"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

herkese iyi baramlar arkadaşlar. sabah öğrendiğim gibi forumda yazayım dedim sizlerle paylaşmak istedim. umarım herkes bebişlerine en kısa sürede kavuşur. ben 5 ay önce 8 haftalıkken düşük yaptım. o yüzden hem heyecanlıyım hem de korkuyorum. kasık ağrılarım devam ediyor iki taraflı. bir de kan da baktıracam haftaiçi. umarım herkes en kısa sürede hamile kalır. ve sağlıklı bir gebelik sonrasında sağlıklı bebklerine kavuşur

bende adet oldum 22 ekimde :KK5: çatlatma iğneside işe yaramadı.o kadar üzgünmkü.
zehracım üzülme kasımda inşallah hamiş olursun canım:KK16:

işte ekim ayı hamişlerimiz....hepinize iyi hamilelikler diliyorum...hepiniz sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucaklarınıza benim de. bu ay sonunda belli olur...pooopp inş biz de hamileyizdirrr
inşallah tatlım ama değilsek de üzülmeyelim tamam mı:KK34:

üzülme tatlım...biliyorum söylemesi kolay ben de bugün bekliyorum.çok üzüleceğim biliyorum.kendimi hazırlamaya çalışıyorum.yine de bir yanım inşş olmaz da test yaparım da pozitif olur sonuç diyor.
amin cnm

Ayın 24ünde adet oldum malesef.Olmayacağını bildiğim halde ümit oluyor insanda yinede.pop sen ve bekleyen herkes gebe kalır inş.iyi bayramlar.
crocuscum uzun zaman oldu görüşemedik olsun üzülme önümüzdeki aylar bizi bekliyor canım daha çok çalışmamız lazım:KK55:iyi bayramlar sana da..........:KK3::KK54:

merhaba bayanlar .iyi bayramlar umarım herkes için güzel bir bayram olmuştur.benim adetim 4 gün gecikti bu sabah idrar testi yaptım evde ama negatif çıktı sonuç.7 ay öncede bir 6 günlük gecikmem almuş acaba 10 gün beklemek mi gerekiyor idrar testi için .3 senedir bebek istiyoruz olmadı eşim daha yen, varikosel ameliyatı oldu hemen bir fayda görmüş olamayız sanırım.ama her ay insan acaba diye düşünmekten kendini alamıyor:)
:18:
canım bir kaç ay sonra sonuç daha iyi oluyormuş sanırım hemen ameliyat sonrası biraz zor sabret cnm mutlaka olacak bebeğin:KK16:

Son düzenleme:
zehracım üzülme kasımda inşallah hamiş olursun canım:KK16:

inşallah tatlım ama değilsek de üzülmeyelim tamam mı:KK34:

inşallah hamilesindir.bende o kadar umutluydumki çok hemde.neden olmadı bilmiyorum artık rabbime kalmış gerisi.Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın
amin cnm

crocuscum uzun zaman oldu görüşemedik olsun üzülme önümüzdeki aylar bizi bekliyor canım daha çok çalışmamız lazım:KK55:iyi bayramlar sana da..........:KK3::KK54:

canım bir kaç ay sonra sonuç daha iyi oluyormuş sanırım hemen ameliyat sonrası biraz zor sabret cnm mutlaka olacak bebeğin:KK16:[/QUOTE]

inşallah canım zaten benim kırmızılar geliyor galiba:KK5::KK5::KK5: bebek hayali başka bahara

popp cnm nerdesin girmez oldun buraya daha...açtın topiği kayboldun bi sürü hamile arkadaşlar var bu günlerde...hepsini tebrik ediyorum..

yeni batın 30 ekim baktım...inş hamilesindir umut ediyorum...bana haber vermeyi unutma hamileysen...

popp popp popp!!!!!

dice dice vardı o da kayboldu..çok güzeldi sizle yaaaa...gittiniz göremiyorm sizi daha:KK43:((

inş bebişlerimiz bu denememizde gelir...Allah'ım Ol de Olsun....Amin....

zerbassssssssssss..... nasılsın canım bak ben geldim :KK52:
işler,güçler,depresyonlar,hayal kırıklıkları,yeniden toparlanmalar, yok tövbe demeler, amaaaannnn salla gitsinler, ama olsun yaaaa lar biraz uzun sürdü de o yüzden yoktum :KK17: ben duygusal hassas bi baayan olduğum için ( :KK60: ) burdan baya etkilendim açıkçası ama naparsın burası olmadan da olmuyor... sen nasılsın, nasıl gidiyo hayat?

kızlaaaaaaaaaaaaar test yaptım silik çizgi çıktı........galiba ben de hamileyim..yuppiiiiiiiiii...ama korkular endişeler kaygılar da başladı...inş bu kez sağlıklı bir hamilelik geçiririm de alırım bebişimi kucağıma.....darısı başınızaaa

işte ekim ayı hamişlerimiz....hepinize iyi hamilelikler diliyorum...hepiniz sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucaklarınıza benim de. bu ay sonunda belli olur...pooopp inş biz de hamileyizdirrr
canım dün böyle yazmıştın.... :KK34:

kızlaaaaaaaaaaaaar test yaptım silik çizgi çıktı........galiba ben de hamileyim..yuppiiiiiiiiii...ama korkular endişeler kaygılar da başladı...inş bu kez sağlıklı bir hamilelik geçiririm de alırım bebişimi kucağıma.....darısı başınızaaa
bugün hamilesin... tebrik ediyorum:KK9::KK49::nazar:

facebooka girmeyeli yıllar oldu hala o tuş var mı bilmiyorum ama hani dürtüyodun ya birilerini :nazar: ayyyy olsaydı keşke şuan birilerini çoookkk dürtesim varrrr :KK9:

bugün kan tahlili yaptırdım. 295,1 çıktı. ultrasonda daha keseyi göremedi doktor erken görmek için dedi.

tebrik ederim inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin.

facebooka girmeyeli yıllar oldu hala o tuş var mı bilmiyorum ama hani dürtüyodun ya birilerini :nazar: ayyyy olsaydı keşke şuan birilerini çoookkk dürtesim varrrr :KK9:
evet var o tuş, hayırdır canım ?:KK9:
Kod:
[CODE]
[/CODE]

Son düzenleme:

canım adetini kaç gün geçmişti yaptığında, belirtilerin var mı? lütfen yaz, tebrik ediyorum:))

canım adetini kaç gün geçmişti yaptığında, belirtilerin var mı? lütfen yaz, tebrik ediyorum:))

canım ben bazen 28 bazen de 30 günde bir oluyorum...29.günde yaptım testi silik çıktı ama çıktı 4 gün önce yapmıştım hiç bişey çıkamıştı üzülmüştüm baya yk bebiş diyee.belki dün de yapsam çıkardı silik de olsa..belirtim hiç yoktu.ama şimdi akıntım var normelden biraz fazla adet olacağım diye korkuyorum bir de hafif kasık ağrısı o da bugün başladı yanii daha öncesinde bişey hissetmedim.bir gebeliğim daha olmuştu onda da bişey hissetmemiştim bünyeden bünyeye fark ediyor

merhaba arkadaşlar...

uzun zamandır konuları okuyup takip ediyorum... eylül ayı adetim bugün itibarı ile gelmiş bulunuyor...:KK43:(((
umudum ekim ayına kaldı... bat tarihim 4 ekim...
umarım bu topicte güzel haberler paylaşırız...
şimdiye kadar elimi hangi işe attıysam hep uğurlu gelmişimdir... umarım bu topic hepinize uğurlu gelir ve hep beraber bol bol hamilelik haberleri alırız ve veririz...
neşemizi, sevincimizi, üzüntülerimizi, deneyimlerimizi ve bilgilerimizi paylaşırız...

İnşallah, ekim ayında YÜCE RABBİM hepimize bebişimizi nasip etsin ve kucağımızı boş bırakmasın... 58 anne adayımızla beraber Amin...
:KK3:
Allahım bu topicte hamile kalmayan kalmasın inşallah... AMİN

bismillahirrahmanirrahim...

beklenen adet tarihlerimiz (BAT)
:

aseton44.....................................sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

ezgikc................ 1 ekim........sonuç....:KK50:

karciceğii.............1 ekim........sonuç....:KK50:

hatibulut.............1 ekim........sonuç....:KK50:

elanaz_efe..........2 ekim........sonuç....:KK50:

Lastrose41..........3 ekim........sonuç....:KK50:

kelam.................5 ekim........sonuç....:KK50:

zerbas................5 ekim........sonuç....:KK50:

nisanbu..............5 ekim........sonuç....:KK50:

pers__09............5 ekim........sonuç....:KK50:

pepeninteyzesi....5 ekim........sonuç....:KK50:

taliha............,....5 ekim........sonuç....:KK50:

EOZKAN.............6 ekim........sonuç....:KK50:

tanemC..............6 ekim........sonuç....:KK50:

nevalee..............7 ekim........sonuç....:KK50:

selin_as.............7 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

ozek009..............8 ekim........sonuç....:KK50:

stevens..............8 ekim........sonuç....:KK50:

LİPAKA...............8 ekim........sonuç....:KK50:

yxliz...................9 ekim........sonuç....:KK50:

dice...................9 ekim........sonuç....:KK50:

sengelen...........10 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

evris.................10 ekim........sonuç....?

sonsuz___.........11 ekim........sonuç....?

ysmc.................12 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

Mucize_GE_.......13 ekim........sonuç....:KK50:

skyline..............13 ekim........sonuç....?

medne..............13 ekim........sonuç....?

karanfilll...........13 ekim........sonuç....?

birdgirl.............13 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

cemrecik...........13 ekim........sonuç....?

cemrenevra.......13 ekim........sonuç....?

ela235..............14 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

burchecan.........14 ekim........sonuç....?

tuuraba.............14 ekim........sonuç....?

acabaacaba........15 ekim........sonuç....?

tatlıebbi.............15 ekim........sonuç....:KK50:

perakedisi..........15 ekim........sonuç....:KK50:

missyaman........16 ekim........sonuç....?

sunbal...............16 ekim........sonuç....:KK50:

dateapril............17 ekim........sonuç....?

ozay76..............18 ekim........sonuç....:KK50:

morkedi.............18 ekim........sonuç....:KK50:

umudum_31......19 ekim........sonuç....?

Alishia...............19 ekim........sonuç....?

savas5442.........19 ekim........sonuç....:KK50:

prnssss..............19 ekim........sonuç....?

hully..................19 ekim........sonuç....?

A_ZADE.............20 ekim........sonuç....?

sellmin...............20 ekim........sonuç....?

Nilru..................20 ekim........sonuç....:KK50:

pembegri............20 ekim........sonuç....:KK50:

zehra9090..........20 ekim........sonuç....:KK50:

mrvb..................21 ekim........sonuç....:KK50:

reann.................21 ekim........sonuç....?

yrn3...................23 ekim........sonuç....?

crocus55.............23 ekim........sonuç....?

sakrep................24 ekim........sonuç....?

NASERDO............26 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

gksmry................29 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

sweetee.............30 ekim........sonuç....:KK49:TEBRİKLERR

popp...................30 ekim........sonuç....?

ayden.................30 ekim........sonuç....?

kardelen03..........30 ekim........sonuç....?

HAMİLELERİMİZİ TEBRİK EDERİM...:)

aseton44:nazar:
selin_as:nazar:
ysmc:nazar:
NASERDO:nazar:
göçmenkuşlar:nazar:
uconn:nazar:
birdgirl:nazar:
ela235:nazar:
gksmry:nazar:
ceren06_35:nazar:
emrahınaski:nazar:
sweetee:nazar:
Masalm:nazar:

canım benim çok saol listede kendimi görünce çok mutlu oldummm:)

kızlar merhaba biri cvp versn lütfen ben de 9 ekimde hastalandım ne zaman cıkar hangi testi yapıım cok merak ediyorum 24 günde bir adet gelio benim

Merhaba canlar.. 2 Aylık denemeden sonra 3. ayda hamile kaldım. Çok şükür Allahım a. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah. Denediğim bir kaç yöntemi paylaşmak istedim. Tabi öncelikle Allahım ol diyecek ki olacak ama herşeyin de bir sebebi vardır değil mi. Şimdi yaptıklarımı yazıyorum inşallah yardımcı olur sebep olur canlar.
1. Kuru incir yumurtlamayı artırıyormuş çok fazla kuru incir uedim. Böyle içine bademi, fındığı doldurdum yedim. Eşime de yedirdim ama onunkinin içine çaktırmadan azıcık polen de koydum.:))

2. Polenle balı karıştırıp sabah kahvaltılarında yedim.

3. Günde 1 tane bebe aspirini içtim, kanı sulandırdığı için rahime kan akışını da hızlandırıyor.

4. Günde 1 tane narı limon sıkacağında sıkıp içtim rahim duvarını sağlamlaştırıyormuş.

Ve en önemli husus:))

Adetinizin ilk gününden 9 gün sayıyorsunuz. 12. güne kadar ilişkiye girmiyorsunuz. 12. günün sabahında diz dirsek pozisyonunda bu çok önemli başınız yastıkta poponuz havada olacak kızlar:)) Ayıp ama ne yapayım ben kavuştum bebişime siz de kavuşun istiyorum. Bu şekilde birlikte olacaksınız. Mutlaka sabahları unutmayın. Sonra sırtüstü yatıp poponuzun altına 1 yastıkla 1 saat yatacaksınız.

14. günün sabahı tekrar aynı şekilde birlikte olacaksınız. 16. GÜNÜN SABAHI, 18. GÜNÜN SBAHI. Kendinizi sıkmayın kasarak yürümeyin. Ben 2 ay boyunca istem dışı belden alt tarafımı sürekli sıktığımı kastığımı kendimce olmayan bebeği tuttuğumu fark ettim. Bu da inanılmaz kasık ağrısı ve bel ağrısı yapıyor. Üstelik adet düzensizliği de yapıyor. O yüzden rahat olun. Burdaki belirtileri okuyup vücudunuzda belirti aramayın. Benim 2. hamileliğim. Tek belirti sık idara çıkma ve ota çöpe ağlamam oldu. Şu an 6 haftalık hamileyim sabah bulantılarım yeni başladı. Baş dönmesi 5. haftada oldu. Yani hemen belirti olmuyor. bedeninizin size oyun oynamasına izin vermeyin. Rahat olun beklemeyin canlar. İnşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi alırım. Dua edelim birbirimize. Hepinizi öpüyorum:)))

X