Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun benimde aynı şeyler kafama takılıp duruyor bende tekrardan gebe kalırsam doktor istemese bile ben dikiş istiycem aynı şeyleri tekrar yaşayamam ben aralıksız 12 saat sancı çektim 24 saate de ancak çıktım doğumhaneden bidaha aynı şeyleri yaşayamam

Rahim ağzı genişliği tekrarlayabiliyirmus serklaj yaptırın erken dönemde

Su velet icin nelerle ugrasiyoruz :) bir gelsinde hergun mincikliyip opucem insallah :) denemeler devam ediyor:)
Dün tam bir hayal kırıklığı oldu benim için hergun bana yanaşmaya çalışan eşim, adet gunlerin neden bu kadar kısa sürede başa sarıyor diyen eşim, dün gece resmen benden kaçtı gelmedi yataga maç izledi sonra tv ye daldı sanırım bende cocugu uyutcam diye içeri gitmiştim uyuya kalmışım eşim yataga geldiğinde 1,30du. Bu seferde ben sinir oldum başlarım yumurtasına spermine dedim döndüm kıçımı uyudum. Eşimin haberi yok bu yumurtlama gunlerinden ben emri vaki yapmaya calısıyorum o ikinci için biraz erken dio erteliyo o yuzden söylemiyorum. Yani bu ayki şansım yumurtlama öncesi bir iki çalışmaya kaldı. Ama bi daha ay elimden gelen herşeyi yapcam hatta keçiboynuzu ozu aldım eşimede içircem spermleri artırıyormuş. Şimdi geriye beklemek kaldı bi daha ay Allah buyuktur diyorum ama bişey kısmet olmayacaksa olmuyor

Ovulasyon testi yap canim belki de zaten yumurtlama olmamıştır henüz bosuna stres yapma

Cnm nasipte yoksa işte olmuyo benim de esimle aram 6 gündür pek iyi değildi hatta klomen ve neofortil içiyordu onlari bile içmemis beyfendi ben konuşmaya çalışıyorum inan çocuk için dün yapalm dedim yok dedi bugün bakalm ne olcak Rabbim bugün mübarek gün ne olur hepimize hayırlı evlatlar nasip et...

Kızlar normalde adetim bu gün olmadım hala evde gebelik testi yoktu lh testi yaptım sonuç olarak bu

Eklentiler

• sketch-1506769539826.png
    37,5 KB · Görüntüleme: 71
Ben
Kızlar normalde adetim bu gün olmadım hala evde gebelik testi yoktu lh testi yaptım sonuç olarak bu

Bu forumda okudum adet döneminde ovülasyon testi böyle pozitif çıkıyorsa gebe olma şansınız yüksekmiş. Bundan bi kaç gün sonrada normal gebelik testi pozitif çıkıyormuş. Öyle diyorlar ben denemedim bilmiyorum

Ovulasyon testi yap canim belki de zaten yumurtlama olmamıştır henüz bosuna stres yapma
Valla sinirimden koy verdim sabah gıcıklığıma test mest yapmıyorum dedim direk işe geldim. Gerçekten bazen insan yeter be diyor adet ol bitmesini bekle yumurtlama gununu bekle ilişki şeysi bekle o biter test gununu bekle sonra negatif çıksın başa dön... Ah şu kadınlar... Ne çektik bee...

Aynen cnm sırf bazen diyorm ki Allahim bana bi evlat ver şu adama yalvirmiyayim önemli günlerde bisy olmaz yumurtlama geçsin o zman isterler işte ah ah...

Aynen canım kısmet olmıcak ya hep araya terslikle giriyor geçen gun araba bozuldu ona sinirinden gitti içerde oturdu bişey yapmadık dün gecede maça daldı oydu buydu keyif yaptı içerde. Ama tabi benim eşimin haberi yok bu günleri takip edip hamile kalmaya çalıştığımdan. Ama bi daha ki ay son kez denicem bakalım kısmetimde varsa olur Allah buyuktur dediğin gibi mübarek gunler Allah yardımcımız olsun...

Cnm benim esimin haberi varda ne oluyo yapmio inan bu ay klomen kullandm dr a gitcektim perşembe günü gitmiyceksin dedi gidemedim bnde klomen i 4 gün kullandm son 1 gün ıcmedim ona sinirlendim.Ne diyim bacim Allah yardımcımiz olsun şu mübarek günlerde muradimızı versin inşallah en kisa zamanda

Oyle canim nasipte yoksa olmuyor malesef biz nekadar istesekte olmuyor

Blaccat95 bence sen hamilesin ve ben şu an heycanlandim:))))hemen bi gebelik testi alıp niye denemiyosun.birde belirtilerin var mı ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…