Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
gittim doktor cihazda sorun varmış dedi bida vermem gerekiyormuş böyle bir şans olamaz saglık ocagına gitmekle hatamı ettim bilmiyorum:110:

Arkadaslar menogon kullanıyorum bu ay 4 gün. Işe yarar mi. Bide step aerobik e gidiyorum. Sakıncalı mi sizce. Doktor sıkıntımin olmadığını söyledi. Bu da olmazsa sebepsiz infertilite diyeceğiz dedi.igne ise yarayan oldu mu yada duyan var mi

Kizlar sonuclarimi aldim degerim 5000 cikti. Yani resmi olarak hamileyim. Isteyen herkese nasip olur insallah. Folbiol verdi. Gebelikten 3ay once baslaniyormus.biraz gecikmesi anlayacaginiz. Saglik olsun. 2hafta sonra gidicem. Keseyi gorduk.
Hayırlı olsun.ilacla mi hamile kalabildiniz yoksa kullanmadan mi

günaydınn kızlarr ...:)
rüyamda göğüslerim o kadar büyüktü ki futbol topundan bile büyük hamileymişim ::KK70::KK57: psikolojik :confused:
canım ahhh o rüyalar =) bende 3üz gördüm iki oglan bir kız sürekli ruyamdalar sonra kız cocugu gördüm falan artık kafayı yedik yumurtlama takıbı yaptıracagım diğer ay

Kizlar sonuclarimi aldim degerim 5000 cikti. Yani resmi olarak hamileyim. Isteyen herkese nasip olur insallah. Folbiol verdi. Gebelikten 3ay once baslaniyormus.biraz gecikmesi anlayacaginiz. Saglik olsun. 2hafta sonra gidicem. Keseyi gorduk.
Hayırlı olsun canım çok sevindim. Rabbim sağlıkla hayırlısia da eline almayi nasip etsin. Darısı bizlere insaallah :) yerlesme kanamasi filan Olmuş muydu?

HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH KUCAGINIZA ALMAYI NASIP ETSIN :dua:BELIRTILERIN NELERDI

Kızlar merhabalar hamile kalanlara hayırlı olsun..
Bende bu ay kırmızıları gördüm ama umutlu değildim ztn. Doktora gittim öncesinde muayne etti kist gördü oluşmuş. 2 gün sonra oldum ztn. Bu ay doktorum hsg istiyor ama bu ay yaptıramıcam ya önümüzdeki ay kısmetse. Bu ay inofolic içmeye devam edicem ama bakalım nolcak... Kasim ayında inşallah hamile kalırım da hsg yle uğraşmam inşallah bide...

Belirtilerim kuyruk sokumu agrisi ama doktor belirti degil o gebelikten kaynakli degil onun icin doktora gorunebilirsin devam ederse dedi. Baska bir belirtim yok. Bir sure den beri saglikli beslenmeye ozen gosteriyordum zaten hamurisi pilav seker gerekmedikce tuketmiyorum. Bunlarin faydasi varmi bilmiyorum kizlar.insallah darisi isteyenlerin basina. Folik asit 3ay once gebelikten kullanmak gerekmis. O yuzden dusunenler doktora gorunsun

Belirtilerim kuyruk sokumu agrisi ama doktor belirti degil o gebelikten kaynakli degil onun icin doktora gorunebilirsin devam ederse dedi. Baska bir belirtim yok. Bir sure den beri saglikli beslenmeye ozen gosteriyordum zaten hamurisi pilav seker gerekmedikce tuketmiyorum. Bunlarin faydasi varmi bilmiyorum kizlar.insallah darisi isteyenlerin basina. Folik asit 3ay once gebelikten kullanmak gerekmis. O yuzden dusunenler doktora gorunsun

BASLADIM FOLIK KULLANMAYA ZATEN CANIMDA BENIM BAT A DAHA VAR BAKALIM HAYIRLISI ARTIK SEN SIMDI ANNE ADAYISIN BIZE DUA ETTTT ANNE DUASI TUTARR :KK15:

Ay insallah ya Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ve saglikla kucagimiza almayin. Ilk 12hafta gecmeden benim icim rahat etmeyecek yine de genelde riskli oluyormus sanirim.

Hayırlı olsun allah kucagina sagligiyla almayj nasip etsin insallah daris tum isteyenlere

İyi akşamlar arkadaşlar benim takvime göre bugün yumurtlama günü ve lavaboda uzayan beyaz akıntıda gördüm bunun sürekli mi gelmesi lazım yumurtlama günü olduğunu bilmek için

X