"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

çok doğru dedin şeker çok haklısın...

küçük tavşancık sevsinler seni....

ezanlar okunuyor şuan burada ve ben dua ediyorum inş isteyen herkese allahım hayırlı evlatlar versin.....kimsenin kucağı boş kalmasın....amin.....

Zerbascım inşallah ezanlar hürmetine rabbim 2013'e senin benim tavşancığın:124::124::124::124::124::124::124: yani hepimizin tüm isteyen arkadaşlarımızın hamiş girmesini nasip etsin canım...:KK16:

benim kırmızılar geldi zaten çoktan kasıma kaldım canım:/

bugün kan tahlili yaptırdım beta 765 civarı sanırım progesteron da 14,77 çıktı. 4 haftalık hamilelikte progesteron normal mi acaba

Popp..... âmin canım !!!!! Allah bizimde ellerimizi kucaklarımızı boş birakmicak insallaaaaahhhh...

Tavsanciginiz sizi coook seviyo , iyi ki varsiniz

canlar ben ekim topiğinden pek umutlu değildim kasım diyordum hep oraya takılıyordum genelde ama bu ayın sonunda o güzel haberi aldım çok şükürr...inş hamile kalamayan arkadaşlarımızın kasımda olur dilekleri....bugün ekimin son günüüü....haydiii çok güzel bir kasım topiği var oraya:)

bugün kan tahlili yaptırdım beta 765 civarı sanırım progesteron da 14,77 çıktı. 4 haftalık hamilelikte progesteron normal mi acaba

tatlım hayırlı olsun benim de daha yeniii ...hiç bir tahlil yaptırmadım...bilemiyorumm...ama temmuz anneleri topiği var oraya gel ...orada sorularına cevap verecek çok kişi var.

Popp..... âmin canım !!!!! Allah bizimde ellerimizi kucaklarımızı boş birakmicak insallaaaaahhhh...

Tavsanciginiz sizi coook seviyo , iyi ki varsiniz
canım iiiinnnşşşaaalllaaahhh...:KK3: o güzel haberimizi alana kadar, hatta yavrumuzu kucağımıza inşallah alana kadar ve hatta büyütürken de herşeyimizi paylaşarak burda kalalım ne güzel olur di mi:KK16: ben de hepinizi çok sevdim canım arkadaşlarım, evet iyi ki varsınız...

iyi ki sen de varsın dicecim:KK70:

Son düzenleme:
Zerbascım inşallah ezanlar hürmetine rabbim 2013'e senin benim tavşancığın:124::124::124::124::124::124::124: yani hepimizin tüm isteyen arkadaşlarımızın hamiş girmesini nasip etsin canım...:KK16:

benim kırmızılar geldi zaten çoktan kasıma kaldım canım:/

inş cnm 2013 bizim yılımız olur inşşşşşşş.....

üzülme tatlım kasım inş uğurlu gelir bize....

dice dice bende varım....bende seni çok sevdim minik tavşancık...

inş bebeklerimiz karnımızda daha sonra doğum derken hepberaber olalım...

inş cnm 2013 bizim yılımız olur inşşşşşşş.....

üzülme tatlım kasım inş uğurlu gelir bize....

dice dice bende varım....bende seni çok sevdim minik tavşancık...

inş bebeklerimiz karnımızda daha sonra doğum derken hepberaber olalım...
zerbascım kasım ayı için nedense olumlu bakmaya başladım bir de böyle deneyeceğim bakalım pesimist düşünceleri bıraktım optimist yaklaşıcam hayata:KK1: olursa olur olmaza olmaz.. evrene pozitif düşüncelerimi gönderiyorum ve istiyorum,,, o bana verecektir bebişimi:86::86::86:

pembe gözlüklerimi taktım ben artık bir sevgi kelebeğiyim:103::103::103::103::103::103::103::103::103:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

artık kasım topiğine gidelim ve orda buluşalım bari canım:KK54:

zerbascım kasım ayı için nedense olumlu bakmaya başladım bir de böyle deneyeceğim bakalım pesimist düşünceleri bıraktım optimist yaklaşıcam hayata:KK1: olursa olur olmaza olmaz.. evrene pozitif düşüncelerimi gönderiyorum ve istiyorum,,, o bana verecektir bebişimi:86::86::86:

pembe gözlüklerimi taktım ben artık bir sevgi kelebeğiyim:103::103::103::103::103::103::103::103::103:

ayyyy sevsinler seni sevgi kelebeği :21: o evrene söyle bende göndericem ne istiyosa, söz o göndersin hele şu bebişleri :KK52:
valla bu topik tavşandan kelebekden geçilmiyo bizi bu halimizle alırlar mı ki kasım topiğine :26:

ayyyy sevsinler seni sevgi kelebeği :21: o evrene söyle bende göndericem ne istiyosa, söz o göndersin hele şu bebişleri :KK52:
valla bu topik tavşandan kelebekden geçilmiyo bizi bu halimizle alırlar mı ki kasım topiğine :26:
:KK1::KK1::KK1:canım söylerim evrene senin için de dicemmmm hatta diycem çabuk göndeeerrrr diye kızıcam:)
ayy valla sahi tavşan kelebek Ali babanın çiftliği gibi oldu:KK1:

alırlar canım niye almasınlar:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
seni hiç bırakır mıyız tatlım ya hep ya hiç... bu arada senin bat geldi çattı yaptın mı test canım:KK23:

amaaaaaannnnnnnnn negatiffffffffffffffffff zaten niye yapim ki :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

eeee bu arada nereye gitmeye karar verdik... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,?

Son düzenleme:

poppcum en iyisini yapıyosun hayata pozitif bakmak lazım...dünde eşime artık düşünmeyi bırakacm onu düşün bunu düşün o ne oldu bu ne olacak nereye kadar hayatı düşünmeden çok kafaya takmadn yaşamaya bakacam dedim...valla böle karar verdim istediklerimin gerçekleşmesi için elimden geleni yapcm sonra tevekkül yapacm...bir süre böle takılacm bende...
sonuçta mevla hiç bir kulunun üzülmesini istemez bize de bir bebek vereck biliyorum...bir hastalığımız bir sorunumuz yok olmaması için bebişimizin...ee ozaman geleceği doğru bir zamn var demek o günü bekliyo...bizde o zamanın o doğru zamanın gelmesini bekleyelim...
nazın kasım topiğindeyim cnm ben...sen ve dice oraya gelin lütfen hepneraber olalım...sizi çok sevdm valla böle uzaktn hiç tanımadn ne bileyim bir yerde otursak kesin en samimi arkadaşlarım olurdunuz...

Seni de seviyorum zerbascim unuturmuyum seni

dice bende seni seviyorum minik tavşancık bide sevgi kelebeğimiz var onu da seviyorum.....

Yaaaaaa nereye gidiyoruz???? Benide götürün

seni hiç bırakır mıyız tatlım ya hep ya hiç... bu arada senin bat geldi çattı yaptın mı test canım:KK23:

nazın kasım topiğine gelin...eğer popp sen kasım topiği açarsan tabiki oradayızzzzzz....

amaaaaaannnnnnnnn negatiffffffffffffffffff zaten niye yapim ki :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

canını sıkma cnm yaaa...elbet olacak....

benimde 4 kasım bugün test yaptım negatif...napalım bizim de olack şeker...

hepberaber hamiş haberlerimizi vercez birbirimize...

poppcum en iyisini yapıyosun hayata pozitif bakmak lazım...dünde eşime artık düşünmeyi bırakacm onu düşün bunu düşün o ne oldu bu ne olacak nereye kadar hayatı düşünmeden çok kafaya takmadn yaşamaya bakacam dedim...valla böle karar verdim istediklerimin gerçekleşmesi için elimden geleni yapcm sonra tevekkül yapacm...bir süre böle takılacm bende...
sonuçta mevla hiç bir kulunun üzülmesini istemez bize de bir bebek vereck biliyorum...bir hastalığımız bir sorunumuz yok olmaması için bebişimizin...ee ozaman geleceği doğru bir zamn var demek o günü bekliyo...bizde o zamanın o doğru zamanın gelmesini bekleyelim...
nazın kasım topiğindeyim cnm ben...sen ve dice oraya gelin lütfen hepneraber olalım...sizi çok sevdm valla böle uzaktn hiç tanımadn ne bileyim bir yerde otursak kesin en samimi arkadaşlarım olurdunuz...

dice bende seni seviyorum minik tavşancık bide sevgi kelebeğimiz var onu da seviyorum.....

nazın kasım topiğine gelin...eğer popp sen kasım topiği açarsan tabiki oradayızzzzzz....
ayyyyy çok beğen butonu olsaydı çookkk beğenicektim ama...:KK9:

canını sıkma cnm yaaa...elbet olacak....

benimde 4 kasım bugün test yaptım negatif...napalım bizim de olack şeker...

hepberaber hamiş haberlerimizi vercez birbirimize...

olucak olucak biliyorummmmmmm....... az kaldı bizim için:)
ben geliyorum o zaman poppu da burdakileride herkesi alıp gidelim o zaman

Son düzenleme:
ama popp a sormak konusunda haklısın acaba kasıma dair topik açmayı düşünüyomu ki? :82:

mikrofonlar popp da sayın seyirciler :102:

X