Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
resim çok parlak galiba tam çıkmamış ,çok dikkatli bakınca görünüyor ama gerçekte daha belirgindir. BAT ı kaç gün geçti?
Evet canim resimde pek belli olmuyor bide ustunde film gibi bisey var parliyo. Ben net goruyorum ama cook silik iste dun baska bi marka yapmistim oda boyleydi. Gunumde gecmedi daha dort gun var

Kızlarrrr hanginizi etikeylicegimi şaşırdım ne çok hamis haberi varmış... hayirli olsun .Rabbim sağlıklı kucaginiza almayı nasip etsin. Darisi bize ins

Kizlar ovulasyon testinde cift cizgi yakaladim bu simdi ne oluo nezamn iliski olmali

Kızlar ben dayanamayıp gidip kan verdim malesef negatif 0.1 çıktı adetime 4 gün var daha yükselme umudu aranmaz galiba. Benimde hayaller gelecek aya kaldı

Kızlar ben dayanamayıp gidip kan verdim malesef negatif 0.1 çıktı adetime 4 gün var daha yükselme umudu aranmaz galiba. Benimde hayaller gelecek aya kaldı
Hayirlisi olsun canim yumurtlama gununden emin misin belki gec yurtlamissindir

Hayirlisi olsun canim yumurtlama gununden emin misin belki gec yurtlamissindir
Eminim canım yani teste göre eminim 13. Günde kopkoyu çift çizgi gördüm akıntım hafif sancım da vardı. Bugün yumurtlamadan sonraki 9. günüm.

Tesekkur ederim cnm cok saol bide bu beyaz akinti uzayan catladiginimi gosteriyor yumurtladigimimi acaba
Yumurtlama akintisi diye biliyorum benim bir iki gun oncesinden az az geliyor yumurta bezayi gibi ovulasyondan sonra kesiliyor. Tam bebek icin dogru zamandasin canim iyi degerlendir insallah tutar

Eminim canım yani teste göre eminim 13. Günde kopkoyu çift çizgi gördüm akıntım hafif sancım da vardı. Bugün yumurtlamadan sonraki 9. günüm.
Ben hic kan testi yaptirmadim ama 7 ile 10. Gun hormon salgilanmaya basliyormus. Benim 10. Gun idrarda cikmadi ama 12 de silik cikti. Bekle bakalim adet olana kadar umut hep vardir bence

Yumurtlama akintisi diye biliyorum benim bir iki gun oncesinden az az geliyor yumurta bezayi gibi ovulasyondan sonra kesiliyor. Tam bebek icin dogru zamandasin canim iyi degerlendir insallah tutar
Insallah cnm ya 1 evladim var cok sukur 2.ciyi istiyoruz Rabbim once olmayana sonra bana die dua ediyorum hep

Çok üzüldüm canım. Ama herşeyde vardır bir hayır.inşAllah tez zamanda alırız mutlu haberini. ..

Canim peki şeffaf akıntın varmı hala,devam ediyormu jel akinti

Evet canım yani şöyle oldu ben takvime göre yumurtlama zamanı gösterdiği günlerde önce yumurta akı gibi akıntım oldu ardından iki gün pembe akıntım oldu ama bu sırada ovulasyon silik çıkıyordu. Sonra dün çok açık sarı şeffaf kaygan bir akıntım başladı ve testim koyu çıktı. Bugün de o akıntım devam ediyor ve bu sabah testte daha da koyu çizgi vardı

Allahın işi belli olmaz kuzum moralini bozma ve bu ay olmazsa önümüzdeki ay için dr kontrolünde yumurta takbi yaptır bence en garantisi o. Ben de bu ay tutmazsa gidcem dr.a stres yapmak istemiyorum test daha çok kasıyor insanı sanki :/ Hayırlısı olsun inşallah canım benim

Anladım canım.bende yumurtlama dönemini malesef değerlendiremedim eşim şehir dışındaydi. 16 ve 17. Günler girebildik ilişkiye ondan sordum.akintim hala var ama daha az benimde 14 gün en yoğundu ama eşim yoktu malesef

Çok geçmemiş üzerinden canım belki de yakalamışsındır hem akıntın da devam ediyormuş
İnşallah denk gelmiştir olumlu düşünelim, millet ne durumlarda hamile kalıyor ya biz de stres yüzünden kalamıyoruz vallahi. Allah bizim gibi bekleyen herkese bu duyguyu nasip etsin Kaç gün var bata?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…