Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buay sumuksu akıntım olmadı daha 20.gundeyım ıkı gundur hafıf yapıskan sulu akıntım var buay lh testını 18.gunden basladım yapmaya elımde test yoktu
Ben akıntıyla anlaşıldığını bilmiyordum. Zaten benim akıntım çok dengesiz adet biter bitmez çok oluyo sonra azalıyo bi dahaki adete yakın çoğalıyo. Ben bu ayda kalmazsam ovülasyon testi alıcam onunla takip edicem bakalım hayırlısı

Ben akıntıyla anlaşıldığını bilmiyordum. Zaten benim akıntım çok dengesiz adet biter bitmez çok oluyo sonra azalıyo bi dahaki adete yakın çoğalıyo. Ben bu ayda kalmazsam ovülasyon testi alıcam onunla takip edicem bakalım hayırlısı
Kac gunde bır oluyodun ama tabı bellı olmayabılır herkeste uc aydır sumuksu akıntıdan anlıyodum ama yarın 21.gunum daha yokmsadece sulu yapıskan akıntı oldu yarın dr a gıdıcm gecen ay kost vardı umarım gıtmıstır

Ben
Kac gunde bır oluyodun ama tabı bellı olmayabılır herkeste uc aydır sumuksu akıntıdan anlıyodum ama yarın 21.gunum daha yokmsadece sulu yapıskan akıntı oldu yarın dr a gıdıcm gecen ay kost vardı umarım gıtmıstır
Benim 26-27 günde bir oluyor 13.14. Gün yumurtlama günüm oluyor ama ben akıntı takip etmiyorum. Bakalım bata 5 gün kaldı gelirse 5 tane ovülasyon alıcam bi dahaki sefere onunla denicem oda olmazsa özel doktorum var ona gidicem adam gibi muayene olucam gerekeni yaptırcam. Daha fazla beklemek istemiyorum artık. Kızım büyüdü çok yaş farkı olucak aralarında. Allah nasip ederse olucak inşallah olmazsada yapacak bişey yok sonuçta var bi tane kızımız tatdık evlat sevgisini. Allah hiç olmayanlara tez vakitte nasip etsin inşallah

Ben
Benim 26-27 günde bir oluyor 13.14. Gün yumurtlama günüm oluyor ama ben akıntı takip etmiyorum. Bakalım bata 5 gün kaldı gelirse 5 tane ovülasyon alıcam bi dahaki sefere onunla denicem oda olmazsa özel doktorum var ona gidicem adam gibi muayene olucam gerekeni yaptırcam. Daha fazla beklemek istemiyorum artık. Kızım büyüdü çok yaş farkı olucak aralarında. Allah nasip ederse olucak inşallah olmazsada yapacak bişey yok sonuçta var bi tane kızımız tatdık evlat sevgisini. Allah hiç olmayanlara tez vakitte nasip etsin inşallah
Olır aşlahın oznıyle bak ne guzeş bır kızın bar bata 8 kaldı ıns bızede dua et 10.gunden bero devam edıyoruz zateen teslerle hareket etmıyorum

Kac gunde bır oluyodun ama tabı bellı olmayabılır herkeste uc aydır sumuksu akıntıdan anlıyodum ama yarın 21.gunum daha yokmsadece sulu yapıskan akıntı oldu yarın dr a gıdıcm gecen ay kost vardı umarım gıtmıstır[/Q
Bende de 2 gündür arttı akıntı. Kasıklarimda hafif sızı var. Âdetlerim düzensiz. Inşallah ovulasyon dönemimdir ve hamile kalırım. Ne zor şeymış ya. Önceden hiç umrumda olmazdı ader düzensizliği. Ama şimdi konu evlat olunca araştirmadığım şey kalmadı. Her durumda bir umut arar oldum. Allah'tan yaşımdan dolayı avantajım var

Kızlar birsey soracağım hamile kalmak için yumurtlama dönemi oluyor ya 15 i yumurtlama oluyor Benim kaldım galiba ama sunu anlamıyorum gebelik hesaplarken neden en son ki adet tarihi alınıyor hala cözemedim mesela 15 sinden sonra kalınıyor zaten benim 5 gün gecti şimdi çocuk mesela 4 hafta 4 günlük mü hayır olamaz cünkğ yumurtlama 15 indeydi yoksa daha 17 günlük mü olmuş oluyorum bunu bilen var açıklar Mısınız kafam karıştı :KK43:

Kızlar birsey soracağım hamile kalmak için yumurtlama dönemi oluyor ya 15 i yumurtlama oluyor Benim kaldım galiba ama sunu anlamıyorum gebelik hesaplarken neden en son ki adet tarihi alınıyor hala cözemedim mesela 15 sinden sonra kalınıyor zaten benim 5 gün gecti şimdi çocuk mesela 4 hafta 4 günlük mü hayır olamaz cünkğ yumurtlama 15 indeydi yoksa daha 17 günlük mü olmuş oluyorum bunu bilen var açıklar Mısınız kafam karıştı :KK43:
İdrarda ve kanda
Kanda ve idrarda adet tarihi birkaç gün geçince gebelik olup olmadığı belli oluyor

Tamam canım teşekkür ederim. Yarın başlayacam ben de inşallah :) günde 1 kez mı kullanıyorsun
Evet sabhnkahvsltıdan sora cnm eczacı arkadasım tavsıye ettı oda bundan kullanıyodu sen hamılemsn

Eklentiler

• 88A77391-AC08-4F9E-A9E4-E813B81BE558.jpeg
    88A77391-AC08-4F9E-A9E4-E813B81BE558.jpeg
    28,9 KB · Görüntüleme: 132
Ade
Yok cnm denemedım kost ılk defa oldu belkı adetle gıtmıstır
Adet kisti ise korkma o gebeliğe engel değil. Bendede varmış yumurtalıklarda doktor her kadında olan bişey tehlikesi yok gebeliğede engel değil dedi. Zaten adet olunca kayboluyo bi sonraki adete kadar tekrar oluşuyo tekrar kanamayla patlıyo kayboluyo.

X