Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan testi sonucun negatif
Reglime 7 gün var bilmiyorum acelemi ettim ama midem kötü olduğu için hamilelik şüpesinden dolayı hap almamıştım en azından şimdi ilaç kullanabilirim

Kist vardi cnm ilac kullandm ama halen olmadi bebis anlmyrm belkide kafaya cok takyrm ondnda olablr ama inan elmde degl her yerde bebek heryerde anlcn:KK43:
Kist geçti mi geçtiyse kaç ayda geçti. Ben bi ara 15 gün soğan suyu içtim yine geçmedi bi türlü geçmiyor 3 ayda dkh kullandım yine yerinde duruyor

Onuda bu sitede okudum.
1 litre sütü tencere koyuyorum. Icine bi demet maydanoz dograyip ateste bi iki taşım kaynatiyorum. Icine birazda karabiberr... kaynadiktan sonra bi kaba bosaltiyom. Ilk sicakligi cikinca ciplak bi sekilde üstune oturuyom. Belimede carsaf bagliyom. Buhari dagilmasin diyee. O buhar vajinana gidecek yanii. Ama dikkat et yakma kendini. Cok sicakda iyi dwgilmis. Bi yarim saat ustune oturuyom. Kalktiktan sonra ic camasirima kalin bisi koyuyom corap filan giyiyom. Soguk almamak lazim. Bunu gunde 2 3 defa yapiyom. Yaptiktan sonra esinle iliskiye girmen lazim. Buhar kanallari actigi icin tutma olasiligi yuksek.. 2 gundur yapiyom. Bu aksam yapmicam fitilim var onu kullancam.. buhar baya rahatlatiyo ama. Akintim dunden basladi bile... yaptiktan sonra kasiklarinda belinde agri olur endiselenme kanallar acilip iltihap söküldügu icin sanci yapiyo... bu sekilde hamile kalan bi suru bayan varr
Peki adetin kaçıncı günü yapmaya başlıyoruz ve yumurtlama günü yaparsak zarar verir mi

Kızlar Beyaz uzayan akıntım başladı ama ovulasyonda silik çıkıyor ne yapmam lazım bilemedim

Yumurtlama belirtisinide uzayan akinti önemli cnm ve adet olcak gibi kasik ağrısı okuyo o zamanda artık yumurtlamanin son zamanları demek oluyomus doktrum soylemisti
Bende bu ay iki gün uzayan akinti oldu klomen kullanmıştım ama doktorun dediği tarihten duzenli iliskiye giremedik sonra uzayan akıntım olunca o günleri de değerlendirdik nolur nolmaz die ama tutturabildik mi bilemiyorum

Yumurtlama belirtisinide uzayan akinti önemli cnm ve adet olcak gibi kasik ağrısı okuyo o zamanda artık yumurtlamanin son zamanları demek oluyomus doktrum soylemisti

Anladim bu ay dikkat edim bakim ne olcak. Yumurtlama gununu hesaplarken adetin ilk gunundenmi sayiyoduk bittigi gunden mi

Benim bata daha var ama ilginç bi şekilde kasiklarimda bir doluluk hissi var belki de gaz problemi yaşadığım içindir ay artık hiç bir belirtiye guvenmiyorum sonra foss çıkınca çok uzuluyorm:KK43:

24-25 günde bir adet oluyorum bugün adet başlangıcından itibaren 8. Günüm normalmidir yumurtlamanın erken olması

X