Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu yazının üstüne dönebilirmisiniz bilgilerinizle beraber ekim ayına kadar listeyi oluşturalım madem :)

İliniz, yaşınız, kacıncı deneme, isteyen bat tarihi. Hem sohbet konusu olur ortak kaderi yaşayanlar için
Izmir yaş 27 bat 6 ekim 18 ay oldu denemedeyiz 10 yıllık evliyim

Merhaba kızlar nasılsınız bismillahirrahmanirrahim dedim ama henüz başlamadım ekimde hamilelik kalmayı düşünüyorum inşallah olur 2 kızım var yumurtlama takibi yapıp erkek çocuk istiyorum inşallah Rabbim hayırlı evlatlar versin isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

Meraba bende ekime bekliyorum inşallah eylül ayıda olmadı hayırlısı :) ekim ayında inşallah güzel haberler alırım doğum günüme sürpriz olur bana inşallah

Kızlar innovita marka ovülasyon testi kullananan varmı aranızda. Fiyatı cok ucuza geldide emin olamadım. Gittigidiyor sitesinden aldım. 16 adet ovulasyon artı 4 adet gebelik testi kargo dahil 15 lira :/

Kızlar innovita marka ovülasyon testi kullananan varmı aranızda. Fiyatı cok ucuza geldide emin olamadım. Gittigidiyor sitesinden aldım. 16 adet ovulasyon artı 4 adet gebelik testi kargo dahil 15 lira :/
Ben aldım canım 20 ovu testi 10 gebelik +1adet ultra erken gebelik testi 19 TL tek farkı kaset gibi degil kit seklinde

Anladım bence ona göre telefonuna takvim indirip ovulasyon testi ile ile de yumurtlamana bakarsan şansını artirirsin canım ne kadar süredir deniyorsun
Ben kışın 3 ay denedim olmadı sonra kıstım çıktı 3 ayda tedavi gördüm bu ay doktora gidemedim kistlede hamile kalınır Allahtan umut kesilmez

Kızlar bndé bugün adet oldum bat 16 ekim oldu umutlarım bu aya kaldi insallah bu ay olucak yavrum.dr a gidip takip yaptircm kür uyguluycam kendime.eşimede keçiboynuzu yapcam o da ilaç kullanıyo inşallah güzel sonuçlar alicam Rabbim büyük...

Gulsahali ikimizde aynı haldeyiz sanırım :)bende keçi boynuzu deniycem Dr kontrolüne de gidiyorm takip icin:KK66:ekimde hayrilisiyla diyorum:)

X