Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa aklımda deli sorular kızlar bir el atın bana :spor:

Adetin 8. günündeyim ve hala çok az da olsa leke geliyo bitmek bilmedi bu ay ne iş anlamadım. Üzerine bir de 3 gündür inanılmaz bir bel ağrısı var. 1 gece de aşırı baş ağrısı ve mide bulantısı yaşadım. Adetten sonra hamilelik testi yapmak saçma geliyor yok canım daha neler diyorum, ama bir yandan burada okuduklarımdan hamileyken bile adet görenler varmış falan.. ne yapayım bilemedim içimi kemiriyor :sus:
Bence yap bi test icin rahat olsun

Son adet tarihim 27 eylüldü ben 3 ekimde başladım testi yapmaya, dün biraz koyulaştı bugün diğer çizgiden de daha koyu oldu. Sen bugün ve yarını da değerlendir canım :) Ben aynı saatlerde test yapmadım sadece suya dikkat ettim okadar

Anladım canım teşekkkür ederim olmazsa bende alayım bu testten adam artık uyuma numarası yapar oldu:) inşallah tutar bebiş olur canım

sogan kurunun tadi nasıl oluyor.yani icilebilecek gibi mi. Bana da çok söylüyorlar ama tiksinirim icemem diye düşünüyorum. Bir de kilo vermeye yardımcı olur mu acaba. Hamile kalana kadar 2-3 kilo vernek istiyorum...
Benimde cekincelerim vardi tadi hakkinda ama rahat icebiliyorum

Merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım. Biz eşimle Ocak ayında çalışmalara başlayalım diye konuşmuştuk. Daha önce hiç hamile kalmadım. 33 yaşındayım, 4 yıllık evliyiz ve artık çok büyük bir bebek özlemi duymaya başladım. Ocak ayı diye konuştuk ama benim biyolojik saatimin 1 dakika bile beklemeye niyeti kalmadı. Eşime Ocak yerine 2 ay öne çekelim, Kasım'da başlayalım demek istiyorum. Ama antidepresan kullanıyordum onu yeni bırakacağım. Vücuttan temizlenmesi zaman alacak sanırım. Yarın psikiyatristimize çocuk kararımızı söyleyip ilaçları bırakmak istediğimi söyleyeceğim. Onun dışında bir çürük dişim var onu yaptırmam lazım ve folik aside henüz başlamadım. Folik aside 3 ay önceden başlamak gerekiyor biliyorsunuz. Ne dersiniz bu eksiklerime rağmen bile bile Kasım ayında deneme yapmak cahillik mi olur? Herkese selamlar.
Valla hemen olmuyo zaten baslayin bence calismalara 10 ay oldu ugrasiyorum ben. Ilk aydan tek iliskiyle olanlara hayranim :KK70:

Test yapmadım da bugün ovulasyon testine başladım. Aklımda bir acaba var ama yoktur diyorum bir yandan. Adet oldum çünkü. Bakalım sabredicem bişey varsa da yoksa da bir sonraki bat zamanı öğrenicem
Ovu testiylede anliyorlarya olsaydi oda kopkoyu cikiyo.. silikmiydi seninki

15075712391311462322230.jpg
15075712391311462322230.jpg

Cok saoll cnm ama adetime 4 gun var yanlis olmaz dimi bole okudum bazilari diyor erken ogrendim kimyasal gebelik oldu falan kafam karisdi

Cok saoll cnm ama adetime 4 gun var yanlis olmaz dimi bole okudum bazilari diyor erken ogrendim kimyasal gebelik oldu falan kafam karisdi

Zaten adetine zaman olduğu için silik görünüyor bence. Beta hcg yükseldikçe o da daha kırmızı hale gelecektir. En kesin sonuç için hemen kan testi yaptır derim.

X