💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Cnm kaçırmışım demekki
Topiği bulamadım merak edıyorum szı
İnşallh bebişini sağlıkla kucagına alırsın cnm

Ben de aynı durumdayım cancağızım, sabahtan beri sağ kasıkta bir baloncuk var hissi ve sanki adet olacağım gibi alt karım ağrım var , bacaklarıma bile vuruyor belirtiye yormayım diyorum ama …

aa sende mi 39sun? doktorun mantıklı yaklaşmış sevindim, ben girdaba girmiştim hemen :)

Bende hafif bir şişlik ldu ama sürekli ekmek yemekten de olabilir. Önümüzdeki ay yavaştan başlar diye düşünüyorum belirginleşmeye
Zayıf hamilelerde 6 aya kadar belli olmazmış annemler öyle diyor bana da hemen çıkarmış gibi geliyordu

Ben de aynı durumdayım cancağızım, sabahtan beri sağ kasıkta bir baloncuk var hissi ve sanki adet olacağım gibi alt karım ağrım var , bacaklarıma bile vuruyor belirtiye yormayım diyorum ama …
Her ay olduğum adet ağrılarımla birebir tek fark göğüslerim sızlamaz kasıklarım batmazdı.
İnşAllah adetten değildir

canim benim belirtim yok maalesef bariz sadece asiri cok uyumaya basladim o da her seyden olabilir ..yarin ya da cuma sabahi erken gebelik testi yapicam

Hamile olup hiç belirtisi olmayanlarda çok var burda canım benim
Sadece erken adet olucam muhtemelen bel-bacak ağrım çok fazla..
insallah belirtidir canim butun bunlar regl ve hamilelik belirtileri cok benzer diyorlar baksana :)
sen test ne zaman yapacaksin ?

Adetin 11. Günü hala böyle
edahandro Zumruduanka96 L A L ve diğer kızlar size bi tavsiyem olucak. Eşim kendi bulup internette çoban çökerten diye bi bitki aldı 2 gündür kaynatıp içiyor ve çok fark olduğunu spremin fazla toplandığını söyledi. Hatta dün gece 2. Defayı istedi

Eklentiler

• IMG_20230913_121804_403.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20230912_143843_027.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 39
Canım günde iki defa yaparsanız sperm kalitesi düşebilir bilgin olsun adama güç kuvvet gelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…