Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tatlım senin daha 14 gün varsa regle şuanda bile ovulasyon döneminde olman lazım,sen nasıl hamile olduğuna inanıyorsun anlamdım.zaren daha 10 gun olmus korumayı bırakmalı,sence 10 günde hamile kalıp bu kadar belirti olması mümkünmu sence.ne olur kendini bu kadar kaptırma hamile kalacak olsan bile bu tarihten sonra olacak bence.ve daha 10 günlükken belirti olmaz kendini kandırma ne olur sonra daha çok üzülüyorsun.ama inşllah dediğin gibidir hakkında hayırlısı

Canım mümkün değil, zaten yeni korunmayı bırakmışsın, adete hemen hemen 14 gün kala yumurtlama zamanıdır sen yeni yumurtluyosun bugünlerde gün aşırı ilişki olacak ki sperm yumurta ile buluşup döllensin. Anladığım kadarıyla son adet tarihinden itibaren korunmama kararı almışsın, 10 gün dediğin o sanırım. Biraz araştır internetten istersen daha sağlıklı izlenim yaparsın. Hepimiz üzülüyoruz çünkü olumsuz durum olduğunda.

Teşekkür ederim beni düşündüğünüz için ama bu farklı bir his .Ben hamile oldugumu düşünüyorum. ...

Kızlar biraz evvel üye oldum birine cevaplamadan direk yazabilirmiyim bilmiyorum, Aysima hanım kusura bakmayın sizde size cevaplamış oldum sorumu.. ilk belirtileri yaşamaya başlamışsınız sanki hadi inşallah diyelim. :)

Teşekkürler. Birinin inanması güzel bır şey

Kizlar hepinize merhabalar sizinle paylaşmak istediğim konu 1 ay sonra 2 yıl olucak evleneli, ilk 1.5 yıl kendimiz istemedik çocuk önce yasmin kullandım 6 paket ondan sonraki aylarda hiçbirşey kullanmadım ilaç olarak prezervatifle oldu hep. Son 4-5 Aydır çocuk istiyoruz bu ay denememizin 3. Ayı ve adetime 1 gün var çok merak ediyorum ne olucak, bu ay olucak mı. Biraz ümitsizim sanki adet olucam gibi geliyor yarın öyle belirtiler var. Tecrübeli olan arkadaşlar ne dersiniz acaba bu duruma. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim sevgiler.

İns hamilesindir canım belli olmuyor maalesef ki adetin geçer ise test yapmanı bekliyoruz :)

Göğüsler de ciddi hassasiyet oluyor bir kere boş gebelik bir kere kimyasal gebelik gecirdigimj için biliyorum gerçekten sütyen takmak istemezdim

Aynilari brndede var ışte. Canım senin bat ne zanan

Merhaba arkadaşlar ben adetin 3. Gününden itibaren menagon iğnesi vuruldum. Bugün doktor 5 tane yumurta oluşmuş dedi. 2 gun daha menagon vurulacak ve cetrotide vurulacak. 2 gun sonra tekrar gidicem perşembe günü. Ben şimdi bu ilaçlara 700 tl verdim 10 gündür. Bu daha artacak mi dersiniz. Tup bebek tedavisi değil bu arada. Ama anladığım kadarıyla bu ilaçlar tüp bebek tedavisinde kullaniliyormus. Kafam karıştı. Olmazsa bu dahaki ay rahim filmi çekilecek. Ne dersiniz bu şekilde hamile kalan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…