Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşallah canım,her nekadar düşünmeyeceğim desemde olmuyor aklımda fikrimde hep var malesef.tam kestiremiyorumki 28 le 30 gun arasi degisiyor regl arasi,tam düzenli gününde olmuyorum .galiba 30 ekim gibi bat yani da12 gün falan

Canım doktor kontrolündeydim en son baktığında büyümüştü baya 2 güne kadar çatlayacak dedi gerçekten ovulasyon testinde de de aynı şekilde çıktı. O günleri değerlendirdik ama kısmet, Rabbim ne zaman ol derse ozaman olacak. Ben fazla takıyorum her saat düşünüyorum desem yalan olmaz bi rahat olamadım gitti.

Doğru diyosun canım herşey Allahtan bi noktada biz ne yaparsak yapalım olmuyor vardır bir hayır elbet.. Ben de takıyorum yaşım geçiyor falan diyorum insan kuruyor ister istenez ama geçen ay çok taktım ve hiç şaşmayan reglim şaştı psikolojiden.. Bu ay daha çok kafamı dağıtmaya çalışıyorum şu an evde olduğum için el işi falan yapıyorum meşgale olsub diye faydası da oluyor bi nebze de olsa. İnşallah yakında çalışmaya başlarsam zaten işyerinde zaman geçer kafaya takmam diyorum

Arkadaşlar yumurtlama günü bel ağrısı olur mu kasiklarim ve belim agiriyo sabah ilişki olmuştu eğer bu belirtiler yumurtlama belirtisiyse tutma ihtimali var mi. Ben eşime tekrar diyemem ki adam alışık değil ne oluyor diyecek

Evet canım olur hem de benim baya şiddetli oluyor :) Eğer yumurta çatladıysa ya da çatlamak üzereyse tutma ihtimali tabii ki var. Spermler en az 24 saat yaşıyor çünkü içerde. Akıntın varmı peki?

Anladım canım ama ihtimal var çünkü eğer spermlerde herhangi bir sorun yoksa 5güne kadar bile yaşayabiliyor. Umarım seninki de tutmuştur
Hayırlısı olsun inşallah ben kwybettigim yavruma korunmayı bıraktığım ay kalmıştım ama şimdi olmayacak gibi şeyler düşünüyorum. Hayaller yarıda kalınca ömür boyu acaba mi diye düşüneceğim galiba

Benim takvime göre yumurtlama cuma günü ama bugün sanki bel ve kasık ağrısı oldu genelde hiç anlamam yumurtlama zamanını

Çok geçmiş olsun Ama hiç öyle düşünme hep iyi düşün iyi olsun. Doktorun ne dedi peki tekrar hamile kalmanla ilgili canım?Herhangi bir sıkıntı yoksa yeniden anne olmak için de umutsuz olmana gerek yok.
Yımurtlama zamanımı ben de bilmiyormuşum bu ay farkettim tatlım onu da ovulasyon testi sayesinde. Ben ayın 13-14 gibi gelen belirtileri yumurtlama sanıp o günleri değerlendiriyorum 4 aydır. Ki telefonumdaki uygulama da o günleri gösteriyordu ama bu ay bir baktım 17. Günde yani bugün çift çizgi gördüm :)

Benim bebeğim doğumdan sonra melek olduğu için riskli gebelik durumu yok 6 ay süre vermişti 7 ay dolacak bı hafta sonra Rabbim bı daha yasatmasin ne bana ne bı baskasina evlat acısı çok zor şükür bı kızım var onunla hayata bağlanıyorum oğlum melek oldu bı oğlum daha olsa abisinin yaralarına merhem

Amin canım Allah kimseye yaşatmasın. Çok zordur tahmin edebiliyorum. Cennetten kardeşini annesini görüyordur Ne mutlu sana ki bir evladın var en azından anneliği yaşamışsın. Rabbim tez zamanda yeniden anneliği nasip eder inşallah sana canım. Hiçbir sebep yokmuş olmaması için ona şükür. Hiç olmayanlara, bekleyenlere de aratmasın Allah

Kizlae bende bugece gordum cift cizgi saat 12bucuk gibiydi hemen denedik zaten ovulasyon zamanlarim diye dusunuyordum baktm ikisi ayni renk hemen yaptm kismet ins tutar yarn sabah aksamda testleri yapicam eger bu haftayi degerlendirirsem ins belli tutar kismet ya 1.5 sene oldu kasim 4 adet tarihim ins olmam. Olursam mecbur doktora gidip asilama icin basvurucam .s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…