Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adet gününde yerleşme kanaması olur mu
Canim adet gununde yerlesme kanaması ancak geç dollenme olduysa olabilir diye dusunuyorum cunku normalde yumurtlama dineminde dollenme olduysa ki buda adetin 14. Gunune denk gelir ve daha adetine 14 gun varken olur yerlesme kanamasida dollenmeden 9 veya 10 gun sonra olur dedigim gibi gec dollenmeyse de adet yerine yerlesme kanamasi gorurrsun inssallah hamilesindir

evet dr a gidip kan tahlili yaptırmak ona göre eksik vitaminlerin tamamlanması daha iyi. ben yaptırdım vitaminlerin çok iyi dedi, şimdi İmom diye bir vitamin verdi bunu da kullan dedi. Bakalım

Değildir o zaman canım

Bende varım kızlar bende bebek istiyorum Allah nasip ederse Mart ayında kürtaj oldum 3 aylık Bebeğimi kaybettim şimdi inşşallah en kısa zamanda hamile kalırım

Kızlarrr yumurtlama günlerimm çocuk için ugrasıyoruzz bakalım nolucak beklemek cok zor benımle aynı durumda olan var mı suan. ayın 2 sınde adet günüm bakalımmmmmm

Grubun adını sürekli kendini dinleyenler olarak değiştirecem
Benimde bat 24 ekim. Hamile değilimdir diyorum. Ama bi taraftanda bel ağrım çok nedense akıntı çok. Acaba mı demeye başladım ister istemez

Grubun adını sürekli kendini dinleyenler olarak değiştirecem
Benimde bat 24 ekim. Hamile değilimdir diyorum. Ama bi taraftanda bel ağrım çok nedense akıntı çok. Acaba mı demeye başladım ister istemez
sürekli belirti arayanlar

Sürek
sürekli belirti arayanlar

ınanırmısınız bazen kasıklarım agrıyor eger sen bebeksen senın ıcın cekerım bu acıları dıyorum.Ve ınanın vucudumda agrı olsun belırtı olsun dıye beklıyorum bebek nelere degermıs meger :) agrı olsun ıster mı ınsan ınanın mıdem bulansın ıstıyorum yaaaa delirdim

Kızlar merhaba, ben de geldim 3 yıllık evliyim (vajinismustum, 1 ay oldu yendim şükür ) artık bebek niyetine girdik inşallah nasip olursa...prolaktinim yüksekti, geçen ay baktırdım normale dönmüş ( bitki çayı kullandım). Bu ay bat 25 ekim. Çok umudum yok çünkü ovulasyon dönemimde evde değildim. Yine belli olmaz tabii. Herkese Allah en uygun zamanda sağlıkla, güzellikle ve kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin (amin)

benimde bat 1 2 ekim ama yumurtlamam ovülasyon testine göre 3 gün geçti
psikolojik gebeyiz hepimizzz kafayı yedik. Benimde adetim bitmedi bitmedi!! Bitti diyorum bakıyorum hala devam ediyor! Sacma sapan bir hal aldı artık.. Bebek olsada hepimiz kurtulsak:)

3 yıldır vajinismus...Önce cok gecmiş olsun canım.. Allah bebeğinide tez zamanda nasip etsin inşallah

psikolojik gebeyiz hepimizzz kafayı yedik. Benimde adetim bitmedi bitmedi!! Bitti diyorum bakıyorum hala devam ediyor! Sacma sapan bir hal aldı artık.. Bebek olsada hepimiz kurtulsak:)

Allah hepimizin gönlüne göre versin kızlarrrrr :) bu arada folikasit kullanıyosunuz dımı ben bır ay kullandım ıkı ay daha kullancam gebelık dusunenler baslasın dıyorlar ya

Allah hepimizin gönlüne göre versin kızlarrrrr :) bu arada folikasit kullanıyosunuz dımı ben bır ay kullandım ıkı ay daha kullancam gebelık dusunenler baslasın dıyorlar ya
Basladık foliğede.. Onun markasınada karar vermek ayrı bi olaydı en son folik-1 kullanıorm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…