Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dün kasıklarım şiddetli ağırdı bugünde ara ara var şeffaf akntı var bide sanki göğüslerimi biri tutup çekiyo öyle ağrı oluyo ara sıra başka bişey yok sende varmı
bendede bel ağrısı kasıklarımda hafif batmalar segirmeler var hafif mide bulantıları iste bekliyorumm

Soğan kürü nasıl yapılıyo ve neye iyi geliyo. Banada söylermisiniz bende yapayım
kuzum saraçoğlunun kürü internetten bakarsan detaylı görürsün ben tamamen içimin temizlenmesi icin adetin başlangıcindan 7.ci günde basladım sabah akşam soğanı 5 dk kaynatıp suyunu ılık sıcağa yakınken içtim sen detaylı bak YouTube da da var kuzum

Dün yazmıştım bu da bugünden kızlar bata 4 var

Eklentiler

• 20171205_175323.jpg
    20171205_175323.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 144
kuzum saraçoğlunun kürü internetten bakarsan detaylı görürsün ben tamamen içimin temizlenmesi icin adetin başlangıcindan 7.ci günde basladım sabah akşam soğanı 5 dk kaynatıp suyunu ılık sıcağa yakınken içtim sen detaylı bak YouTube da da var kuzum
Tamam canım çok sağol bakalım bu ayda bişi çıkmazsa denerim bende. Gerçi pek içebileceğimi sanmıyom sabah akşam. soğanla pek aram yok ama denerim yinede

Valla var gibi duruyo canım. Ama bu testler yanıltıcı olabiliyor. Sen en iyisi kan ver orda kesin bilgi alırsın. Bizede güzel haberler ver inşallah. Benimde bata 3 gün kaldı cuma günü gelmesi lazım. Ama pek ümitli değilim bende kasıklarımda ağrı var gelcek gibi. Allahtan ümit kesmiyoz bekliyoz yinede bakalım Rabbim ol derse olacak inşallah.

Bende kızıma hamile kaldığımda haberim yoktu planlı yapmadık. Haberimde yoktu. Adetime 1 hafta kala rüyamda doğum yaptığımı gördüm. Sabah eşime dedim git test al. Aldı hemen yaptım. Aynı bu şekil ikinci çizgi belli belirsiz çıktı. Eşim dedi yok çizgi falan. Bende dedim hamileyim kesin hissediyom. Doktoru aradık adeti 1 hafta geçsin gelin dedi. Adet olmadım 1 hafta geçti gittik. Kan testi bile yapmadı ultrasyonda gözüktü 5 haftalık dedi. Eşim şok olmuştu benden fazla sevindi. İnşallah seninkide öle olur hamile çıkarsın canım

Amin hayırlısı olsun ins işin enteresan yanı ben de test yapmadan önce 2 gece pes peşe hamile olduğumu gördüm rüyamda çok ilginç benimki plansız değil 2 3 aydır falan düşünüyoruz ama önceki kimyasal oldu malesef şimdi sevinemiyorum doğal olarak acaba yine mi diye düşünerek benim de çok agrım var hasta olacak gibi buna aldanma bu oluyor yani gebelik belirtisi zaten hasta olacakmış gibi bir ağrı ins beta hcg güzel bi şekilde artar yarın ilk kanı vericem sonra nasipse cuma günü bakalım hayırlısı olsun ins zor ya önce hamile kalmak derg sonra aman kimyasal dış gebelik vs olmasın sonra aman kalp atışı olsun sonra acaba kalbi atıyor mu hep şüphe hep bi korku boyle böyle hic bişeyin tadını alamıyorsun yine de sağlık olsun Allah beterinden korusu tabiki çok şükür ki bir yavrum var Allahım önce hiç olmayanlara da nasip etsin ins
Valla var gibi duruyo canım. Ama bu testler yanıltıcı olabiliyor. Sen en iyisi kan ver orda kesin bilgi alırsın. Bizede güzel haberler ver inşallah. Benimde bata 3 gün kaldı cuma günü gelmesi lazım. Ama pek ümitli değilim bende kasıklarımda ağrı var gelcek gibi. Allahtan ümit kesmiyoz bekliyoz yinede bakalım Rabbim ol derse olacak inşallah.

Bende kızıma hamile kaldığımda haberim yoktu planlı yapmadık. Haberimde yoktu. Adetime 1 hafta kala rüyamda doğum yaptığımı gördüm. Sabah eşime dedim git test al. Aldı hemen yaptım. Aynı bu şekil ikinci çizgi belli belirsiz çıktı. Eşim dedi yok çizgi falan. Bende dedim hamileyim kesin hissediyom. Doktoru aradık adeti 1 hafta geçsin gelin dedi. Adet olmadım 1 hafta geçti gittik. Kan testi bile yapmadı ultrasyonda gözüktü 5 haftalık dedi. Eşim şok olmuştu benden fazla sevindi. İnşallah seninkide öle olur hamile çıkarsın canım

Dün yazmıştım bu da bugünden kızlar bata 4 var
Canım sanırım gebelik var. Bebek yeni olduğu için silinik çıkmış çizgi. Kan ver sen garanti olur. Ümitlendirmek de istemem. Hayırlı olsun diyelim şimdiden :) Ne kadar süredir deniyordun ?

Canım sanırım gebelik var. Bebek yeni olduğu için silinik çıkmış çizgi. Kan ver sen garanti olur. Ümitlendirmek de istemem. Hayırlı olsun diyelim şimdiden :) Ne kadar süredir deniyordun ?

Ilk gebeligimde de boyle silik cikmisti daha bata 4 gun var normal bu bunun icin suphem yok da sadece kimyasal falan olmasin tek dusuncem o. 2 3 aydır deniyorum ilki kimyasal oldu sonra bat uzadı gün ayarlayamadım yumurtlama vs o ay olmadı şimdide böyle bakalım hayırlısı

Bende 8-9aydır deniyorum bir düşüğüm oldu bu süreçte düşükten sonra 4.ayım bakalım ne zamn gelecek bebeğim

X