Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gulsahali ikimizde aynı haldeyiz sanırım :)bende keçi boynuzu deniycem Dr kontrolüne de gidiyorm takip icinekimde hayrilisiyla diyorum:)
Senin bat ne zman cnm bndé klomen e başlıycam cuma günü hormon testi de yaptircam bakalım haftaya perşembe de yumurta gelişimine bakmak için dr gitcm inşallah bu ay hamile kalırız ikimizde

Adetim 5 gün gecikti tam umutlanmıştım ama bu akşam kırmızı kartı yedim inşallah ekim ayı uğurlu gelir eşimin sperm tahlillerinde ileri hareketli olanlarin oranı düşük çıkmıştı ekimde de olmazsa tekrar doktora gidicek. Bu durumda olanlar var mı? Kullandığınız bitkisel birşeyler var mı?

Ben kışın 3 ay denedim olmadı sonra kıstım çıktı 3 ayda tedavi gördüm bu ay doktora gidemedim kistlede hamile kalınır Allahtan umut kesilmez
Tabiki canım yeter ki rabbim nasip etsin millet korunurken kalıyor her şeyin zamanı var işte vakti saati dolunca meleklerimize kavuşacağız inşallah hayırlısı ile tabi

Kızlar bildiğiniz bı ovulasyon testi markası var mı kaliteli

Seninki kasetmi? Kasetin icindeki kit varya testin kendisi işte ondan :) kasete yerleşmemiş hali. İdrara daldırıyorsun 10saniye çıkarıp yatırıyosun. Aynı işlem seninkiyle
Daha bugun teslim alcam canım muhtemelen senin dediğin iç kısmı gibi olanlardan gelcek

Aslında biraz araştırmam lazım nasıl oluyordu ne gunler ne olunca çalışma yapıyorduk hepsini unuttum mesela 2 kırmızı cizgi cıktıktan sonramı çalışma yapıyorduk :/
Hep CIF cizgi çıkıyo bu testte önemli olan iki çizgide kopkoyu olacak test çizgisi gibi koyu çıkınca 36saat içinde yumurtlama gerçekleşir yani koyu çizgileri gördünmü başla :)

Kızlar ovulasyon testi yaptım bugün adetmin 15. Günü ne yapmam gerek yumurta çatlamış mıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…