Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar sizce bişey var mı gözlerim ağrıdı bakmaktan :) bata5 var
Mrb canım valla benim 6 gün gecti bugün bende bugün az önce kan verdim :) idrarde cıkmadı
Canım ne çıktı kanda. Hamilesindir inşallah. Bende folik asit aldım 1 aydır kullanıyorum. Folbiol markası içinde 50 tane var 10 tl. Doktora yazdırmadım eczaneden aldım. Günde bi tane içiliyo. Bakalım faydası olacakmı. Mutlaka haber ver bize kan sonucunu. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

AY DOKTORUNA ÇOK SİNİR OLDUM. bende hastanede çalışıyorum 1 haftalık olsa bile çıkıyor kanda seni başından savmış canım. ben de geçen ay kimyasal gebelik yaşadım adet olacağım gün verdim kanı ve çıktı. Uğraşmak istemeyince bahane mi yok...

Benim özel doktorum değil zaten devlet hastanesinde. Kasık ağrısından dolayı gittim daha öncede aynı şikayetlerim olmuştu dış gebelik çıkmıştı. Aynı şey olur diye korktum gittim. Ama bata 4 gün var die yapmadı kan testi çıkmaz dedi. Ultrasyonla baktı sonra yumurtalıklarda kist var dedi. Çok sinir bozucu durum resmen başından savıyolar. Bu ayda olmazsa özel doktoruma gidicem baştan aşağı adam gibi muayene olucam. Bakalım 8 i bat benim 3 gün kaldı hayırlısıyla güzel haberler alıp sizede veririm inşallah

inşallah, bende devlet hastanesindeyim kimyasal gebelikten şüphelendiğim zaman gittim doktor beni de başından savdı düşücekse düşer bişey olmaz tekrar olur diye iyice saçmaladılar artık özel doktor her zaman daha iyidir bence.

0.100 çıktı 12 gün sonra tekrar gel dedi doktor

Evet valla benim özel doktorumda çok iyi. 4 sene önce sprel vardı bende rahime batmış hastanede yattım 1 hafta çıkaramadılar öldürceklerdi beni. Direk hastaneden çıkış yaptım kendi doktoruma gittim 5 saniyede çekip çıkardı adam daha devlet hastanesine gitmeyi düşünmüyom

7 gün gecti doktor en az 10 gün 15 gün gecmeli dedi adet söktürücü istedim vermedi
Adetin çok gecikmiş ama çokan sonuç çok düşük. Hamile olsan çıkardı bu zamana kadar heralde. Ama bilmiyorum belki adete çok yakın bi zamanda kalmışsındır ondan çıkmıyodur. Yada başka bi sıkıntı var ondan gelmiyo. Hayırlısı olsun canım valla ne diyeyim takma kafana. Çok düşününcede psikolojik olarak etkilenip adet olmayanlar sahte gebelik yaşayanlar var. Rabbim hayırlısıyla isteyen herkese içinde bizede hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Amin hayırlısı :) stresten de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…