Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

selam herkese benim umudum da ekime kaldı adet bekliyorum
kistim yoksa ekimde aşılama yaptırıcam
şuan çatlatma iğnesinin 16. günü gelen giden yok
Haydi kızlar bismisllah o zmn dökülsün bebekler rahimlere tek tek

yok kovmazsın sen bizi :)
Yok canım benle bi alakası yok şaka yaptım kovma nasıl oluyor bilmiyorum bile. En baştakiler takip ediyodur o konuları benim yetkimle ilgili olduğunu sanmıyorum

selam canım ne yaptın test yaptın ki varmı bseyler
Hsura006 çok karışık durumdayım ya her gün yeni bir şeyler oluyor. çatlatma iğnesinden 5 gün sonra hafif bi kanamam oldu yerleşme kanaması sandım sevindim 12. gün kan testi yaptırdım negatifti. gördüğüm kanama muhtemelen yumurtlama kanamasıydı yani iğneden 5 gün sonra yumurtladım. bugün iğnenin 16. günü değişik bir akıntım var ovulasyon testi yaptım normalde bu dönemlerde çok silik çıkardı biraz koyu çıktı. bir sevinip bir üzülüyorum hastaneye kan testine gitmeye utanıyorum artık

sen,n kaçıncı günün nasıl hissediosun

Bende varım kızlar bat 17 ekim 8 aydır denioruz kistim varmış cylo prognova diye bir ilaca başladım önümüzdeki ay bebek tedavisine başlayacakmış doktorum hayırlısı diyorum bu ay olmaz benim bu ilacı kullanırken hamile kalmayın diyorlar

ilk klomen kullanimimda bende 4. Gün çatlamıştı iğneden sonra 18. Gunumdede hasta olmuştum bu ay 3. Klomen tedavimdeyim şuan 10. Günde yim geçen ay 15. Günde hasta olmuştum daha ne kadr klomen kullanıcam bilmiyorum ya ama klomenden umidimi yitirdim bir üst tedaviye geçmek istiyorum ama doktorum 2 3 ay daha klomen verir heralde yaa

1 2 gün daha bekleyip gebelik testi yap inşallah güzel haberini alırız canım banada moral umut olursun inşallah

Klomeni uc ay kullandiriyolar genelde sonra ust tedavi asilamaya geciliyo. Ben adet olursam asilama yapilacak artik. Ay insallah ikimize de hic gerek kalmaz oluverir bu ay.

Arkadaslar bu klomen beni bitirdi resmen bu gün son ilacı alamadim midem berbat sürekli yanma ve sancilar vardı yarın da doktra gidicem ama sizce bu sakıncası olur mu ya aklıma takildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…