Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benide eklermisiniz bat14 Ekim bu ay soğan kürü uyguladim inş gelir bebis

Eğer bat a 4-5 gun olsaydı yaşadığım şeylerden dolayı kesin hamileyim derdim :) ama daha 8 gun var. Mide bulantısı koku hassasiyeti, ve dünde başım döndü sanki vapurda gibi hissettim kendimi ayağımın altı gelip gitti. Ama maalesef bat daha 12 ekimde

günaydın hanımlar allahım tez zamanda kucaklarınızı doldurur inşallah. şükürler olsun iki evladım var ama kız kardeşimin henüz bebeği yok 2 yıllık evliler biraz kilo problemi var şuan adeti 3 gün gecikmiş ama idrar testinde negatif çıkmış üzülüyor:-( rabbim çok aratmaz inş onada sizede :dua:

Hayırlı olsun canım gebeliğin yükselir inşallah geç döllenmiştir. Sen tadını çıkar hamileliğinin mutluluğunu yaşa doyasıya :anneadayı:
Canım geç döllenme olmuş olabilir ama yine de bir anda çok sevinip sonra üzülmemen için temkinli yaklaş cumayı bekle diyorum inşallah yeteri kadar artış olur da keseyi görüp kalbini duyarsın

Canım geç döllenme olmuş olabilir ama yine de bir anda çok sevinip sonra üzülmemen için temkinli yaklaş cumayı bekle diyorum inşallah yeteri kadar artış olur da keseyi görüp kalbini duyarsın
Kese için beta hcg nin 1500 lerde, kalbini duymak için de 5000 lerde olması gerekiyor hayırlısı olsun inşallah

X