Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kasik agrilarim vardi goguslerim agriyordu ben hep kullandigim jele falan bagliyordum bugunde belime agrilar girip girip cikmaya basladi oylesine yapayim dedim pek umudumda yokdu ama 1 senedir bu cift cizginin hayalini kuruyordum cok mutluyum ins dogrudur rabbimm isteyen herkese sizlerede nasip eylesinn inss
Canım çok sevindim gerçekten. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Ah ah bende ilk denemede olur diyordum. Her sey normal olsa bile bu ihtimal %20 dedi doktor.. Yani büyük ihtimalle olmuyor.. Diş cok önemli tabi. Hiç zaman kaybetmeden başla tamirat tadilata:KK66: :)

Ayh evet burda anne olmak isteyenlerin ne kadar beklediğini görünce benim heyecanımı biraz yatıştırmam gerektiğini fark ettim zaten. Ama bir de ya tutarsa ihtimalini değerlendirmek lazım tabi...

:anneadayı::KK200:Yeni Ekim Ayı Listemiz:KK200:
@Lemise :Bat 20 ekim
@Yukakita :Bat 12 ekim
@mf.aysegul :2 ekim
@Selay ay: Bat 5 ekim
@Arel13 :bat 21 ekim
S sozkan56 :BAT 5 EKİM
@patisserieyumyum :Bat 16 ekim
@gcm19944 :bat kasim 1
@kbrnr1993 :bat 16.eylül
@gulsahali88 :bat 15 ekim
fairywas fairywas :BAT 20 Ekim
@efulim_61 :bat 14 ekim
@Elmira2017 :15 Ekim
@_citygirl_ :bat 15 ekim
@Dmmmttt :BAT 31 Ekim
@Svghzr :15 ekim
@Zeyzeyerva25 :19 Ekim bat
@Smartanne :bat 22 ekim
@emi01 :bat 24 ekim
@kbrnr1993 : bat ekim 16
@juliet55 :Bat 23 ekim
@fatos_sam :bat 14 ekim
@arkeolog0635 :12 ekim
@acem55 :21 ekim
@aallmmiirraa :Bat 9 ekim
@Nehirr6 :11ekim
@Ahsen2015 : bat 20 ekim
Dimplesbaby Dimplesbaby :bat18
@Bebis27 :14 ekim
@NARGIZA_DOVLET : b
at 23 Ekim
@yelsem :31 ekim
@arzucuk44 :bat 6 Ekim
Delfin_ Delfin_ : bat 2 Ekim
@Sevvvv :12 ekim
mhnds_ mhnds_ :Bat 11 Ekim
@D-E :Bat 12 ekim
@Bebis27 :bat14 Ekim
@seza-_- :Bat : 8 ekim
@arzucuk44 : bat bir sonraki adet tarihin ?
Defnelfin Defnelfin :Bat 11 ekim
@seza-_- :bat 5 ekim
@Nehirr6 :bat ?

Bende allah kismet ederse 2ci bebeyimi istiyorum.Kizimin 8yasi var.

Yok cnm normal deniyoruz bu 3. Denememiz geçen hafta doktora gittim ultrasonla baktı herşey normal dedi folik asit yazdı sadece bakalım hayırlısı
Sende bendensi. Herşey normal folik asite devam:KK66: tüplerine baktırdn mı canım? Ben ona baktırmadm bakmadı yani doktor

Sende bendensi. Herşey normal folik asite devam:KK66: tüplerine baktırdn mı canım? Ben ona baktırmadm bakmadı yani doktor
Yok cnm baktırmadım kendim radyoloji teknikeriyim hsg ben ve doktor beraber çekiyoduk ama kendime çektirmeyen heralde biraz tırsıyorum

bana da yeni bir iş teklifi geldi, napim şimdi 2 ay ara mı versem çalışmalara yoksa devam mı kafam karıştı. amann sanki hemen olcak :KK70:

10 yılın sonunda müjdeli haberimi iki saat önce aldım. denemediğimiz tıbbi yöntem kalmadı diyebilirim. en sonunda sadece yurtdışına pazarlanan bitkisel bi kürle meleğimin haberini sabah saatlerinde aldım. belki de bi vesile idi bu. çok mutluyum hanımlar. allah herkese nasip etsin inşallah.
Hayırlı olsunda canım anlayamadım hamilemisin :))))))

X