💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Topik kapanmadı hala açık Eylül sonuna kadar ama kızlar yeni topik açmak istediler.

Ben etiketlemiştim seni aslında daha önce de sormuştun kuzum. Çok şükür kalp atışına kadar duyduk. Her şey yolunda 🥰🧿🙏
Cnm kaçırmışım demekki
Topiği bulamadım 🤭merak edıyorum szı
İnşallh bebişini sağlıkla kucagına alırsın cnm🙏

Sipser Sipser esen-ruzqar esen-ruzqar Papatyam000 Papatyam000 B Butterfly193 DunyamMelek DunyamMelek P pellypell L A L L A L begmsss begmsss
Kızlar adet günlerimiz aynı olanlar ve çok yakın olduklarımız var🤩
Belirtileriniz var mı?
3 gündür dayanamadığım şekilde bel-bacak her an adet olucakmışım gb ağrılarım var.
Göğüslerim çok sızlıyo kasıklarım batıyo ara ara. Erken adet olucaksam oluyim artık dedirten ağrılarım var🤔
Ben de aynı durumdayım cancağızım, sabahtan beri sağ kasıkta bir baloncuk var hissi ve sanki adet olacağım gibi alt karım ağrım var , bacaklarıma bile vuruyor belirtiye yormayım diyorum ama …

Okudum canm benm ilk değerlere baktrdigimda yaş 39 olunca doktor bana hemen tüp bebek dememişti evt amh düşük ama bu yaşta beklediğimiz bir değer diğer yöntemleri deneyelim en son tüp bebek dedi
Tup bebekte kesin değil o yüzden kararsizmda daha doğrusu tamm tüp bebek madem dedik ama bir türlü başlayamadk birseyler çıktı düzenli olan adetlerim 2 3ay düzensiz oldu eşimin işleri yoğundu vs derken daha baslayamadk 😊
aa sende mi 39sun? doktorun mantıklı yaklaşmış sevindim, ben girdaba girmiştim hemen :)

Ben de aynı durumdayım cancağızım, sabahtan beri sağ kasıkta bir baloncuk var hissi ve sanki adet olacağım gibi alt karım ağrım var , bacaklarıma bile vuruyor belirtiye yormayım diyorum ama …
Her ay olduğum adet ağrılarımla birebir tek fark göğüslerim sızlamaz kasıklarım batmazdı.
İnşAllah adetten değildir🥹

Sipser Sipser esen-ruzqar esen-ruzqar Papatyam000 Papatyam000 B Butterfly193 DunyamMelek DunyamMelek P pellypell L A L L A L begmsss begmsss
Kızlar adet günlerimiz aynı olanlar ve çok yakın olduklarımız var🤩
Belirtileriniz var mı?
3 gündür dayanamadığım şekilde bel-bacak her an adet olucakmışım gb ağrılarım var.
Göğüslerim çok sızlıyo kasıklarım batıyo ara ara. Erken adet olucaksam oluyim artık dedirten ağrılarım var🤔
canim benim belirtim yok maalesef bariz :KK43: sadece asiri cok uyumaya basladim o da her seyden olabilir ..yarin ya da cuma sabahi erken gebelik testi yapicam

Hamile olup hiç belirtisi olmayanlarda çok var burda canım benim🤩
Sadece erken adet olucam muhtemelen bel-bacak ağrım çok fazla..
insallah belirtidir canim butun bunlar regl ve hamilelik belirtileri cok benzer diyorlar baksana :) :KK200:
sen test ne zaman yapacaksin ?

Adetin 11. Günü hala böyle 🤔
edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 L A L L A L ve diğer kızlar size bi tavsiyem olucak. Eşim kendi bulup internette çoban çökerten diye bi bitki aldı 2 gündür kaynatıp içiyor ve çok fark olduğunu spremin fazla toplandığını söyledi. Hatta dün gece 2. Defayı istedi 😅

Eklentiler

• IMG_20230913_121804_403.jpg
    IMG_20230913_121804_403.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230912_143843_027.jpg
    IMG_20230912_143843_027.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 39
Adetin 11. Günü hala böyle 🤔
edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 L A L L A L ve diğer kızlar size bi tavsiyem olucak. Eşim kendi bulup internette çoban çökerten diye bi bitki aldı 2 gündür kaynatıp içiyor ve çok fark olduğunu spremin fazla toplandığını söyledi. Hatta dün gece 2. Defayı istedi 😅
Canım günde iki defa yaparsanız sperm kalitesi düşebilir bilgin olsun 🥰adama güç kuvvet gelmiş🤣

X