Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora gideceksen adetin üçüncü günü gitmen gerekiyor canım o şekilde takibe başlıyor doktorlar

Doktora gideceksen adetin üçüncü günü gitmen gerekiyor canım o şekilde takibe başlıyor doktorlar
Canım aradım doktorumu adetin bitince gel dedi. Bide kızdı senin ne işin var devlet hastanesinde dedi. Çok iyi doktorum sağolsun her zaman her konuda yardımcı oluyor. Hatta arkadaşım vardı bi tane olmuyodu çocuğu tüp bebek bile denedi olmadı. Benim doktora yönlendirdim. 1 sene olmadan oldu çocukları hemde ikiz bi kız bi erkek. Dur bakalım pazartesi gidicem. Tedaviye başlarsa deteyları yazarım burdan size belki işinize yarar bişey olur

Kızlar merhaba beklenen adetim hesaplayıcılara göre 12sinde. Yani 5gün kaldı. Sabah ilk idrarla gebelik testi yaptım.çok silik ikinci çizgi çıktı. Yoksa benmi hayal görüyorum bilemedim. Kan testi için erken mi acaba? Şuan şaşkınım dün sabahta yapmıştım bişey çıkmamıştı.testin kapağını bile çıkardım daha yakından görmek için:)) Laboquick marka test kullanıyorum buarada.

Eklentiler

• AFA60B2C-6750-4054-B38C-0648353B2867.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 191
Evt silik çıkmış

Var gibi yok gibi. Ama inşallah vardır :) ben de test yaptım 2 gün önce negatif çıktı. Ama göğüslerimde büyüme ve hassasiyet var. Bir de bir kaç kez sabah hafif bulantım oldu. Bir önceki adetimde de göğüslerim böyle oldu ama ertesi gün adet oldum. Hala adetim gelmedi. Soğan kuru yapıyorum ayrıca. Bilemedim sende hiç belirti var mı ?

Göğüslerimde hafif sızlama var başka bi belirti yok canım. İnşallah hamişizdir

Doktorunu aramakla iyi yapmışsın canım. İlk defa gitceğini düşünerek üçüncü günü dedim. Çünkü neden bebek olduğunu araştırmaları için 2 yada 3.gün ultrasonla bakıyorlar ve hormonlar testleri için kan alıyorlar. Tabi doktorun bildiği kdr bilemeyiz biz :)

Bu 2.ayımız canım. Geçen ay kırmızıları gördüm. Bakalım kısmet. Yarın sabah tekrar test yapcam. Siz ne zamandan beri deniyorsunuz
Ben daha 5 aylık evliyim. Pico hastası olduğum için hiç korunmadım. Soğan kürü ile ya da ilaçlarla adet oluyorum. 4-5 gün önce çok fazla alıntım oldu. Sanırım ovülasyon dönemimdi. O dönemi değerlendirdim. Bu günlerde de göğüslerimde hassaslaşma var sadece. Ama hamile olsam bu kadar erken belirti olmazdı herhalde test de yaptım negatif çıktı. Kanda da belli olmaz herhalde varsa. Hep bir ümit içerisindeyim

Canım seni umutlandırmak istemem ama ilk gebeliğimde şüpheli ilişkiden 2 3 gün sonra göğüslerimde aşırı hassasiyet başlamıştı.hiç bir zaman öyle bişey yaşamadığım için hissetmiştim hamile olduğumu.öyle bi hassasiyetti ki dokunamıyordum.Belirtilere çok takılma ama erkenden hissedilmez diyede bişey yok bence. Daha çok yeniymiş canım evliliğin. Kafan rahat olsun en azından.

Inşallah canım. Pico dan dolayı çocuğum olmaz diye korkuyorum o yüzden takıntılıyım biraz. Yoksa takmazdım yaşım da küçük sayılır. Allah menopozda olana bile nasip ediyor cevremde var öyle olan. Inşallah bizlere de nasip eder tez zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar

peki ne zaman öğrenmiştin hamile olduğunu. Ben de ona göre test yaptırayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…