Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende de müthiş kasık agrısı, kasıklarımda çekilme var ovulasyon zamanından beri.. Ovulasyon testi yapıp ona göre denedik. Bir de gaz var cok bagırsaklarımda.. Ama adım atarken kasıklarım geriliyor özellikle sol taraf... Bi hafta var bat a bakalım ne olacak:)

Kızlar bende ovülasyon testi aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum .yardım ederseniz sevinirim..:KK43:

Benim de yumurtlamadan sonra goguslerim biraz şiş gibi farkedebiliyorum yani. Ve ara ara göğüs uclarim agriyor.Benim normalde adete bi kaç gün varken şişer ve acirdi. Bu sefer biraz farklı oldu. Kasık ağrım ara ara oluyor ama karnim sert. Özellikle gece karnimin ustune yatamiyorum. Ve o günden beri beyaz krem gibi akintim devam ediyor. 8 gün kaldı adete daha var. Ama insaallah adet olmammm insaallah hamileliktir..

yumurtlama tarihinden itibaren göğüs ağrım başladı ve bat yarın ama halen göğüslerimde ağrı var... sizce ?
Cnm benimde yumurtlama gününden beri göğüs ağrım başladı hafif yanlarına bastırınca aciyo aradada kaşık agrim var

Little Flowers Little Flowers :Bat 20 ekim
@Yukakita :Bat 12 ekim
M mf.aysegul :2 ekim
@Selay ay: Bat 5 ekim
@Arel13 :bat 21 ekim
@sozkan56 :BAT 5 EKİM
@patisserieyumyum :Bat 16 ekim
@gcm19944 :bat kasim 1
@kbrnr1993 :bat 16.eylül
@gulsahali88 :bat 15 ekim
@fairywas :BAT 20 Ekim
@efulim_61 :bat 14 ekim
@Elmira2017 :15 Ekim
@_citygirl_ :bat 15 ekim
@Dmmmttt :BAT 31 Ekim
@Svghzr :15 ekim
@Zeyzeyerva25 :19 Ekim bat
@Smartanne :bat 22 ekim
@emi01 :bat 24 ekim
@kbrnr1993 : bat ekim 16
@juliet55 :Bat 23 ekim
@fatos_sam :bat 14 ekim
@arkeolog0635 :12 ekim
@acem55 :21 ekim
@aallmmiirraa :Bat 9 ekim
@Nehirr6 :11ekim
Bat : 8 ekim

Kızlar gönderim.sırasına göre bu şekilde yazdım ekletmek isteyen varsa daha bu msjı cevaplasın en son tarihsel sıralama yapıcam :)
Bat : 8 ekim

Kızlar affedersiniz ağzıma acı su gibi bişey geliyor. Bulantı duyma hissi var içimde sabahta yazmıştım kokudan tiksintilerim arttı içim kötü bi tuhaf. Ya çalışıyorum bi kan ver git gel derken 1 saatim gitcek bide 30-35 lira alcaklar bide umutlanması cabası. Negatif cıkarsa diye cesaret edemiyorum cok kararsızım sizce olma ihtimali var mı, belirtiler ok ama günüme çok var :KK43: 7 gun bu gunude atlatayım cok kötü olmazsam ama kusma noktasına geldim yemek kokusu duydukca cok kötüyüm :/ beynim havada gibi boş boş bakıyorum

Canım bata kaç gün var
Kızlar affedersiniz ağzıma acı su gibi bişey geliyor. Bulantı duyma hissi var içimde sabahta yazmıştım kokudan tiksintilerim arttı içim kötü bi tuhaf. Ya çalışıyorum bi kan ver git gel derken 1 saatim gitcek bide 30-35 lira alcaklar bide umutlanması cabası. Negatif cıkarsa diye cesaret edemiyorum cok kararsızım sizce olma ihtimali var mı, belirtiler ok ama günüme çok var :KK43: 7 gun bu gunude atlatayım cok kötü olmazsam ama kusma noktasına geldim yemek kokusu duydukca cok kötüyüm :/ beynim havada gibi boş boş bakıyorum

Merhaba bu nedir bende hamis kalmak.istiyorum ikinci bebeğime
:anneadayı::KK200:Yeni Ekim Ayı Listemiz:KK200:
@Zeyzeyerva25 :19 Ekim bat
@Smartanne :bat 22 ekim
@emi01 :bat 24 ekim
@kbrnr1993 : bat ekim 16
@juliet55 :Bat 23 ekim
@fatos_sam :bat 14 ekim
@arkeolog0635 :12 ekim
@acem55 :21 ekim
@aallmmiirraa :Bat 9 ekim
@Nehirr6 :11ekim

Kızlar bende ovülasyon testi aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum .yardım ederseniz sevinirim..:KK43:
Canım her gün aynı saatte kullan, akşamları üzerine 6-7 sn boyunca idrarını yap, beklet. 10 dk bekledikten sonra üzerinde tek koyu çizgi veya biri koyu diğeri silik çizgi çıkarsa daha yumurtlamana var demek oluyor. Eğer çizgilerin ikisi de aynı Koyulukta çıkarsa 24-36 saat içinde yumurtlama olacak o günleri iyi değerlendir demek oluyor :)

Merhaba ikinci çocugu mu istiyorsunuz bende ikinci istiyorum adetim çok.az kaldı olucam gibi zaten moralim.cok.bozuk

Kızlar bu yazının üstüne dönebilirmisiniz bilgilerinizle beraber ekim ayına kadar listeyi oluşturalım madem :)

İliniz, yaşınız, kacıncı deneme, isteyen bat tarihi. Hem sohbet konusu olur ortak kaderi yaşayanlar için
Yaş 26,7. Deneme, bat ne bu arada

Üye
Ablamin adetine 7 gun var. Elimizde gebekik testi olmadigindan ovulasyon testi yaptik. Böyle çıktı gebelik olabilir mi

Eklentiler

• IMG_20171004_130507.jpg
    IMG_20171004_130507.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 62
merhaba :) bende şaunda adetim bugün biticek 14. gün yumurtlama dönemi oluyomuş artık bizde anne baba olmak istiyoruz 5 aylık evliyimm hayırlısı inşallah :)

X