Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz usutuyoruz valla esime diyorum yahu biz kaloriferli sicacik evde boyle usutuyoruz. Doguda o kadar sogukta kalorifersiz evde millet nasil 10 cocuk yapiyor anlamiyorum. :KK45:

Banada ver nasil bir kurmus o. Asil benim kafama takilan piskolojik infertilite diye birsey varmis hicbir sorun yokken hersey tamam yumurtlama falan filan derken hamile kalamiyormus bazisi. Ve umudu kestigi an sip diye hamile kaliyorlarmis.

Acaba bizde ondan mi var. Ben ilk kizima dugunden hemen sonra 1 haftada hamile kalmistim. Saf gibi duzensiz hap kullanmistim. Birde ustune lekelenme gordum diyorumki olamaz cunku ben adet oldum bu cocuk nerden cikti :KK45::KK45::KK45:
Valla canım bir maydonozlu sütlü bir buhar kürü varmış onu deneyeceğim,bide ebru destan kürünü dene dediler onu deneyeceğim.umut işte belki vesile olur.allah yardımcımız olsun

Estağfurullah canım. Ben de sizi kirdiysam ozurdilerim.sonuç pozitif veya negatif ne olursa hemen yazarım zaten yalnız negatif olursa çok bozulacagim soyliyim :eek:
Hiç bozulma canım benimde bu ay ilk denemem o yüzden çok fazla ümitlenek istemiyorum,test sürüşü gibi düşünüp tecrübe kazanmaya çalışyorum.ama hemşire olduğum içi de meslekî bilgilerimide paylaşmazsam çatlıyorum işte böyle

Kızlar süt gibi kokusuz beyaz akıntı yumurtlama belirdisi olabilir mi 13 gün var reglime. Telefondaki uygulamam gecen haftayi gosteriyordu baya ates cikiyordu vicudumdan zaten degerĺendirdik o günleri ama süt gibi akıntı hala devam etmekte

Kızlar süt gibi kokusuz beyaz akıntı yumurtlama belirdisi olabilir mi 13 gün var reglime. Telefondaki uygulamam gecen haftayi gosteriyordu baya ates cikiyordu vicudumdan zaten degerĺendirdik o günleri ama süt gibi akıntı hala devam etmekte

degerlendir degerlendir zaten arastirmalarima gore yumurtlamadan 14 gun sonra regl oluyormusuz seninde 13 kaldigina gore belki yumurtlama gunundur suan.:anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Hiç bozulma canım benimde bu ay ilk denemem o yüzden çok fazla ümitlenek istemiyorum,test sürüşü gibi düşünüp tecrübe kazanmaya çalışyorum.ama hemşire olduğum içi de meslekî bilgilerimide paylaşmazsam çatlıyorum işte böyle
Çok haklısın bende olsam bende yazardım herhalde.Belkide herzaman olan sancılar i falan bu ay vücudumu dinlediğim için farkettim.Bilemiyorum ama Rabbim isteyen herkese versin ınş. Benim iki tane de dünya tatlısı oğlum var ama inanın ilkinden de fazla heyecanim var...

Ya ben gerçekten çok teşekkür ediyorum bi sorum daha var yumurtlarken göğüs hassasiyetini kesin yaşıyor musun acaba ben bu ay ya yumurtlamadım yada tutturduk çünkü sadece uçlarında batma ve etrafında kaşıntı var ne diyorsun acaba
Canımm herkes de farklı oluyor kimisi hissediyor kimisi de hiç hissetmiyor bişey diyip seni umutlu yada umutsuz etmek istemem. Herkesin belirtisi farklıdır. İnsallah da tutmuştur :KK66:
Ne demek canım :KK66:

Merhaba cnm ben eylülde klomen kullnadim ise yaramadı dier ay doktrda asilama istiycem sen bu yöntemle mi gebe kaldın. Bu arada rahim flminden korkuyorm sanırım sadece asilama deniycem:KK43:
Ben gebe kalmadım canım ikinci aşıla a icin tedaviye başladım bugün itibariyle hayırlısı artık.5
Ya benim doktorum da rahim filmine gerek YoK şimdi dedi aöa ben istiyorum acıkcası obur ay yaparız deri çünkü eski filme baktı tüpler açık dedi

X