Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E efulim_61 canım sen yumurtlama gününden ne kadar sonra belirtileri yaşamaya başlamıştın? Ve yumurtlamadan kaç gün sonra gebe olduğunu öğrendin?

canım banada doktor neufolic verdi hiç araştırmadan aldım sen duydun mu onu nasıl acaba
Hic duymadım canım. Benimki folbioldü.. Meğer en agırymıs baya etkiliymiş ama benim o kadarına ihtiyacım yoktu. Folicide kullanan arkadasım var b12 etkiliymiş ekstra.. Folic-1 sadece b9 yani direk folik asit. En sıradan en düzü herhalde hamile kalan arkadaslarım bunu önerdi bende folic-1le devam ediyorum 2. Ayımda.:

Bende aldım içinde b12 fln da var netten baktım hiç yorum göremedim hakkında Yen'i çıktı heralde

Grubun adını sürekli kendini dinleyenler olarak değiştirecem
Benimde bat 24 ekim. Hamile değilimdir diyorum. Ama bi taraftanda bel ağrım çok nedense akıntı çok. Acaba mı demeye başladım ister istemez

bende aynı durumdayım bat 23 bel ve akıntı yarın sabah kan tahlili yaptırıcam bakalım :)

E efulim_61 canım sen yumurtlama gününden ne kadar sonra belirtileri yaşamaya başlamıştın? Ve yumurtlamadan kaç gün sonra gebe olduğunu öğrendin?
Canım adet günümden 15 gün önce yumurtam 20.04 mm di o yzden tahminmce 1-2 gün sonra çatladı yani adetimden 13 gün önce çatladı çünkü o gün kasıklarım rahatsız etti beni. Belirtim ilişkiden 1 hafta sonra bel ağrısı ve sırt ağrısı şeklind oldu ama kemiklerim sızlıyodu resmen birde akıntım vardı sürekli ıslaktı. Gebe olduğumuda yumurtlamadan 15 gün sonra öğrendim adetim 1 gün geçmişti akşamında test yaptım.

Anladım canım çok teşekkürler :) benim daha yumurtlamadan sonraki 9. Günüm daha çok erken dimi test yapmak için? Normalde pazar günü adet olcam

Anladım canım çok teşekkürler :) benim daha yumurtlamadan sonraki 9. Günüm daha çok erken dimi test yapmak için? Normalde pazar günü adet olcam
Bence yapma canım çıkmayabilir bebişin yerleşmesi 10-12 gün diyolar o yzden birazcık daha sabret bekle inşallah bebişin seninledir dualarımdasın

Kizlar ya burdan devam edelim yada yeni bi baslik acip gebelige hazirlanalim su 3 ay ins rabbim daha erken nasip eder hepimize yaptiklarimizi paylasiriz onemli bilgileri ins ins olurrr

Bence yapma canım çıkmayabilir bebişin yerleşmesi 10-12 gün diyolar o yzden birazcık daha sabret bekle inşallah bebişin seninledir dualarımdasın
Yani tahmini ne kadar sürede hamile olup olmadığımızı ogrenebiliriz?ilişkiden 10 gün sonra eğer gebelik varsa kan testinde çıkar mı?

2 ay normal yolla hamile kalamadım. Bu ay 3. ayım olacak. hayıt içmeye başladım çok ümitliyim Rabbim hayırlısı ile nasip etsin bana da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…