Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:anneadayı::KK200:Yeni Ekim Ayı Listemiz:KK200:
@Lemise :Bat 20 ekim
@Yukakita :Bat 12 ekim
@mf.aysegul :2 ekim
S Selay ay : Bat 5 ekim
@Arel13 :bat 21 ekim
S sozkan56 :BAT 5 EKİM
@patisserieyumyum :Bat 16 ekim
@gcm19944 :bat kasim 1
@kbrnr1993 :bat 16.eylül
@gulsahali88 :bat 15 ekim
@fairywas :BAT 20 Ekim
@efulim_61 :bat 14 ekim
@Elmira2017 :15 Ekim
@_citygirl_ :bat 15 ekim
@Dmmmttt :BAT 31 Ekim
@Svghzr :15 ekim
Z Zeyzeyerva25 :19 Ekim bat
@Smartanne :bat 22 ekim
emi01 emi01 :bat 24 ekim
@kbrnr1993 : bat ekim 16
@juliet55 :Bat 23 ekim
@fatos_sam :bat 14 ekim
@arkeolog0635 :12 ekim
@acem55 :21 ekim
@aallmmiirraa :Bat 9 ekim
N Nehirr6 :11ekim
Merhaba arkadaslar. Aranızda yeniyim. Bende anne olmak istiyorum Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurdum. Ins bu ay hepimize ANNE olabilmeyi Rabbim nasip etsin. Dualarda buluşmak umidiyle... aranıza katılabilir miyim ❤

Kızlar bende sizdenim benimde 2.olucak ins bi kızım var 7 yaşında 8 senelik ewliyim bu 11.ayım deneyeli

Stres yapmayın, rahat olmaya çalışın. Stres herşeyin düşmanı. Doktora gittiniz mi hiç . Benim ilk oğlum hemen oldu fakat ikincisi tedavi ile oldu...
Stres yapmadan olmuyo işte ilkinde 9 ay bekledim ama.9 yıl gibi geçti bi.sorun yoktu ozamanda çok.sukur ama stres yapiyodim şimdide gittim alttan muayene de bişey çıkmadı adet olursam hormon testi yapılacak 3. Gün inşallah olmamda gerek kalmaz ya böyle netten araştırıyorum ilk olup ikinci olmayan yada çok uzun zaman bekleyen insanlar var bende insanım diyorum benimde olabilir diyorum nebilim işte Rabbim herkse nasip etsin inşallah ya bu arada siz ne kadar beklediniz ikinci için ve sorun neydi

daha yeni düşünmeye başladık yeni evliydik istemedk şimdi yeni yeni hevesliyiz :)
Hayırlısıyla kavuş inşallah canım ya bu arada biraz unutmuşum kadınlar kulübünü kullanmayı belkide sana ikinci kez yaziyorumdur ha bide kızlar ben kendim ayrı bi konu açmak.istiyorum ama nerden açılıyo ya bulamadim

Stres yapmadan olmuyo işte ilkinde 9 ay bekledim ama.9 yıl gibi geçti bi.sorun yoktu ozamanda çok.sukur ama stres yapiyodim şimdide gittim alttan muayene de bişey çıkmadı adet olursam hormon testi yapılacak 3. Gün inşallah olmamda gerek kalmaz ya böyle netten araştırıyorum ilk olup ikinci olmayan yada çok uzun zaman bekleyen insanlar var bende insanım diyorum benimde olabilir diyorum nebilim işte Rabbim herkse nasip etsin inşallah ya bu arada siz ne kadar beklediniz ikinci için ve sorun neydi
Ben tam 3 sene gittim hastahaneye .en sonunda esimi ikna ettim bir de o muayene oldu meğer sorun ondaymis.sadace bir ay ilaç içti bir ayın sonunda hamile idim. 3 sene boşu boşuna gitmiştim yani...

Ben tam 3 sene gittim hastahaneye .en sonunda esimi ikna ettim bir de o muayene oldu meğer sorun ondaymis.sadace bir ay ilaç içti bir ayın sonunda hamile idim. 3 sene boşu boşuna gitmiştim yani...
Aaa ciddimisniz tüh yaa keşke en başta hiç olmadı 1 sene snra falan gitseydi 3 sene uzun bi.sure

Aaa ciddimisniz tüh yaa keşke en başta hiç olmadı 1 sene snra falan gitseydi 3 sene uzun bi.sure
Evet 3 senemi boşu boşuna yedi gerçi hakkimdan hayırlısı buymuş diye de düşünüyorum ama sizde birşey yoksa boşuna vakit oldurmeyin eşiniz de gitsin muayene olsun üroloji ya...

Bugün kadın Doğumdan da randevu aldım ilk kez gidicem daha önce hiç gitmedim bakalım ne diyecek

Kızlar günaydjn. Dün aksam kaseti koymam icin rafa uzandım sol kasıgım cok agrdı biraz zorladm yüksekti raf. Yarım saat sonra lekelenme oldu:KK43: neden acaba. Hic olmaz ne akıntı ne lekenme. Korktum..

Kızlar günaydjn. Dün aksam kaseti koymam icin rafa uzandım sol kasıgım cok agrdı biraz zorladm yüksekti raf. Yarım saat sonra lekelenme oldu:KK43: neden acaba. Hic olmaz ne akıntı ne lekenme. Korktum..
Bebek isterken veya hamile iken yukarıya doğru uzanmak çok yanlış. Bebek düşebilir Allah korusun...

X