Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benimde laboquick, ben 24-25 günde bir adet oluyorum oyğzden erken yumurtlrım belki diye adet biter bitmez başladım, yani 2 ekimdr başladım sabah akşam yapmaya, 9 ekimde çift çizgiyi yakaladım hatta diğer çizgiden daha koyu oldu. Hatta benimde akıntılarım 10. Günde başlamıştı. Ben 13. Günümde yumurtladım. Sen kaç günde bir adet oluyorsun?

Kuzum benim bat 2 ekimdeydi 5 ekimde temizlendim, 8 ekimde ovu testine başladım. Adet döngüm 25-28 gün arası değişiyor en son adet döngüm 25 gündü

Yani tahmini ne kadar sürede hamile olup olmadığımızı ogrenebiliriz?ilişkiden 10 gün sonra eğer gebelik varsa kan testinde çıkar mı?
Canım burdan okudupum öyle 10-12 gün sonra hormonlar salgılanıyormuş kanda çıkabilir ama idrarda daha sonra çıkıyormuş öyle okudum yanlış olmasın

2 ay normal yolla hamile kalamadım. Bu ay 3. ayım olacak. hayıt içmeye başladım çok ümitliyim Rabbim hayırlısı ile nasip etsin bana da..

canım bende hayıt ıcıcektım ama sımdı hamılelık dusunuyoruz ya bebek olusumu sırasında hayıt yuzunden düşük olur dıye ıcmıyorum ben ama bıtkı ya bide iltihap söküyor adet söküyor bazı bitkiler hayıtta oyle yaparsa diye korkup içmiyorum :s

Kızlar dün kan baktırmıştım bat ım 14 ekimdi 2 gün gecikmişti adetim beta hcg 330 çıktı bugün de kadın Doğuma gittim kese henüz görünmedi ama keseye benzer bişey gördü sanırsam hamişim ben de
Hayırlı olsun çok mutlu oldum adınıza... acaba belirtileriniz neydi

Kızlar dün kan baktırmıştım bat ım 14 ekimdi 2 gün gecikmişti adetim beta hcg 330 çıktı bugün de kadın Doğuma gittim kese henüz görünmedi ama keseye benzer bişey gördü sanırsam hamişim ben de
Hayırlı olsun çok mutlu oldum adınıza... acaba belirtileriniz neydi

canım bende hayıt ıcıcektım ama sımdı hamılelık dusunuyoruz ya bebek olusumu sırasında hayıt yuzunden düşük olur dıye ıcmıyorum ben ama bıtkı ya bide iltihap söküyor adet söküyor bazı bitkiler hayıtta oyle yaparsa diye korkup içmiyorum :s

Haklısın :KK54:Dikkatli içmek lazım canım. Ara ara test yapıyorum ben polikistik over olduğum için belli bi günüm ve düzenim yok malesef günüm geçti de bi test yapayım olayım yok :KK12: O yüzden her an aklımda acaba bişey var mıdır yok mudur diye.

Hadi hayırlı olsun canım çok sevindim. :KK200:sen ne zamandır düşünüyorsun normal yolla mı oldu ?

Birde hayıtı bana aktar verdi bi macun ile beraber tüketiyorum. Kullanıp gebe kalmayan yok dedi ama artık Allah kerim. Rabbim isterse olur.

Son düzenleme:
07989998-773C-4C9E-8F1D-2E1D76CE2DF6.jpeg Kızlaaaarrr kaç günlerdir ovulasyon testinden dertliyim okuyanlar görmüştür. Az önce yaptığım test ilk defa böyle çıktı

Ben 3 gün önce tüm yumurtlama belirtilerimi yaşadım ve geçti yani yumurtlama olduğunu düşünüyorum. Şimdi bu 16.günde çıkan çizgi neyin nesi sizce? Nolur bana biri cevap versinnn :dua:

hayırlı olsun canım gözün aydın darısı bize

Eki Görüntüle 2056362 Kızlaaaarrr kaç günlerdir ovulasyon testinden dertliyim okuyanlar görmüştür. Az önce yaptığım test ilk defa böyle çıktı

Ben 3 gün önce tüm yumurtlama belirtilerimi yaşadım ve geçti yani yumurtlama olduğunu düşünüyorum. Şimdi bu 16.günde çıkan çizgi neyin nesi sizce? Nolur bana biri cevap versinnn :dua:
Canım sen bugün ve yarını değerlendir aman kaçırma :) sabah daha da koyulaşır gibime geliyo hatta benimde böyle oldu

Canım burdan okudupum öyle 10-12 gün sonra hormonlar salgılanıyormuş kanda çıkabilir ama idrarda daha sonra çıkıyormuş öyle okudum yanlış olmasın
Canim benim bugun 12. Gun yumurtladan sonra idrarda cok silik hayalet gibi cikti :KK66:

X