Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kizlar dun doktora gittim hamile kalmak icin hic bir sorunum olmadigini sadece biraz kilodan dolayi yumurtaliklarda yaglanma olgunu soyledi diyet verdi bi 5 10 kilo ver hemen kalirsin dedi ayriyetten folbiol verdi bu ilac ise yariomu kizlar

merhaba kizlar dun doktora gittim hamile kalmak icin hic bir sorunum olmadigini sadece biraz kilodan dolayi yumurtaliklarda yaglanma olgunu soyledi diyet verdi bi 5 10 kilo ver hemen kalirsin dedi ayriyetten folbiol verdi bu ilac ise yariomu kizlar
Folbiol gebe kaldiginda bebeginin gelisimi icin onemli olan folik asit icerir.hamilelik dusunen bayanlarin 2 ay onceden kullanmaya baslamasi onerilir

o çok yediriyor akşamları al ki iştahını açmasın.

Çok teşekkür ederim :)

Kızlar erken gebelik testi alcaktım 20 lira kan testi 30liraydı garanti olsun dedim kan verdim varsa cıkar dedi hemşire 3 haftada. 1-2 saat sonra arıcam sonuc için. Birer ayetel kursi okurmusunuz rica etsem... Hayırlısı ise olur inşallah cümlemizin...

Hadi bakalım inşallah hamilesindir hayırlısıyla

Bende varııımmmm. Ben pcosluyum ayrıca 21 mm lık bı kıstım var 3 ay tedavi oldum geçmedi bu ay doktora gidemedim muhtemelen kist duruyor yerinde yine de Allahtan umut kesilmez

Bende varimmmm. 3 aydir korunmayi biraktik ama olmuyo. Her gecen ay sancim gittikce artiyoo. Doktora gittim iltihabin var d2di

Kızlar aşırı derecede belden bacaklara vuran ağrım var bulantım var kasık ağrım var adetim düzensiz ne zaman olacağını bilmiyorum birde cyclo prognova kullanıyorum hamile olabilir miyim yoksa ilacın yan etkisi mi

Bende varimmmm. 3 aydir korunmayi biraktik ama olmuyo. Her gecen ay sancim gittikce artiyoo. Doktora gittim iltihabin var d2di
Bendede aynı sorun vardı. Hatta yakalım vs dedi. Sogan kürü yaptım bitince dpktora gittim hicbişey kalmamıs. Rahimi temizlemeden olmuyor cocuk

Bende bu sorulara yanıt arıyorum sabahtan beri baktım işin içinden çıkamıyorum kan testi verdim bekliyorum. Adet olalı kaç gun oldu ya da yumurtlama olalı ordan anlayabilirsin ihtimali varmı diye

Sogan kürü d3digin nasil bisi. Nasil yaptin anlatirmisin canim
Klorsuz suya( musluk suyu olmayacak) 1.5 bardak su bir orta boy sogan.. su kaynadıktan sonra soğanı 5 6 ya bölüp atın. Soğanlarla beraber 5 dakika kaynasın. Sonra süzün bardağa. Ilıkken içilecek. Ben yemeklerden 10 dakka önce yaptım( öğlen ve akşam)

Doktor sasırdı ne olduda gecti dedi. Bende soğan kürü yaptım dedim:))) bir de aksef adlı antibiyotikten içtim 3 gün filan. Her zaman icebilirsin zararı yok çiğ ye hatta dedi.. bence dene

Yaaa. Ilaclarim var bitsin denerim insallah. Ilacla filan pek aram yokda. Hic bi ilacimi sonuna kadar yiyemiyom.
Gittigim doktor gyno lomexin diye bi fitil verdi 2 kutu. Her bi kutuda 2 tane var. Faydasi olur insallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…