"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

çok çok büyük ihtimalle hamilesin canım hayırlı olsun:KK49:

Çizgi silikte olsa pozitif anlamına gelir gün gün koyulaşır hiç durma kan testine git derim :) hayırlı uğurlu olsun canım :)

Çok teşekkür ederim kızlar inşallah hamileyimdir. Cumartesi yani normal regli günümden 2 gün önce bi tıp merkezinde kan testi yaptırmıştım bugün sonuç 21.1 olarak çıktı.. Doktor hamilesin veya değilsin diyebilmek için henüz erken bayramdan sonra tekrar kan alalım durumu netleştirelim dedi. Ama ben o kadar sabredebilir miyim?:) Yarın hastaneye gidip tekrar kan tahlili yaptırıyım diyorum. Sizce 3 gün arayla yapılmış iki test fark gösterir mi?

Çok teşekkür ederim kızlar inşallah hamileyimdir. Cumartesi yani normal regli günümden 2 gün önce bi tıp merkezinde kan testi yaptırmıştım bugün sonuç 21.1 olarak çıktı.. Doktor hamilesin veya değilsin diyebilmek için henüz erken bayramdan sonra tekrar kan alalım durumu netleştirelim dedi. Ama ben o kadar sabredebilir miyim?:) Yarın hastaneye gidip tekrar kan tahlili yaptırıyım diyorum. Sizce 3 gün arayla yapılmış iki test fark gösterir mi?

canım benim hayırlı olsun hamilesin tabiii kiiii.....ama bu değerin 2 günde bir 2 katına çıkması lazım....yine test yaptır illaki artış olacaktırrr....ne güzel erkenden öğrenmişsin...

canım benim hayırlı olsun hamilesin tabiii kiiii.....ama bu değerin 2 günde bir 2 katına çıkması lazım....yine test yaptır illaki artış olacaktırrr....ne güzel erkenden öğrenmişsin...
Ayy inşallah canım çok sağol:) Bende bu ay gerçekten kendimi hamile gibi hissediyorum.Bebeğim varmış gibi sağlığını düşünür oldum. Hergün litre litre kola içen ben şimdilerde kendimi koca bardaklarla süt içerken buluyorum:)
cumartesiden salıya bu değerlerin baya yükselmiş olması gerek değil mi? Yarın dananın kuyruğu kopacak çok umutluyum çok:)

kızlar merhaba malesefki bu ay olmadı kırmızıyı bende gördüm ümidim bidahaki aya kaldı inşallah sizlerin tutar

Ayy inşallah canım çok sağol:) Bende bu ay gerçekten kendimi hamile gibi hissediyorum.Bebeğim varmış gibi sağlığını düşünür oldum. Hergün litre litre kola içen ben şimdilerde kendimi koca bardaklarla süt içerken buluyorum:)
cumartesiden salıya bu değerlerin baya yükselmiş olması gerek değil mi? Yarın dananın kuyruğu kopacak çok umutluyum çok:)

hadi bakalım güzel haberlerini bekliyorum...şuan gebeliğinin 5.haftasındasın değerin 100 falan çıkar heralde sonucu yazarsın....ben de haftaya bugün kırmızıları görmezsem test yapacağım...inş ben de senin gibi güzel sonuçlar alırım...

henüz adet olmama 5 gün var ama umutlarım tükendi bugün. kasıklarımda arada sırada batma devam ediyor ama göğüslerimde hiçbir belirti yok. bildiğim mutlaka adetten önce göğüsler az da olsa acır, hassaslaşır. benimkilerde tık yok:KK43:(( napayım artık diğer ay uğraşacağız. ama bugün o kadar çöktüm ve yoruldum ki ruhen, öteki aya da umudum yok.

bende dün sabah kırmızılarla uyandım :KK43: kendimi çok hazırlamıştım hamileliğe
aslında neden olmadığına bir anlam veremiyorum :44:demekki
herşey nasip ile oluyor bir kez daha anladım neyse hayıorlısı olsun
ben kasım topiğine gidiyorum:KK1: ekimde hamile kalanlara allah kolaylıklar versin diyorum kalın sağlıcakla.:KK3:

Kızlar bugün tekrar kan testi yaptırdım sonuç 232.84 olarak çıktı:) Allah'a şükür hamileyim. İnşallah kucağımada almak nasip olur. Bu sayfa sayesinde ovulasyon testini duydum yaptım. Hamileliğimi ona bağlıyorum. Sanırım önceki aylarda zamanlamayı tutturamamışız:) Bu arada Ayden bendede göğüs hassasiyeti falan olmadı sadece adet olacakmış gibi kasıklarımda karnımda ağrı oluyordu.Bence umudunu kaybetme her bayanda hamilelik belirtisi bir olmayabilir...

Kızlar bugün tekrar kan testi yaptırdım sonuç 232.84 olarak çıktı:) Allah'a şükür hamileyim. İnşallah kucağımada almak nasip olur. Bu sayfa sayesinde ovulasyon testini duydum yaptım. Hamileliğimi ona bağlıyorum. Sanırım önceki aylarda zamanlamayı tutturamamışız:) Bu arada Ayden bendede göğüs hassasiyeti falan olmadı sadece adet olacakmış gibi kasıklarımda karnımda ağrı oluyordu.Bence umudunu kaybetme her bayanda hamilelik belirtisi bir olmayabilir...

beni bir anda çok ümitlendirdin arkadaşım, ben de o şekilde ağrılar var, arada sırada da bıçak batması gibi batma oluyor. adet günüm c.tesi veya pazar. hep 2-3 gün gecikir. salıya kadar olmazsa test yapıcam:))

kızlaaaar dün adet günümdü olmadım bugün test yaptım veeeeeeeeeee hamileyiiiiiiiiiiiim. :KK49: hafifte olsa ikinci çizgiyi gördüm. İnşallah bir aksilik çıkmaz. bayram hediyem oldu bu benim. çok mutluyum. eşime bile daha söylemedim. ilk sizlerle paylaşıyorum. Allah dileyen herkese bebiş nasip etsin.

kızlar bende dün öğrendim hamile olduğumu.ama kuyruk sokumum kalçam ve sol bacağım çok ağrıyor sizdede var mı bu tarz ağrılar.çok panik durumdayım.çünkü daha önce bir dış gebelik geçirmiştim...

Kızlar bana dua edin, bu gün son ilacımı da içtim. Cylclo progynova kullanıyorum.
Her ilaç bitiminden sonra bekliyoruz, inşallah adet olmam :KK25:

Kızlar bana dua edin, bu gün son ilacımı da içtim. Cylclo progynova kullanıyorum.

merve bende progestan kullanıyorum.senin ilaçda bu tarz bişeymi? ben de piko var sen ne için kullanıyorsun?

kızlar benim şu an karnım ve kasıklarım çok ağrıyor. sanki adet olacakmış gibi. yürürken korkuyorum. şak diye kanamam gelecekmiş gibi..belimde ağrı yok. göğüslerim dokununca hafif ağrıyor. bir kaç gün önce sanki uçlarına acı biber sürmüş gibi yanıyordu.başka belirtim yok. sizlerin nasıl belirtileri var.

henüz adet olmama 5 gün var ama umutlarım tükendi bugün. kasıklarımda arada sırada batma devam ediyor ama göğüslerimde hiçbir belirti yok. bildiğim mutlaka adetten önce göğüsler az da olsa acır, hassaslaşır. benimkilerde tık yok:KK43:(( napayım artık diğer ay uğraşacağız. ama bugün o kadar çöktüm ve yoruldum ki ruhen, öteki aya da umudum yok.
canım benim 5 gün var daha illaki göğüs ağıracak diye bişey yok kiiii ben bizzat hamilelik yaşadım hamilelikten önce de hamilelikte de acı sızı hassasiyet olmadı...bütün belirtiler insana özel bence....belirtilere takıp can sıkmayalım bence....o belirtiler hem adet belirtisi hem hamilelik belirtiisi olabiliyor....inşş hamilesindiir değil sen de rabbim en kısa zamanda nasip eder inşş
bende dün sabah kırmızılarla uyandım :KK43: kendimi çok hazırlamıştım hamileliğe
aslında neden olmadığına bir anlam veremiyorum :44:demekki
herşey nasip ile oluyor bir kez daha anladım neyse hayıorlısı olsun
ben kasım topiğine gidiyorum:KK1: ekimde hamile kalanlara allah kolaylıklar versin diyorum kalın sağlıcakla.:KK3:
gel kasım topiğineee....burada hamile kalamayanların hepsi gelsin.ben de oradayımm...ben de hiç bir belirtim yok ama çok sıkı çalıştık belki de hamileyimdir....daha önce de hamile kaldım hiç bir belirti yaşamadan...ama böyle hamileliğe hazırlamak da istemiyorum kendimi çünkü bir sabah ben de uyanabilirm 5 günüm kaldı benim de
hayırlı olsun.....içinde hızla büyüyen bir yavru varrrr......sağlıkla büyüsün...senin adına çok sevindim darısı bize
kızlaaaar dün adet günümdü olmadım bugün test yaptım veeeeeeeeeee hamileyiiiiiiiiiiiim. :KK49: hafifte olsa ikinci çizgiyi gördüm. İnşallah bir aksilik çıkmaz. bayram hediyem oldu bu benim. çok mutluyum. eşime bile daha söylemedim. ilk sizlerle paylaşıyorum. Allah dileyen herkese bebiş nasip etsin.
aa çok güzel bir haber hayırlı olsun canımm ne güzeee....sorun çıkmaz olumsuz düşünme allahın izniyle sapasağlam alırsın kucağına
kızlar bende dün öğrendim hamile olduğumu.ama kuyruk sokumum kalçam ve sol bacağım çok ağrıyor sizdede var mı bu tarz ağrılar.çok panik durumdayım.çünkü daha önce bir dış gebelik geçirmiştim...
ayyy bugün ard arda ne güzel haberler var....insan bir sorunlu hamilelik geçirince daha pimpirikli oluyor....inşşş yoktur bir sorun....hayırlı olsun

inşşş canım güzel haberler verirsin sen de.inşş ilaç işe yarar.

kızlar benim şu an karnım ve kasıklarım çok ağrıyor. sanki adet olacakmış gibi. yürürken korkuyorum. şak diye kanamam gelecekmiş gibi..belimde ağrı yok. göğüslerim dokununca hafif ağrıyor. bir kaç gün önce sanki uçlarına acı biber sürmüş gibi yanıyordu.başka belirtim yok. sizlerin nasıl belirtileri var.

Aynı şeyleri bende yaşıyorum hamile olduğuma emin olmadan önce bu ağrılar yüzünden kırmızılar gelecek zannettim. Öğrendikten sonrada acaba düşecek mi diye korkmaya başladım. Tuvelete gittiğimde kanamam var mı diye yokluyorum hala. Ama bu durum normal galiba internette uzman yazılarını araştırdım ''kanama olmadığı müddetçe bu ağrılar çok normal'' yazıyordu, öylelikle rahatladım. Ama benim göğüslerde tık yok ağrı, sızı, hassasiyet. Benim göğüsler hamileliğimi hiç üzerine alınmadı valla:)

Kızlar merhaba çatlatma iğnesinden sonra bugün 14. günüm silik dünden beri silik çizgi görüyom testlerde benim gibi olan varmı silik görüpte hamile olan?

Selam arkadasim ben iki kez hamile kaldim asilamayla ikisidr.. ikisindede hic goguslerim acimadi..
Ondan once her ay hamilrmiyim diyr brklerken siserdi acirdi.. hatta damarlanirdi bilr
Hep belirti sanqrdim ama hic olmsdi 13. Haftamdayim hala yok :)
Sadece gosug uclarim biraz daha dik duruyor okadar..
Umudunu kaybetme

Kızlar benim adetlerim yıllardır düzenlidir. Tam gününde olurum hep.
BATım dündü ama ben dayanamadım geçen hafta perşembe gunu kan tahlili yaptırdım. Sonuç 1.20 çıktı. Ebe sonuç negatif gözüküyor ama sen dikkatli ol yeni oluşmuş bir gebelik de olabilir dedi.
Şuan itibariyle adetim 1,5 gün gecikmiş durumda ve adet olacakmış gibi hissetmiyorum kendimi.
Sadece arada sırada belime ağrı saplanıyor, sık sık tuvalete gidiyorum ama acıkcası her seferinde çok az idrar yapıyorum. Bide gögüslerim dokunamadığım kadar acıyor.
Bütün bunlar hamilelik belirtisi biliyorum ama benim başka bir sıkıntım var.
Hani grip olmadan önce vücudu insanın kırgın olur sonra ateşi yükselir ya ben öyleyim. Ateşimi ölçüyorum sürekli. 37 nin üstüne çıkmadı ama yükselecekmiş gibi hissediyorum.
Sizce bu normal mi? Böyle bir hamilelik belirtisi yaşayanınız var mı? Lütfen cevap verin. Ben daha önce böyle bişey yaşamamıştım. Biraz korkuyorum.

Hamileyken bebis surekli buyume halinde icinde surekli bitmeyen bir
Calisma var :) o yuzden kirginlik yada halsizlik hissedebilirsin..
Ben iki krz kan testi yaptim hemdr gunumde ve iki ayri yerde ama cikmadi bence bekle
3 gun daha olmazsan testini tekrarla canim..

X