Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl bi işlem kolay mı biraz anlatabilir misiniz benim de kafama yattı ücretleri nasıl
Normal doktora muayene oluyorsun yumurtalama gunune yakın git. Ultrasonda yumurtana bakıyor şuan gün yumurtlama olcak diyor. O gun için önce iğne yazıyor. Bide ilişki gunleri ve saatleri veriyor. O gunler calışmalar yaptıktan sonra progestana başlıyorsun ve adet gununu bekliyorsun. Ücret olarakta, doktor muayene ücreti artı 100lira gibi iğne ücretiydi o zamanlar 3 sene önce. Bide ilaçlar işte. Pek pahallı bi tedavi yöntemi değil açıkcası. Yalnız 1 yılın dolmadan yapmıyor genelde doktorlar. Sorarsa 1 yıla yakındır olmuyorum dersin. Benim bu ayda olmazsa kasımda düşünüyorum bu yöntemi.

Normal doktora muayene oluyorsun yumurtalama gunune yakın git. Ultrasonda yumurtana bakıyor şuan gün yumurtlama olcak diyor. O gun için önce iğne yazıyor. Bide ilişki gunleri ve saatleri veriyor. O gunler calışmalar yaptıktan sonra progestana başlıyorsun ve adet gununu bekliyorsun. Ücret olarakta, doktor muayene ücreti artı 100lira gibi iğne ücretiydi o zamanlar 3 sene önce. Bide ilaçlar işte. Pek pahallı bi tedavi yöntemi değil açıkcası. Yalnız 1 yılın dolmadan yapmıyor genelde doktorlar. Sorarsa 1 yıla yakındır olmuyorum dersin. Benim bu ayda olmazsa kasımda düşünüyorum bu yöntemi.
Zaten pcosum olduğu için istersem doktor başlar çünkü bir an önce hamile kalmak dedi hakkımızda hayırlısı

yeni listemiz var mı acaba ? :KK25:

Merhaba kızlar bende geldm 2 . Çocuk için kısmetse hem tecrübelerimi aktarmak hemde eğlenceli vakit geçirmek için liste yaparsanız bende katılmak isterim bat 2 ekim bakalım hayırlısı Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu

Liste yapılacaksa bat 15ekim

Selam kızlar
Liste iyi olurdu gibi ama çalıştığım için bide evde cocuk olduğu için liste takibi yapmam biraz zor gibi ama sonuçta hepimiz bat tarihimizi biliyoruz, sonuçlar belli oldukça yazayım en kötü yani x kişisi negatif y kişisi pozitif gibi. Ama aranıza ilgilenebilecek varsa liste düzenlerse ekleyebilirim.

Kızlar bi rüya gördüm tabirinde bu rüyayı gören kadın ebediyen çocuk doğuramaz diyor sabah sabah moralim bozuldu ya :KK43: herhalde benim çocuğum olmayacak

X