Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
3 gün gecikmeli Kırmızıları gördüm kızlar yeni başladı fena ağrım var şimdiye kadar ki kasık ağrılarım batmalarım neydi karnımdaki şişlik neydi vücudum benimle dalga mı geçiyor anlamadım. Bulantının baş dönmesinin psikolojik olmasını anlarım da ağrı ve şişlik nasıl psikolojik bi durum olur aklım almıyor. Yeni bat 18-21 kasım arası bişey olur herhalde şimdi işin yoksa birde tarihi tuttur

Igne vurunuyormusun cnm eger vurunuyorsan hamilelik hormonu iceriyor bende as eriyorum herseye agliyorum en iyisi sakin sakin adeti beklemek
Ben kendimi hamile sanio herkesi ayaga kaldirdim herkese güzel bayram nesesi yasattim sonra hüsrana ugradim deve kusu gibi kafami topraga gömesim geldi utanctan
Üzülme saglik olsun yeterki cocuklarimiz olur bugünlerimizi hatirlar güleriz kendinize

Kızlar bugün 3. günüm hala adet olmadım sabah ilk idrarla test yaptım negatif ne oluyor anlamadım ki sol kasıkda batmalar devam ediyor. Neden gecikir böyle hamilelik yoksa günü gününe olurdum hep.
İki ay önce benimde 4 gün gecikmişti ilk defa galiba psikolojik olarak geciktirıYoruz

Sağlık olsun bir sonrakine ınslalh üzülme sakin.sanirim biz bu ovulasyon dönemlerini değerlendireceğiz diye fazla mesai yapmaktan üşütüyoruz.biz evlendiğimizden beri 1 haftada hiç 4 ilişki yaşamadik(rekor bizim icin) ilişki sonrasıda ayakları havaya dikiyoruz falan diye üşüyoruz galiba.benimde kasıklarına 3 gündür bıçaklar sallanıyor,bel ağrısı aldı başını gidiyor bide baş ağrısı eklendi üstüne.ama ben bunların hiçbirini gebeliğe yormuyorum daha 1 hafta var bata çünkü,regllimdede aynı şeyler oluyor zaten

Yok canım iğne vurunmuyorum. Artık zaten ne belirti ararım ne başka birşey. Artık hiç düşünmeden adetin gelmesini beklicem kendimr uğraşacak birşeyler bulmam gerek o süreci düşünmeden geçirmem için. Öyle sinirlendim ki Eşim nasıl etkilendiyse üroloğa gidip sperm sayımı isteyeyim için rahatlasın dedi gitti :) benim hormonlara bakıldı, yumurtalara bakıldı alttan muayene oldum hiçbir sorun yok şükürler olsun. Tüpler kapalı olsaydı alttan muayenede görünürdü herhalde değil mi?

Kızlar bugün 3. günüm hala adet olmadım sabah ilk idrarla test yaptım negatif ne oluyor anlamadım ki sol kasıkda batmalar devam ediyor. Neden gecikir böyle hamilelik yoksa günü gününe olurdum hep.
Ben kızıma hamileyken bı ay önce de adet gecikmem vardı negatifti hamile kaldığım ay ilk
Günler yaptığım da çıkmamış di 10 gün gecti yaptım hafif silik çizgiyle hamile olduğumu ogrendim

Aynen canım bizde de 1 haftada okadar ilişki olmuyordu. Haklısın eğer başarabiliyorsan yaşadığın hiçbir belirtiyi hamileliğe yorma, beklentide olmazsan adet olduğunda okadar üzülmezsin ama olmazsan çok büyük sürpriz olur. Bende artık öyle yapıcam

Evet kesin söylerlerdi eger sorununuz yoksa stressten uzak durmaya calis ben kazak örmeye basladim

ÖNCELİKLE HAYIRLISI OLSUN CANIM BIZ BELIRTI YASIYORUZ SUREKLI AMA COGU HAMILE KALANLAR BELIRTISIZ OLUYOR BZIIMKI GENELDE PSİKOLOJIK BU ARADA MEVSIMLER DEGISTI ÜŞÜTÜYORUZDA SUNU CEVAPLIYAYIM TÜPLER ALTTAN MUAYENE ILE ANLASILMAZ ONUN AYRI MUAYENESI VAR DIYE BILIYORUM MESELA BENIM LAPAROSKOPİ OLDUĞUMDA ANLASILDI SOL TÜPÜM KAPALI SAĞ AÇIK VE SAĞDADA KİST VAR DÜŞÜN BENİ AMA ALLAH NE DERSE O OLUR TAKMAYALIM KAFAMIZA

Ayy ne güzel söylüyorsun inşallah ya nasıl eminsin ki test yapmaya korkuyorum eğer varsa geciksin öyle yapayım diyorum
Emin olmak değil de bir his ışte. Yalnız hamile degilsem cok bozulurum.bir de dua yerine geçer diye bence hamileyim diyorum Allah herşeyin hayirlisini versin ama bence ben hamileyim...

Merhaba kizlar adete 1 hafta kaldi ovulasyon testim bugunde kopkoyu varmidir bebis acaba onkere yumirtlama olmaz herhalde

Ay ne güzel yazmışsın pozitif canım çok sağol böyle insanlar lazım işte :) moral olacak. Benim de şu an 4 gün kaldı bat a ama hiçbir belirtim yok hala çook enteresan her ay en az 1 hafta önceden kasık sancılarım göğüs ağrılarım başlardı. Senin göğüslerde ağrı falan varmıydı peki canım?

Hanımlar günaydın. Dün akşam ovulasyonda 2. Çizgi baya koyulastı ama ilk cizgi kadar değil.. bugün daha yapmadm akşama yapıcam yine.. yani burdan hiç olmazsa yumurtladıgımı anlayabilirim değil mi?

Canım yumurtan büyüyor demek ki bu akşam yaptığında T çizgisi C çizgisinden daha koyu çıkacaktır benim öyle olmuştu.. O kopkoyu çizgiden sonra 24-36 saat arası çatlama oluyor diye ben koyuyu gördükten 1 gün sonra ilişki yaşadım aslında sonraki günü de değerlendirseydik daha iyiydi ama biz değerlendiremedik artık hayırlısı :)) sen koyuyu gördükten sonra ilişkiyi sıklaştırın

Canını sıkma kuzum ben de geçen ay aynılarını yaşadım hepsi psikolojikmiş cidden, karnım şişti göğüslerim hiç olmadığı kadar şişmişti falan.. Kesin bişey var diyodum. Ama yokmuş.. Allah hayırlısını nasip etsin ama üzerine gittikçe ters tepiyor ben de bu ay hamile değilsem artık takip etmeyi falan bırakıcam çünkü aynı sizin gibi biz de kontrollerimizi yaptırdık hiç sorun olmadığı halde 4 aydır olmuyor tamamen psikolojik. Hatta o kadar etkiliyor ki erkekler de bu durumdan rahatsız yani benim eşim hoşlanmıyor bu durumdan sürekli şu gün birlikte olmamız lazım diye kasınca insanın canı inadına istemiyor..
Ne kendimi ne onu baskı altına sokmamaya karar verdim akışına bırakıcam iş arıyorum bir yandan bulursam gircem evdeyken de kedilerimle ilgileniyorum temizlik el işi vs kafa yormuyorum çok fazla artık

Allahım şifalar versin canım şükürler olsun yinede halimize. Çok zor mu laparoskopi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…