Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence yap bi test icin rahat olsun

Anladım canım teşekkkür ederim olmazsa bende alayım bu testten adam artık uyuma numarası yapar oldu:) inşallah tutar bebiş olur canım

sogan kurunun tadi nasıl oluyor.yani icilebilecek gibi mi. Bana da çok söylüyorlar ama tiksinirim icemem diye düşünüyorum. Bir de kilo vermeye yardımcı olur mu acaba. Hamile kalana kadar 2-3 kilo vernek istiyorum...
Benimde cekincelerim vardi tadi hakkinda ama rahat icebiliyorum

Valla hemen olmuyo zaten baslayin bence calismalara 10 ay oldu ugrasiyorum ben. Ilk aydan tek iliskiyle olanlara hayranim

Test yapmadım da bugün ovulasyon testine başladım. Aklımda bir acaba var ama yoktur diyorum bir yandan. Adet oldum çünkü. Bakalım sabredicem bişey varsa da yoksa da bir sonraki bat zamanı öğrenicem
Ovu testiylede anliyorlarya olsaydi oda kopkoyu cikiyo.. silikmiydi seninki

Cok saoll cnm ama adetime 4 gun var yanlis olmaz dimi bole okudum bazilari diyor erken ogrendim kimyasal gebelik oldu falan kafam karisdi

Cok saoll cnm ama adetime 4 gun var yanlis olmaz dimi bole okudum bazilari diyor erken ogrendim kimyasal gebelik oldu falan kafam karisdi

Zaten adetine zaman olduğu için silik görünüyor bence. Beta hcg yükseldikçe o da daha kırmızı hale gelecektir. En kesin sonuç için hemen kan testi yaptır derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…