"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

Merhaba canlar.. 2 Aylık denemeden sonra 3. ayda hamile kaldım. Çok şükür Allahım a. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah. Denediğim bir kaç yöntemi paylaşmak istedim. Tabi öncelikle Allahım ol diyecek ki olacak ama herşeyin de bir sebebi vardır değil mi. Şimdi yaptıklarımı yazıyorum inşallah yardımcı olur sebep olur canlar.
1. Kuru incir yumurtlamayı artırıyormuş çok fazla kuru incir uedim. Böyle içine bademi, fındığı doldurdum yedim. Eşime de yedirdim ama onunkinin içine çaktırmadan azıcık polen de koydum.:))

2. Polenle balı karıştırıp sabah kahvaltılarında yedim.

3. Günde 1 tane bebe aspirini içtim, kanı sulandırdığı için rahime kan akışını da hızlandırıyor.

4. Günde 1 tane narı limon sıkacağında sıkıp içtim rahim duvarını sağlamlaştırıyormuş.

Ve en önemli husus:))

Adetinizin ilk gününden 9 gün sayıyorsunuz. 12. güne kadar ilişkiye girmiyorsunuz. 12. günün sabahında diz dirsek pozisyonunda bu çok önemli başınız yastıkta poponuz havada olacak kızlar:)) Ayıp ama ne yapayım ben kavuştum bebişime siz de kavuşun istiyorum. Bu şekilde birlikte olacaksınız. Mutlaka sabahları unutmayın. Sonra sırtüstü yatıp poponuzun altına 1 yastıkla 1 saat yatacaksınız.

14. günün sabahı tekrar aynı şekilde birlikte olacaksınız. 16. GÜNÜN SABAHI, 18. GÜNÜN SBAHI. Kendinizi sıkmayın kasarak yürümeyin. Ben 2 ay boyunca istem dışı belden alt tarafımı sürekli sıktığımı kastığımı kendimce olmayan bebeği tuttuğumu fark ettim. Bu da inanılmaz kasık ağrısı ve bel ağrısı yapıyor. Üstelik adet düzensizliği de yapıyor. O yüzden rahat olun. Burdaki belirtileri okuyup vücudunuzda belirti aramayın. Benim 2. hamileliğim. Tek belirti sık idara çıkma ve ota çöpe ağlamam oldu. Şu an 6 haftalık hamileyim sabah bulantılarım yeni başladı. Baş dönmesi 5. haftada oldu. Yani hemen belirti olmuyor. bedeninizin size oyun oynamasına izin vermeyin. Rahat olun beklemeyin canlar. İnşallah en yakın zamanda hayırlı haberlerinizi alırım. Dua edelim birbirimize. Hepinizi öpüyorum:)))

canım teşekkürler çok güzel öneriler, bunları uygulayacağım. yanlız sabaha karşı hem de 1 er gün arayla eşin nasıl uyarılıyordu, bu çok zor gibi geldi bana:KK17:

burdayım canım:KK52::KK52::KK52:

zerbasimmmmmm...:KK16: topiğe yazmadığım doğru ama ara sıra bakıyorum... bu aralar yoğunum bir de hafta sonları giriyorum daha uzun kalabiliyorum:) eski yazışmalarımız güzeldi tatlım kesinlikleee... ama havamı kaybettim, hamiş kalırız inş. bu ay:)

bu ay belirtiler hafiften var gibi ama bakalım hayırlısı her an sürpriz yapabilirim:KK52::118::118::118::KK49:

sende durumlar ne canım???

ay cnm inş bir süpriz yaparsın da gelir bebiş :KK52::KK52: :118::118:...malum bayramdı eş dost ziyaretleri felan pek giremedim nete..malum tatil eşimde evde sürekli çalıştığı için nete bi bakıydm çıkıydm ancak nasip oldu bişeyler yazmak...

özledim seni sen olmayınca topiğe bile bakmadım bir sürü hamilemiz oldu şükür...kasım topiğine geçtim biraz heves gelsn ama yok hevesim benim eylül ayında kırıldı çoktan..

şimdi de bi şey yok yine regl belirtileri meşhur sivilcem çıktı aynı regl zamanları gibi her şey yani...bu ay da olmadı öyle geliyor yani cnm...

inş senden gelir bebiş haberi...olmazsa da üzüleck bişey yok Allah bizi de elbet bir gün vereck inş...

zerbassssssssssss..... nasılsın canım bak ben geldim :KK52:
işler,güçler,depresyonlar,hayal kırıklıkları,yeniden toparlanmalar, yok tövbe demeler, amaaaannnn salla gitsinler, ama olsun yaaaa lar biraz uzun sürdü de o yüzden yoktum :KK17: ben duygusal hassas bi baayan olduğum için ( :KK60: ) burdan baya etkilendim açıkçası ama naparsın burası olmadan da olmuyor... sen nasılsın, nasıl gidiyo hayat?

dice dice seni görmek ne güzel :KK52::KK52:...popp da yoktu oda gelmiş..aynen bende de söylediğin her şey var...naparsın hayat işte...

siz gidince kasım topiğine geçtm ovul. testi kullnadm belki havam değişir diye yok hevesim kırıldı geçen aylarda olmayınca..bu ayda bişey olacağı yok regl belirtileri var napayım olmayınca olmuyor demek..

aynen burası olmayınca olmuyor dediğin gibi...

napayım iş, güç, okul ders, ev, koca, bebiş denemeleri, vb hayat akıp gidiyor..

inş burada birbirimizin bebiş haberlerini en kısa zamanda alırız...amin...

canım teşekkürler çok güzel öneriler, bunları uygulayacağım. yanlız sabaha karşı hem de 1 er gün arayla eşin nasıl uyarılıyordu, bu çok zor gibi geldi bana:KK17:

:))) Güldürdün beni Allah ta seni güldürsün inşallah. :)) Onların uyarılmadıkları zaman mı var ki:))) Azıcık sana da iş düşüyor tabi. Sabah normal kalktığı saatten 15 dakika önce olsa yeter. Sabahın 6 sı demedik ki:))))
İnşallah hayırlı haberlerini alırız canım.

kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim :) ben de adet gecikmesinini ilk gününden beri sol kasığım çok ağrıyor..mide bulantısı odu ilk gün fazlaydı yavaş yavaş azaldı şimdi 9 gün geçti mesela ama az oluyor(sabahları özellkle) şimdi kızlar eşimle zaten ayrı şehirlerdeyiz maalesef :KK43: şimdi benim adetim 4 ekimde bitti ve eşim 5 ekimde yanıma geldi 7 ekime kadar yamındaydı... bugün de 9.günüm gecikti... yani ebn kaç haftalık hamileyim 5 i mi 6 yı mı esas almalıyım hamilelik günüm için? haziran da mı bebişimiz olacak temmuz da mı ?? yardımcı olursanzı çook iyi olurr:KK16:

kızlar biri bişey solesin ya :) cok merak ediyorum 9 ekim sat ne zaman cıkar yapıımı test 24 günde bir olu benm adetim biri cvp yazsın :)

kızlar bugün hamile olduğumu öğrendim :) ben de adet gecikmesinini ilk gününden beri sol kasığım çok ağrıyor..mide bulantısı odu ilk gün fazlaydı yavaş yavaş azaldı şimdi 9 gün geçti mesela ama az oluyor(sabahları özellkle) şimdi kızlar eşimle zaten ayrı şehirlerdeyiz maalesef :KK43: şimdi benim adetim 4 ekimde bitti ve eşim 5 ekimde yanıma geldi 7 ekime kadar yamındaydı... bugün de 9.günüm gecikti... yani ebn kaç haftalık hamileyim 5 i mi 6 yı mı esas almalıyım hamilelik günüm için? haziran da mı bebişimiz olacak temmuz da mı ?? yardımcı olursanzı çook iyi olurr:KK16:

canım 4 ekimde biten adetin ne zaman başlamıştı. o başlama tarihinden itibaren bu güne kadar kaç hafta gaçti hesapla. yaklaşık 5,5 haftalık falan hamilesin bence, ama sen ine de hesapla

kızlar biri bişey solesin ya :) cok merak ediyorum 9 ekim sat ne zaman cıkar yapıımı test 24 günde bir olu benm adetim biri cvp yazsın :)

bir sonraki adet tarihini bekle bence, 2 kasım civarı galiba, o gün sabah ilk idrarınla yap. önce yaparsan çıkmıyor bazen, boşu boşuna üzülebilirsin....

cnm benim öncelikle tebrik ederim..allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...doktorlr adetin başlangıcını esas alarak gebelik haftasını belirliyolar cnm...yanı adetin ne gün başladı? ilişkinin ne zaman gerçekleştiği önemli olan zaman dilimi değil gebelik haftası açıısndan...

cnm benim öncelikle tebrik ederim..allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...doktorlr adetin başlangıcını esas alarak gebelik haftasını belirliyolar cnm...yanı adetin ne gün başladı? ilişkinin ne zaman gerçekleştiği önemli olan zaman dilimi değil gebelik haftası açıısndan...

27 eylül 2012 de başladı adetim 4 ekimde bitti.... dr.ultrasyondan baktı sol kasığım baya bi ağrıyo öyle diyince kist olabilir mi demiş baktı yok dedi.bebek çin de birşey söylemek için erken dedi idrar testi istedi baktık pozitif çıktı... 2 hafta sonra gel dedi net birşeyler söylemek için... hani herhalde bebeği göremek çin demek istedi... şaşkındım pek birşey de sormadım açıkçası :KK76:

sağlıklı ve babası gibi yakışıklı bir oğlum olsun istiyorum..... :KK16:

27 eylül 2012 de başladı adetim 4 ekimde bitti.... dr.ultrasyondan baktı sol kasığım baya bi ağrıyo öyle diyince kist olabilir mi demiş baktı yok dedi.bebek çin de birşey söylemek için erken dedi idrar testi istedi baktık pozitif çıktı... 2 hafta sonra gel dedi net birşeyler söylemek için... hani herhalde bebeği göremek çin demek istedi... şaşkındım pek birşey de sormadım açıkçası :KK76:

sağlıklı ve babası gibi yakışıklı bir oğlum olsun istiyorum..... :KK16:

cnm senin bebiş 4+6 günlük cnm yani 4 hafta 6 günlük...çok yeni cnm bebişin ondn bir şeyler sölemek için daha erken demiştir...kan testi yaptın mı değerin ne çıktı bu çok önemli...bu zamanlr senin için önemli dikkat et kendine..

2 hafta sonra kalp atışlarını duyarsın daha emin olursun inş...

ben olsam doktoru soru yağmuruna tutardım...bende 4 kasımı beklyorm bakalım bu ay tutack mı pek umudum yok hatta hiç...hayırlısı bak bebişin gelmiş dikkat et kendine:KK52::KK52:

:KK49:49::KK49: :nazar: :nazar: :nazar:

içine dogmuş demek ki canım çok saol allah size de tattırsın inşallah

merhaba kızlarrrr nasılsınız müjdelii haberrrrr...... hamileyimmmmm... hcg: 9627,12 sengelen sana çokkk sevinmiştimmm ilk duyduğumda tatlımmmmm allahım bana da kısmet ettiiiiiiiii :KK9:

bende ikinci bebeğe hamileyim...oğlum henüz 18 aylık...ikincisi süpriz oldu...dua edin kızlarr bi tane de kızım olsun..:))hepinizi bebişleride hayırlı olsun ...

Ay maşallah hamilelerimize ...Allah bizede nasip edecek inşallah en yakın zamanda...
Zerbascim ben sonunda suna karar verdim yani ne kadar uygulayabiliyorum bilmem ama ben küçükk bı tavşanım daga küssem,dagdan umudumu kessem nolur ki...bu tavsanciga olur yine olan:)

yarın test yapıcam, son adetten sonra 33. gün yarın. adetlerim düzensizdir. ama hiiiç umudum yok. 5 gün önce bir test yaptım, negatifti. yarın birkez daha deniycem. tükendiğimi hissediyorum, sıkıldım, belirti peşinde koşmkatan yoruldum. adetlerim düzenli olsaydı günüm geçtiğinde sevinirdim. ne bileyim, offf yoruldummmm:KK43:((

cnm senin bebiş 4+6 günlük cnm yani 4 hafta 6 günlük...çok yeni cnm bebişin ondn bir şeyler sölemek için daha erken demiştir...kan testi yaptın mı değerin ne çıktı bu çok önemli...bu zamanlr senin için önemli dikkat et kendine..

2 hafta sonra kalp atışlarını duyarsın daha emin olursun inş...

ben olsam doktoru soru yağmuruna tutardım...bende 4 kasımı beklyorm bakalım bu ay tutack mı pek umudum yok hatta hiç...hayırlısı bak bebişin gelmiş dikkat et kendine:KK52::KK52:

:KK49:49::KK49: :nazar: :nazar: :nazar:

caım kan testi yapılmıyormuş bu hastanede... gebelik var mı yok mu diye bakılan testten bahsediyorum.ama siz de bundan mı bahsediyorsunuz acaba ? bir de az önce kan lekesi gördüm ve kahverengi lekelenme var ..ne yapmalıyım

caım kan testi yapılmıyormuş bu hastanede... gebelik var mı yok mu diye bakılan testten bahsediyorum.ama siz de bundan mı bahsediyorsunuz acaba ? bir de az önce kan lekesi gördüm ve kahverengi lekelenme var ..ne yapmalıyım

cnm hemen yat dinlen...kan çok gelmeye başlarsa doğru hastaneye..düşük olabilir çünkü...ayaklarının altına küçük bi yastık koy havada kalsınlr biraz...dediğim gibi kanama artarsa hemen doktorun yanına...

Ay maşallah hamilelerimize ...Allah bizede nasip edecek inşallah en yakın zamanda...
Zerbascim ben sonunda suna karar verdim yani ne kadar uygulayabiliyorum bilmem ama ben küçükk bı tavşanım daga küssem,dagdan umudumu kessem nolur ki...bu tavsanciga olur yine olan:)

çok doğru dedin şeker çok haklısın...

küçük tavşancık sevsinler seni....

ezanlar okunuyor şuan burada ve ben dua ediyorum inş isteyen herkese allahım hayırlı evlatlar versin.....kimsenin kucağı boş kalmasın....amin.....

X