Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pek umudum yok ama bizimde bu ay ilk denememizdi 2 gün var reglime hemen test yapasim geldii seni görünce. Senin adına çok sevindim ... :KK19:

Olumsuz düşünme hiç canım acile git kanda baktir hemen bence :anneadayı: tebrik ederim . Ee belirtin belerdi
Kasik agrilarim vardi goguslerim agriyordu ben hep kullandigim jele falan bagliyordum bugunde belime agrilar girip girip cikmaya basladi oylesine yapayim dedim pek umudumda yokdu ama 1 senedir bu cift cizginin hayalini kuruyordum cok mutluyum ins dogrudur rabbimm isteyen herkese sizlerede nasip eylesinn inss

Kasik agrilarim vardi goguslerim agriyordu ben hep kullandigim jele falan bagliyordum bugunde belime agrilar girip girip cikmaya basladi oylesine yapayim dedim pek umudumda yokdu ama 1 senedir bu cift cizginin hayalini kuruyordum cok mutluyum ins dogrudur rabbimm isteyen herkese sizlerede nasip eylesinn inss

Bel agrın ne zamamdır var

Cok saoll cnm ama adetime 4 gun var yanlis olmaz dimi bole okudum bazilari diyor erken ogrendim kimyasal gebelik oldu falan kafam karisdi
Canım hayırlı olsun ya bende yarin test yapsammiki diyordum senin 4 gün varken çıkmış bende yapim bari ilac icicemde emin olmak istiyorum umutlandirdin simdi beni:)

Pek umudum yok ama bizimde bu ay ilk denememizdi 2 gün var reglime hemen test yapasim geldii seni görünce. Senin adına çok sevindim ... :KK19:
Saolasinn inss seninde vardirr bende dayanamadim yaptim hala inanmiyom kanda kesinlessin sora inancammm:halay:
Hayırlı olsun inşaallah tebrikler canım aşılamanın maliyeti ne kadar canım
Devlette yaptim ben 120 tl aliyorlar

Canım cevabın için teşekkürler.Antidepresanı hemen bırakacağım. Biliyorum doktor miligramı azaltarak bir süre devam edelim diyecek ama dün bir yerde antidepresanların geçici kısırlığa neden olduğunu okudum ve moralim bozuldu. Gerçi zaten 8 aydır kullanıyordum ama yine de ne olacağı belli olmaz hemen bırakmalıyım. Yani en azından çürük dişimi dolgu yaptırdıktan sonra olmalı ilk denemede tutarsa ya diye endişe ediyorum.
Ah ah bende ilk denemede olur diyordum. Her sey normal olsa bile bu ihtimal %20 dedi doktor.. Yani büyük ihtimalle olmuyor.. Diş cok önemli tabi. Hiç zaman kaybetmeden başla tamirat tadilata:KK66: :)

Ovu testiylede anliyorlarya olsaydi oda kopkoyu cikiyo.. silikmiydi seninki[/QUOTE
Hadi ya öylemiymiş, o zaman bişey yok demek ki benim silik çıktı ikinci çizgi bugün. Ama belime sürekli sancı saplanıyor hiç ağır iş yapmadığım halde.
Heralde benim belimde sorun var o zaman :-/

Adet oldun sanirim. Anladim canim insallah kasimda guzel haberlerini alirsin.

Evet oldum bitti ama bu bel ağrısı ve üç gece boyunca baş ağrısı mide bulantısı yaşadım bittikten sonra, ben de şüphelendim çünkü hamileyken adet görenler bile varmış. İnsanın aklına bir acaba düşüyor..
Gebelik testi yapmadım ama bugün ovulasyonda ikinci çizgi koyu değildi demek hamile değilmişim o zaman

Evet oldum bitti ama bu bel ağrısı ve üç gece boyunca baş ağrısı mide bulantısı yaşadım bittikten sonra, ben de şüphelendim çünkü hamileyken adet görenler bile varmış. İnsanın aklına bir acaba düşüyor..
Gebelik testi yapmadım ama bugün ovulasyonda ikinci çizgi koyu değildi demek hamile değilmişim o zaman
Evet gebeysen iki cizgide kopkoyu olmaliymis. Benimki iki gun once koyuydu dahada yapmadim

X