"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

benim adetime 5 gün kaldı test yapıyorum tek çizgi kasığıma ara ara ağrı giriyor özellikle akşama doğru karnımda da gaz sancısı şeklinde ağrı oluyor. ben hamileyim diye hissetmek istesem de test öyle demiyor

aynı durumdayızzz ama bence umudumuzu kaybetmek için henüz çok erken...hele bi adet günü gelsinnn bakalım...keşke bu kadar aceleci davranmasam diyodum kii yalnız ben değilmişim silik de olsa bişeyler görürüm zannettim ama hiç bişey yoktu....ama içimde hala bir umut var dur bakalım

Kızlar merhaba çatlatma iğnesinden sonra bugün 14. günüm silik dünden beri silik çizgi görüyom testlerde benim gibi olan varmı silik görüpte hamile olan?

silik çizgi erken hamileliktir.kan testi yaptırmanı öneririm...

ben de umudumu kaybetmek istemiyorum. adet olana kadar kendimi hamile kabul ediyorum

popp cnm nerdesin girmez oldun buraya daha...açtın topiği kayboldun bi sürü hamile arkadaşlar var bu günlerde...hepsini tebrik ediyorum..

yeni batın 30 ekim baktım...inş hamilesindir umut ediyorum...bana haber vermeyi unutma hamileysen...

popp popp popp!!!!!

dice dice vardı o da kayboldu..çok güzeldi sizle yaaaa...gittiniz göremiyorm sizi daha((

inş bebişlerimiz bu denememizde gelir...Allah'ım Ol de Olsun....Amin....

burdayım canım

zerbasimmmmmm... topiğe yazmadığım doğru ama ara sıra bakıyorum... bu aralar yoğunum bir de hafta sonları giriyorum daha uzun kalabiliyorum:) eski yazışmalarımız güzeldi tatlım kesinlikleee... ama havamı kaybettim, hamiş kalırız inş. bu ay:)

bu ay belirtiler hafiften var gibi ama bakalım hayırlısı her an sürpriz yapabilirim:118::118::118:

sende durumlar ne canım???

Benim nickimin kaşısınada hamile anne smileyi koyabilirsin bu konu bana uğurlu geldi:)

adetime 1 gün var sabah erken kalkıp test yaptım ve çift çizgiyi gördüm

aseton44
selin_as
ysmc
NASERDO
göçmenkuşlar
uconn
birdgirl
ela235
gksmry
ceren06_35
emrahınaski
Masalm

unuttuğum var mı bilemiyorum ama okuyabildiğim kadarıyla hamilelerimizi tebrik ediyorum... darısı bizlere olsun inşallah... batıma 2 gün var, hayırlısı bakalım... olmazsa da üzülmeyeceğim... görüşmek üzere... :80:hepinizi öpüyorum

Son düzenleme:
Malesef hastalandım olsun üzülmüyoruz...
Artık umutlarımız Kasım'a.

bende adet oldum 22 ekimde çatlatma iğneside işe yaramadı.o kadar üzgünmkü.

adetime 1 gün var sabah erken kalkıp test yaptım ve çift çizgiyi gördüm
yuppiiiiiiiiiiiiiii...benim bugünn bat..bakalım hayırlısıı...çok imrendim sana yaaa ben de buraya yazmak istiyorum hamileyim diye.hayırlı olsun sana inşşş rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin minik bebişini kucağına alırsın
bende adet oldum 22 ekimde çatlatma iğneside işe yaramadı.o kadar üzgünmkü.

üzülme tatlım...biliyorum söylemesi kolay ben de bugün bekliyorum.çok üzüleceğim biliyorum.kendimi hazırlamaya çalışıyorum.yine de bir yanım inşş olmaz da test yaparım da pozitif olur sonuç diyor.

işte ekim ayı hamişlerimiz....hepinize iyi hamilelikler diliyorum...hepiniz sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucaklarınıza benim de. bu ay sonunda belli olur...pooopp inş biz de hamileyizdirrr

üzülme tatlım...biliyorum söylemesi kolay ben de bugün bekliyorum.çok üzüleceğim biliyorum.kendimi hazırlamaya çalışıyorum.yine de bir yanım inşş olmaz da test yaparım da pozitif olur sonuç diyor.[/QUOTE]

inşallah hamilesindir.bende o kadar umutluydumki çok hemde.neden olmadı bilmiyorum artık rabbime kalmış gerisi.Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Ayın 24ünde adet oldum malesef.Olmayacağını bildiğim halde ümit oluyor insanda yinede.pop sen ve bekleyen herkes gebe kalır inş.iyi bayramlar.

merhaba bayanlar .iyi bayramlar umarım herkes için güzel bir bayram olmuştur.benim adetim 4 gün gecikti bu sabah idrar testi yaptım evde ama negatif çıktı sonuç.7 ay öncede bir 6 günlük gecikmem almuş acaba 10 gün beklemek mi gerekiyor idrar testi için .3 senedir bebek istiyoruz olmadı eşim daha yen, varikosel ameliyatı oldu hemen bir fayda görmüş olamayız sanırım.ama her ay insan acaba diye düşünmekten kendini alamıyor:)
:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…