Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kizlar yumurtaliklarda yaglanma olup hamile kalan varmi?

Kan testi sonucun negatif
Reglime 7 gün var bilmiyorum acelemi ettim ama midem kötü olduğu için hamilelik şüpesinden dolayı hap almamıştım en azından şimdi ilaç kullanabilirim
hayırlısı olsun canım kan vererek en iyisini yapmışsın çünkü kanda olup olmadığı geç döllenme değilse eğer çıkıyormuş
Yumurtlama belirtisinide uzayan akinti önemli cnm ve adet olcak gibi kasik ağrısı okuyo o zamanda artık yumurtlamanin son zamanları demek oluyomus doktrum soylemisti
aa bunu öğrendiğim çok iyi oldu canım ya benimde dün oldu bunlar ilk defa bu ay oldu daha önce akıntım veya ağrım hiç olmazdı

Beni de ekler misin canım. Bat 11 ekim

Arkadaşlar bende lekelenme oldu demiştim dün netten araştırdım bu bazı kadınlarda olabiliyormus ovulasyon zamanını haber verirmiş dünü degerlendiremedik bakalım

İyi akşamlar kızlar 26 yaşındayim 7 aydır korunmuyoruz tabi 1,5 ayı tatilde geçti eşim yoktu ama.duz hesap 7 ay diyelim ikinci bebeği istiyoruz bat dediğiniz adet tarihiyse bugün yarın olmam lazım.ayin 6 sında yani ve son bi.kac aydır adet tarihim.hep öne geliyor nedense.. 2. Bebeği istiyoruz inşallah tez zamanda gelir hayırlısıyla yaa ilkinden çok stres yapmıştım şimdi gene aynı

Stres yapmayın, rahat olmaya çalışın. Stres herşeyin düşmanı. Doktora gittiniz mi hiç . Benim ilk oğlum hemen oldu fakat ikincisi tedavi ile oldu...

Hiçbir şey yokken olmuyorsa biz ne yapalım kurban olduğum allahım ol demesi yeterli aslında
Aynen cnm bizde sorun yokken olmuyo ablamda sorun vardı hamile kaldı üç ayda herşeyin bir zamanı var rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın

Arkadaşlar ınofolic kullanan varmı.folic asit yerine onu kullanmamı önerdi eczaci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…