Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende dahil inşallah müjdeli haberleri alırız bu ay klomen e basliycam bir seneden fazladır hamile kalamiyorum eşik ve bend ehe şey normal diyo gittiğimiz iki doktrda ama çok isteyince olmuyo mu ne

Denizkizi_esra ilk çocukta catlama ignesiyle ilk denemede mi oldu çocuğun? Bende ilk kez deniycem klomen ve igneyi umarım olurrrr
Hersey normal gozukuyordu 1 yıl beklememiz gerekiyor dedi doktor bende beklemek istemedim. 3.ayımda catlatma iğnesi oldum ve evet tuttu cok şukur ama belkide o ay olacagı vardı ve oldu. Cunku bir arkadaşımda denedi tutmadı :KK43: yani vucudun hazır olup olmamasına baglı , olumlu tepki verirse oluyor:KK43:

Merhaba kızlar bende geldim 2 yıllık evliyim polikistikoverliyim bir kaç tedavi denedim olmadı ama bakalim şu an nasıl bi süreç bekliyor bilmiyorum ama rahim filmi cektirecegim sanırım

Merhaba kızlar bende geldim 2 yıllık evliyim polikistikoverliyim bir kaç tedavi denedim olmadı ama bakalim şu an nasıl bi süreç bekliyor bilmiyorum ama rahim filmi cektirecegim sanırım
bende pcosluyum iki yıllık evliyim yeni yeni istemeye başladım ayrıca kıstım de var siz nasıl tedaviler uyguladınız

bende pcosluyum iki yıllık evliyim yeni yeni istemeye başladım ayrıca kıstım de var siz nasıl tedaviler uyguladınız
Bana klomen ve yumurta geliştirici bi ilaç daha uygulandi başka da bi tedavi felan görmedim biraz fazla kilom var onu vermeye çalışıyorum glifor verdi ayrıca doktor ben ilacsiz adet olamayanlardanim sizin düzeniniz nasıl

Kızlar bu yazının üstüne dönebilirmisiniz bilgilerinizle beraber ekim ayına kadar listeyi oluşturalım madem :)

İliniz, yaşınız, kacıncı deneme, isteyen bat tarihi. Hem sohbet konusu olur ortak kaderi yaşayanlar için

Kızlar bu yazının üstüne dönebilirmisiniz bilgilerinizle beraber ekim ayına kadar listeyi oluşturalım madem :)

İliniz, yaşınız, kacıncı deneme, isteyen bat tarihi. Hem sohbet konusu olur ortak kaderi yaşayanlar için
Muğla 20 yaşındayım 30 aylık evli en az 28 ay denenmiş :KK43: hiç bir şekilde hamile kalamadim.adetim düzensiz bat ne zaman bilmiyorum :KK43: ama bu akşam rüyamda gördüm ki hamileyim daha başları :)) telefon çalınca uyandım ama uyanmamak için elimden geleni yapardim çok güzeldi ya :) rüyası bu kadar guzelken kendisi kim bilir nasıldır :) :KK200:

Bana klomen ve yumurta geliştirici bi ilaç daha uygulandi başka da bi tedavi felan görmedim biraz fazla kilom var onu vermeye çalışıyorum glifor verdi ayrıca doktor ben ilacsiz adet olamayanlardanim sizin düzeniniz nasıl
Ben ilaçsız adet oluyorum ama orta"ama 40 güne bir olurum dkh kullanınca 28 güne bi oluyorum

Arkadaslar benim bat 15 ekim klomen e bu gün itibariyle başlıyorum.aramızda batı 15 ekim olan var mı. Ümidimizi yitirmeyelim kızlar bu gün içim inançla dolu nedense:)ekim olmazsa Kasım olur dier ay olur nolcak ki :)o yeterki hayirlisiyla gelsin

Gelartik00 çok ümitsiz duruyorsun lütfen üzülme tabiki sende bebegine kavusacaksin:)sonra da buraya yazmayı unutma bizide unutma derim:)bu sayfayı faal tutalım kızlar paylaşmak gerek öpüyorum herkesi:)))

X