Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gebe kalmayanlar once folik asit kullanmaya baslamamistim kese olusunca gitmeyi planliyorum. Folik asite baslamamam size sorun olur mu yarin saglik ocagin doktoruna da soracgim

Canın sağolsun kuzum:)
Benim aylardır bat yalan oluyor.. Listelerin daimi elemanı olacağım.
Bir daha ki aya derken derken aaa bir yıl olmuş geçmişşş bile
Olmayız daimi inşallah.. Allah en hayırlı ve tez zamanda nasip etsin.. Doktorm bana 6 ay sonra olmazsa gel dedi.. En büyük etken stres dedi:KK43:

benim de 2 gün var, ben de

benim de 2 gün var bata umutlu değilim geçen ay ağrıyan göğüslerim bile ağrımıyor :KK70:
Agrıyodur canım yaa sen hissetmiyorsun.. Hatta miden bile bulanıyordur:KK66: arkadasım tedavi görüyordu..Hiç bir belirti yokken dün doktorda öğrenmiş 7 haftalık hamileymiş:) Belki bizimkilerde belirtisizdir:KK70:

Eki Görüntüle 2056362 Kızlaaaarrr kaç günlerdir ovulasyon testinden dertliyim okuyanlar görmüştür. Az önce yaptığım test ilk defa böyle çıktı

Ben 3 gün önce tüm yumurtlama belirtilerimi yaşadım ve geçti yani yumurtlama olduğunu düşünüyorum. Şimdi bu 16.günde çıkan çizgi neyin nesi sizce? Nolur bana biri cevap versinnn :dua:
Canim peki şeffaf akıntın varmı hala,devam ediyormu jel akinti

Agrıyodur canım yaa sen hissetmiyorsun.. Hatta miden bile bulanıyordur:KK66: arkadasım tedavi görüyordu..Hiç bir belirti yokken dün doktorda öğrenmiş 7 haftalık hamileymiş:) Belki bizimkilerde belirtisizdir:KK70:

bu ay kontrollü gittim kürler bilmem neler ama sonra devam etmedim. benim her ay kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim olurdu bu ay da olmadı. ama bu belirtiler olmadan da olmaz. belki dediğin gibi oluyordur :KK70:

bu ay kontrollü gittim kürler bilmem neler ama sonra devam etmedim. benim her ay kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim olurdu bu ay da olmadı. ama bu belirtiler olmadan da olmaz. belki dediğin gibi oluyordur :KK70:
Bizimki belirtisiz olucak:KK66: bi anda ooo 3 aylık hamilesiniz diecek doktor :KK70:

Kizlar bugun ki testim de boyle :KK66:

Eklentiler

• IMG_20171018_085143.jpg
    IMG_20171018_085143.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 130
Olmayız daimi inşallah.. Allah en hayırlı ve tez zamanda nasip etsin.. Doktorm bana 6 ay sonra olmazsa gel dedi.. En büyük etken stres dedi:KK43:
Olmayız inşallah :işsiz:
Allah nasip ederse biz de çift çizgiyi görürüz.
Evet maalesef en büyük etkenlerden biri stres.
Kafaya takmamak lazım ama elde değil.

Bildiğin bu konu ile yatıp kalkıyorum. Beklemek sıkıcı zaman geçmiyor. Olumsuz sonuçlar can sıkıyor.

Olmayız inşallah :işsiz:
Allah nasip ederse biz de çift çizgiyi görürüz.
Evet maalesef en büyük etkenlerden biri stres.
Kafaya takmamak lazım ama elde değil.

Bildiğin bu konu ile yatıp kalkıyorum. Beklemek sıkıcı zaman geçmiyor. Olumsuz sonuçlar can sıkıyor.
Kızlar kesinlikle sitres çok etkiliyor benimde yüzümde tüyler artınca netten bakmıştım polikistik over olabilir oda gebeliği engelliyor diye okumuştum ve sürekli acaba hamile kalcakmışım diye düşünüyordum geçen 2 hafta önce doktora gittin ultrasonla baktı ve kist falan olmadığını söyledi folik asit yazdı yolladı ben bi rahatladım oh dedim bu ay olmazsa sonrada olur dedim ve ilişkiden sonra hemen ayağa kalmadım bugün adet günündü ve sonucu öğrendim çok şaşırdım yanlıştır diye iki defa yaptım şimdi akşam eşime sürpriz yapcam demem o ki kafanız rahat olsun bir doktora gözükün beklemeyin

Kızlar kesinlikle sitres çok etkiliyor benimde yüzümde tüyler artınca netten bakmıştım polikistik over olabilir oda gebeliği engelliyor diye okumuştum ve sürekli acaba hamile kalcakmışım diye düşünüyordum geçen 2 hafta önce doktora gittin ultrasonla baktı ve kist falan olmadığını söyledi folik asit yazdı yolladı ben bi rahatladım oh dedim bu ay olmazsa sonrada olur dedim ve ilişkiden sonra hemen ayağa kalmadım bugün adet günündü ve sonucu öğrendim çok şaşırdım yanlıştır diye iki defa yaptım şimdi akşam eşime sürpriz yapcam demem o ki kafanız rahat olsun bir doktora gözükün beklemeyin
Tekrar hayırlı olsun canım. Biliyorum stres ne kadar etkiliyor ama elimde değil işte.
Hele ki ilaç tedavisine başladım. Yumurta oldu mu olmadı mı? Çatlama iğnesi vuruldum çatladı mı çatlamadı mı? Kaçırdım mı günü? Bir sürü deli sorularla uğraşıyrum.

Kizlar gebe kalmadan once folik asit kullanmaya baslamamistim kese olusunca gitmeyi planliyorum. Onceden folik asite baslamamam size sorun olur mu yarin saglik ocagin doktoruna da soracgim

Kizlar gebe kalmadan once folik asit kullanmaya baslamamistim kese olusunca gitmeyi planliyorum. Onceden folik asite baslamamam size sorun olur mu yarin saglik ocagin doktoruna da soracgim
Bana sağlık ocağındaki doktor yazmamıştı senin ilk gebeliğin olcak düşük riski olanlara veriyoruz dedi sonra devlet hastanesindeki kadın Doğum doktoruna gebelik düşünüyorum dedim direk folik verdi

X