Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A
Ilk gebeligimde de boyle silik cikmisti daha bata 4 gun var normal bu bunun icin suphem yok da sadece kimyasal falan olmasin tek dusuncem o. 2 3 aydır deniyorum ilki kimyasal oldu sonra bat uzadı gün ayarlayamadım yumurtlama vs o ay olmadı şimdide böyle bakalım hayırlısı
Anladım canım. Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah

Anladım canım bende bu ay ovülasyon testi alıcam 5 tane onunla deniycem olmazsa özel doktoruma gidicem bakalım nasıl bi tedavi uygulayacak
Biz bir senedir istiyoruz canım. Daha öncesinde doktora gtmiştim genel testleri yaptırmak için. Çok yeniydi o zmn. Bir yıla kdr normal dendi. 1 yıl olunca doktora gttim. Klomen ve çatlatma iğnesi deneyelim ilk olarak dedi. Doktora gtmeden önce ovülasyon testi denedim bir kaç ay doktorda önermişti hatta. Çift çizgi olan günleri ve sonrasını değerlendirdik ama olmadı

Kızlar göğüs hassaslaşması hamilelik varsa ne zaman başlar. Bende dünden beri hassaslaşma var. Dün test aldım çıkmadı. Olsa çıkar mıydı yoksa erken mı?

Biz bir senedir istiyoruz canım. Daha öncesinde doktora gtmiştim genel testleri yaptırmak için. Çok yeniydi o zmn. Bir yıla kdr normal dendi. 1 yıl olunca doktora gttim. Klomen ve çatlatma iğnesi deneyelim ilk olarak dedi. Doktora gtmeden önce ovülasyon testi denedim bir kaç ay doktorda önermişti hatta. Çift çizgi olan günleri ve sonrasını değerlendirdik ama olmadı
Anladım canım. Bende bat bitince direk gideyim o zaman. Zaten ben yumurtlama haftamda öncesinde ve sonrasında sürekli ilişkiye girdim. Ovülasyona gerek yok o zaman. Direk gidip tedaviye başlayım. Yaşım daha fazla geçmeden olacaksa olsun biran önce

X