Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eylül de uğursuz geldi adet oldum bugün yeni bat 23 ekim inşallah gelmez kafayı yicem artık bıktım

Başınız sağolsun Allah onun acısını hafifletecek bebişler verip kucağınızı doldursun inşallah
Allah razı olsun onun acısı hiç bitmeyecek ama insan annelige doyamiyor hele oğlumun hiç birşey ini bilemedim sadece ölüsünü kucağıma alabildim içim paramparça kızım yanımda kızıma kardeş oğlumun acısı çok büyük oğlumun güzelliğinde evlatlar nasip eder Rabbim inşallah uzun ömürlü sağlıklı hayirli

Selam arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim 3bucuk yaşında bir kızım var ve Mart ayında da bı oğlum oldu ama oğlumu kaybettim 6 gün yasayabildi çok zor evlat acısı hasreti Rabbim kimseye yasatmasin ve ben tekrar bı evlat istiyorum kızım kardeşini çok bekliyordu ama göremedi benim durumum da kötü oğluma çok yanıyorum sürekli aklımda ama tekrar anne olmak istiyorum. Oğluma kurduğum hayallerini kardeşleriyle yaşamak istiyorum nasip olursa.
Başın saolsun canım en acısı evlat acısı diyorlar Rabbim mutlaka mukafatını vercektir tevekkül edip sabretmek edebilene ne mutlu...

Başın saolsun canım en acısı evlat acısı diyorlar Rabbim mutlaka mukafatını vercektir tevekkül edip sabretmek edebilene ne mutlu...
Sağol canım tevekkül den başka yapacak biseyimiz yok ki Rabbim böyle uygun görmüş çok zor ama bu imtihanı inşallah başarılı geçerim başka acı göstermesin inşallah

Selam arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim 3bucuk yaşında bir kızım var ve Mart ayında da bı oğlum oldu ama oğlumu kaybettim 6 gün yasayabildi çok zor evlat acısı hasreti Rabbim kimseye yasatmasin ve ben tekrar bı evlat istiyorum kızım kardeşini çok bekliyordu ama göremedi benim durumum da kötü oğluma çok yanıyorum sürekli aklımda ama tekrar anne olmak istiyorum. Oğluma kurduğum hayallerini kardeşleriyle yaşamak istiyorum nasip olursa.
Başınız sağolsun Allah sabır versin .Rabbim hiçbir anne babaya evlat acısı yaşatmasın .

Basiniz sagolsun canim Allah sabir versin insallah tez zamanda hayallerine kavusursun ..

IMG_2382.PNG
IMG_2383.PNG
Link atma şansınız var mı bu ay bende almayı düşünüyorum her yolu deniycem :)
Link değilde resmini atıyorum canım belki lins yasaktır diye.

X