💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benim de ara sıra batma oluyo ve sağ bacağım çok ağrıyor uyuşuk gibi sanki sürekli ara sıra da bel ağrısı ve iki gündur baş ağrısı var belki de psikolojiktir bilemiyorum

Bende yakınım size sağ kasıkta arada ani ağrı oluyo ama saniyelik bel ağrısı var ve sivilcelenemelerim mevcut yüzümde birde göğüs uçlarıma dokunamıyorum acıdan

Yaaa g
Gerçekten çok teşekkür ederim o kadar güzel anlatmışsınız ki tek tek O zaman benim gitmeyi düşündüğüm doktorla öncesinde görüşmem lazım takibi burda yapmak için çalışıyorum da izin sıkıntı olacak diğer türlü git gel sürekli

Benim göğüs hassasiyetim yumurtlamadan beri devam ediyor göğüslerim şişti, yürürken sol kasığıma kesik atıyorlar sanki oturunca iki taraflı oluyor bugünde karın ağrım var hafif rahmimde de doluluk hissi var(tuvalete çok çıkıyorum ama az geliyor sıkıştırıyor beni ) iğne batıyormuş gibi oluyor arada başka belirtim kabız gibiyim birde akıntı oluyor ara ara umarım psikolojik değildir

İnşallah değildir kuzum benim

Çoban çökelten çok iyi bir drogtur hiç yapmak aklıma gelmedi ya bu ay hamile olucağım için gerek kalmıcak(evrene pozitif enerji )

Benmde amh düşük daha bir gebelik yok diğer değerler normal doktorlar tüp bebek dediler kafamzin bir köşesinde var ama ne zman başlarız baslarmiyiz başlamazmiyiz onada karar veremedk öyle bekliyoruz
Ben daha önce aşılama denedim 2 kere olmadı sonra tüp bebek yapalım dedik ilaçlarımı falan herşeyimi aldım regl olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim ama malesef 5.ayda suyu bittiği için devam etmedi hamileliğim. Şimdi üzerinden 3 ay geçti öncesinde 2,5 sene uğraşmıştım tedaviler takipler falan şimdi tekrar baştan sarmaya gücüm yok açıkçası biliyorum tüp bebek de garanti değil ama en azından ihtimali daha yüksek gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…