Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Oyle canim nasipte yoksa olmuyor malesef biz nekadar istesekte olmuyor

Allah buyuk insallah bizlerede yeniden anne olmayi nasip eder

Bi dahaki ay bak ona ne oyunlar oynicam şeytan gibi kuyruk sallıcam bi hamile kalayım sonra hadi canım sen içerde yatıyorsun al yastığını maçını izle dicem

ya kizlar ben ayin 3unde doktora gtcem tarlusal ictim adetli olucam insallah 3uncu gunune denk gelir ikinci cocugumu istiyorum dicem dogru yapiorum dimi yoksa adet bitimindemi gitmeliyim

Bi dahaki ay bak ona ne oyunlar oynicam şeytan gibi kuyruk sallıcam bi hamile kalayım sonra hadi canım sen içerde yatıyorsun al yastığını maçını izle dicem
Cnm valla bnde diyorm hamile kalayim senle isim olmaz artk diye esime o da dıyoki bnde seni artık çok sevmem bebeğimizi severim diyo beni tehdit ediyor o şekilde

Tamam cnm tabiki sizleride dualarinda unutmam sizlerde bana ederseniz cok sevinirim.saglikli gebeliklerimiz olsun insallah.

Allahım sana hayırlı bi gebelik nasip etsin inşallah göz açıp kapayıncaya kadar kucağına al inşallah :) hamilenin de duası tutar ona göre bizleri ve tüm evlat sahibi olmak isteyenleri unutma :)

Doktora gitmenizi tavsiye ederim bende gitmeden denemelere başlamıştım sonra ablamın baskısıyla gittim doktor iyiki hamile kalmamışsın kalsAn ya düşük olurdu yA senn ya da bebekte problem olurdu dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…