yaptığımda ikinci çizgi bayağı silikti gittikçe koyulaştı 4 gündür koyuya yakın sonradan silikleşiyo..labo...markayı kullanıp hamile kalan arkadaşlarım olduğundn aldım...gün aşırı çalışıyorm çokta teste bağlı değilim ama yumurtla ne zaman oluyo tam öğrenmek istediğim için alıp kullanıyrm...hayırlısı ol de Rabbim herkesin bebişi gelsin:KK49:
Canım benim batım da 4 ekim normal şartlarda zaten sen 5 gün önce yumurtladın tarihe bakarsak... yani tam da 4- 5 gün öncesi ve daha da öncesi çalıştıysan sorun yok... değerlendirdin bu günleri demektir... çünkü benim de artık yum. günlerim bittiiii... :)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar...

uzun zamandır konuları okuyup takip ediyorum... eylül ayı adetim bugün itibarı ile gelmiş bulunuyor...:KK43:(((
umudum ekim ayına kaldı... bat tarihim 4 ekim...
umarım bu topicte güzel haberler paylaşırız...
şimdiye kadar elimi hangi işe attıysam hep uğurlu gelmişimdir... umarım bu topic hepinize uğurlu gelir ve hep beraber bol bol hamilelik haberleri alırız ve veririz...
neşemizi, sevincimizi, üzüntülerimizi, deneyimlerimizi ve bilgilerimizi paylaşırız...

İnşallah, ekim ayında YÜCE RABBİM hepimize bebişimizi nasip etsin ve kucağımızı boş bırakmasın... 33 anne adayımızla beraber Amin...
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN :KK3:

bismillahirrahmanirrahim... :KK3:

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

Mucize_GE_........1 ekim....:KK16:....sonuç....?

ezgikc................ 1 ekim....:KK16:....sonuç....?

Nilru...................1 ekim....:KK16:....sonuç....?

karciceğii............1 ekim....:KK16:....sonuç....?

popp...................4 ekim....:KK16:....sonuç....?

zerbas.................5 ekim....:KK16:....sonuç....?

nisanbu...............5 ekim....:KK16:....sonuç....?

pepeninteyzesi.....5 ekim....:KK16:....sonuç....?

tanemC...............6 ekim....:KK16:....sonuç....?

nevalee...............7 ekim....:KK16:....sonuç....?

LİPAKA................8 ekim....:KK16:....sonuç....?

dice.....................9 ekim....:KK16:....sonuç....?

evris..................10 ekim....:KK16:....sonuç....?

sonsuz___.........11 ekim....:KK16:....sonuç....?

medne...............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

karanfilll............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

birdgirl...............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

cemrecik............13 ekim....:KK16:....sonuç....?

cemrenevra........13 ekim....:KK16:....sonuç....?

perakedisi..........15 ekim....:KK16:....sonuç....?

sunbal...............16 ekim....:KK16:....sonuç....?

ozay76..............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

morkedi.............18 ekim....:KK16:....sonuç....?

prnssss..............19 ekim....:KK16:....sonuç....?

hully..................19 ekim....:KK16:....sonuç....?

pembegri............20 ekim....:KK16:....sonuç....?

zehra9090..........20 ekim....:KK16:....sonuç....?

mrvb..................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

reann.................21 ekim....:KK16:....sonuç....?

A_ZADE.............21 ekim....:KK16:....sonuç....?

crocus55............23 ekim....:KK16:....sonuç....?

NASERDO..........26 ekim....:KK16:....sonuç....?

kardelen03.........30 ekim....:KK16:....sonuç....?
33 kişi tesbih gibi dizildik maşşşşşaaaallllaaahhhh..... :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Canım benim batım da 4 ekim normal şartlarda zaten sen 5 gün önce yumurtladın tarihe bakarsak... yani tam da 4- 5 gün öncesi ve daha da öncesi çalıştıysan sorun yok... değerlendirdin bu günleri demektir... çünkü benim de artık yum. günlerim bittiiii... :)

evt tatlım dediğin gibi geçen cuma yumurtlama günümde...teste gösterdi zaten adetimin 12.günü...daha öncesinde çalışamadım çok hasta oldum maalesef...yumurtlama günü ve günaşırı devam ettim..kızlar uzayan akıntınız varsa o günü muhakkak değerlendirin...yu murtlamadn sonra uzayan akıntım oldu dünüde değerlendirdim bakalım tuttu mu bilmem çok umutsuzum..adet bitiminde hasta oldum 2 -3 gün maalesef:KK43:(( aynı zamanda öğrenecz desene hamile miyiz değilmiyiz diye inş tutmuştur tatlım..:KK49:

evt tatlım dediğin gibi geçen cuma yumurtlama günümde...teste gösterdi zaten adetimin 12.günü...daha öncesinde çalışamadım çok hasta oldum maalesef...yumurtlama günü ve günaşırı devam ettim..kızlar uzayan akıntınız varsa o günü muhakkak değerlendirin...yu murtlamadn sonra uzayan akıntım oldu dünüde değerlendirdim bakalım tuttu mu bilmem çok umutsuzum..adet bitiminde hasta oldum 2 -3 gün maalesef:KK43:(( aynı zamanda öğrenecz desene hamile miyiz değilmiyiz diye inş tutmuştur tatlım..:KK49:
canım umutsuzluk yok sakın ha moralini bozma... tek ilişki ile hamile kalan bile var hem bak yumoş günü çalışmışsın... evet aynı zamanda öğrenicez bakalım hayırlısı inş tutmuştur minişler.. benim ağrım da geçti bu arada.. ne demek anlamıyorum bunlar kendimi de dinlemeyeyim diyorum olmuyo... :KK43:

zerbasım ve kızlar ben çıkayım sonra yine girerim kociş geldi acıkmışşş :KK1: öpüldünüz:))

Son düzenleme:
canım umutsuzluk yok sakın ha moralini bozma... tek ilişki ile hamile kalan bile var hem bak yumoş günü çalışmışsın... evet aynı zamanda öğrenicez bakalım hayırlısı inş tutmuştur minişler.. benim ağrım da geçti bu arada.. ne demek anlamıyorum bunlar kendimi de dinlemeyeyim diyorum olmuyo... :KK43:

cnm kendini sakın dinleme..geçen ay bana kalsa kesin hamileydm bir çok belirti yaşadım...bitti yumurtlama günleri tuttuysa tuttu Rabbim verdiyse oldu zaten diyorum kafama takmıyorm çünkü geçen ay bayağı üzüldm olmayınca üstelik eşimde üzüldü. bundn dolayı akışına bırakmaya karar verdim..bol bol su iç bunu ihmal etme..folik asit kullandın mı cnm kullananlar var ben kullanmadım gerçi..olmazsa onada başlayacm..

kızlar ben de çalışmalara bugün itibarıyla başlıyorum... daha yumurtlama günüme 4 gün var ama olsun:KK1: hayırlısı bakalım:KK34:

cnm kendini sakın dinleme..geçen ay bana kalsa kesin hamileydm bir çok belirti yaşadım...bitti yumurtlama günleri tuttuysa tuttu Rabbim verdiyse oldu zaten diyorum kafama takmıyorm çünkü geçen ay bayağı üzüldm olmayınca üstelik eşimde üzüldü. bundn dolayı akışına bırakmaya karar verdim..bol bol su iç bunu ihmal etme..folik asit kullandın mı cnm kullananlar var ben kullanmadım gerçi..olmazsa onada başlayacm..
neden bol su canım??? ben de folik kullanıyorum 2 aydır

neden bol su canım??? ben de folik kullanıyorum 2 aydır

merhaba cnm..yumurtanın rahime daha kolay yerleşmesi için cnm..su içmek kolaylaştırıyo bu durumu...ondan bol su iç dedim...folik asit doktor mu verdi sen mi alıp kullanıyon bende bu ay tutmzsa bebiş kullanacm..çok iyi yapmışsn kullanmakla tatlım çok önemliymiş doktorlr tavsiye ediyo birçok arkadaşm gebe kalmadn önce kullandı fakat ben kullanmdm maalesef:KK43:(((((

merhaba cnm..yumurtanın rahime daha kolay yerleşmesi için cnm..su içmek kolaylaştırıyo bu durumu...ondan bol su iç dedim...folik asit doktor mu verdi sen mi alıp kullanıyon bende bu ay tutmzsa bebiş kullanacm..çok iyi yapmışsn kullanmakla tatlım çok önemliymiş doktorlr tavsiye ediyo birçok arkadaşm gebe kalmadn önce kullandı fakat ben kullanmdm maalesef:KK43:(((((
hadi yaaa bak ben bunu bilmiyodum... dr mu söyledi? tmm. bol su içicem. canım ben kendim aldım eczaneden sen de git al bi tane bebek olmadan kullanılması gerekiyo zaten. hemen yarın al bence vakit kaybetme derim:KK20::KK16:

kızlar ben listeyi yapıyorum... eklenmek isteyen varsa lütfen bana bildirsin...

Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... :KK3:

bismillahirrahmanirrahim... :KK3:

beklenen adet tarihlerimiz(BAT):

Mucize_GE_..........1 ekim

popp....................4 ekim

birdgirl..............15 ekim

benide ekler misiniz?19 ekim bat

hadi yaaa bak ben bunu bilmiyodum... dr mu söyledi? tmm. bol su içicem. canım ben kendim aldım eczaneden sen de git al bi tane bebek olmadan kullanılması gerekiyo zaten. hemen yarın al bence vakit kaybetme derim:KK20::KK16:

biliyorum tatlım çok önemli olduğunu dediğim gibi birçok arkadaşıma doktor gebe kalmadan kullan dedi ben bi alamadım neden bilmem çok önemli biliyorum..alcm evt gerekli..saolasın..

X