Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

AYNEN BENIMDE OYLE CANIM HELE KİST DE VAR BEN HICC ANLAMAM

Ç
çok teşekkür ederim herkese darısı başınıza inşallah

dün kan verdim sağlık ocağına aşırı mide bulaantısı var pskolojikmi bilmiyorum : s öğleden sonra açıklanılcak dedi bakalım ne çıkıcak

dün kan verdim sağlık ocağına aşırı mide bulaantısı var pskolojikmi bilmiyorum : s öğleden sonra açıklanılcak dedi bakalım ne çıkıcak

belırtı ıcın cok erken degıl mı birhaftalık bebek belırtı verırımı ki ınsallah öyledirrrrrr ıns bebiştir senin bendede belirtiler var ama batı ı beklıyorummmm

önce bel ağrısı başladı sonra sol kasık batması onlar biraz geçti gibi mide bulantısı bilmiyorum bakalım inşallah erken gebelik testi negatifti oda kafamı karıştırdı

önce bel ağrısı başladı sonra sol kasık batması onlar biraz geçti gibi mide bulantısı bilmiyorum bakalım inşallah erken gebelik testi negatifti oda kafamı karıştırdı

enıyısı kan sonucları canım bırgunluk bıle olsa cıkıyormus dıyorlar umarım bebiştir sen sonucu soyl bıze benım adetime 12 gun var bende belırtı yasıyorum bakalım hayırlsıı

Bat bugün ama daha gelen giden yok. Sabah test yaptim negatif çıktı ama adet belirtilerim de yok, sadece dayanilmaz bir baş ağrısı var. Bu belirsizlik çok kötü adet mi olucam yoksa hamileyim ama daha testte mi çıkmıyor diye düşünüyorum sürekli

Kızlar kızlaaarrr yaa benim takvime göre bu ay 15 i yumurtlama günü, 29ekim de yeni bat gözüküyordu ama ben 18inde ovulasyon testinde çift koyu gördüm şimdi benim adette geç gelir o zaman değil mi??

benim de bat bugün, akşama olurum kesin karnım ağrıyor

Erken sonuc veren testler var ya sansini dene istersen ben ilk gebeligimde bu testler sayesinde 1 hafta once ogrenmistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…